Visiems reikia kasdienai įprastų pakuočių, jei žmonės bet kurią savaitės pabaigoje vyksta į kelionę. „Jansport Bags“ siūlo kokybiškas kuprines, kad jos atitiktų kasdienio gyvenimo būtinybes, įskaitant dviračių sportą, laipiojimą, bendravimą su draugais ar neribotą laiką treniruočių centre..

Populiariausi ir geriausi „Jansport“ krepšių modeliai mokyklai ir kolegijai:

Žemiau yra naujausių „Jansport“ krepšių išdėstymas, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti prieš pirkdami bet kurį asmeniniam naudojimui.

1. „Jansport Houston“ kuprinė:

„Jansport Houston“ kuprinė

Dirbtinis veršelio odos pagrindas ir apdaila taip pat suteikia gražią išvaizdą. Šis juodas „Jansport“ krepšys yra nedidelio svorio, o trys priekinės užtrauktuku užsegamos kišenės suteikia pakankamai vietos rašymo reikmenims, įtaisams ir įvairiems daiktams, kurie bus naudingi bet kokiomis aplinkybėmis.

2. „Jansport Driver 8“ kuprinė:

„Jansport Driver 8“ kuprinė

Šis krepšys yra puikus pasirinkimas vaikams ar suaugusiems, kurie nori, kad jų kuprinė būtų apvyniota, kai tai yra labai svarbu, nes ji turi ratukus kartu su turimais petnešomis. Dvi pagrindinės erdvios kišenės ir priekinė kišenė taip pat suteikia patenkinamą kambarį, mažai dėmesio skiriant tai, ką atneša diena.

3. „Jansport“ kelioninis krepšys:

„Jansport“ kelioninis krepšys

Tai idealus „Jansport Travel Bag“ draugas. Du dideli pagrindiniai skyriai suteikia pakankamai vietos drabužiams, batams ir įvairiems papuošalams, o dvigubos šoninės vandens buteliuko kišenės papildomai garantuoja drėkinimą išvykimo metu, skrydžio metu ar skrydžio metu, o papildomoje papildomoje kišenėje yra užkandžių, telefonų ar bet kokių kitų daiktų. lengvai prieinama.

4. „Jansport Odyssey“ kuprinė:

„Jansport Odyssey“ kuprinė

Ši dalis maloniai derinama su krūtinkaulio diržu ir klubo diržu lipant. Išskirtinis, jis apima minkštą rankovę, kuri be didelių tempimų gali išlaikyti 3 litrų drėkinimo sistemą. Šis „Jansport“ pečių krepšys, pagamintas kartu su psichikos tyrinėtoju, geriausiai tinka alpinistams ir asmenims, vykstantiems į drąsias ekskursijas.

5. „Jansport“ sportinis krepšys:

„Jansport“ sportinis krepšys

Tai neįtikėtinai tinka reguliariai naudoti – nuo darbų atlikimo iki papildomų drabužių kaupimo praktikai. Išskyrus vieną didžiulį skyrių, „Jansport Gym Bag“ papildomai turi priekinę kišenę su įrankiais su numanomu koordinatoriumi, skirtu didesnei gyvenimo daliai.

6. „Jansport“ per daug eksponuota kuprinė:

„Jansport“ per daug ekspozicinė kuprinė

Ryškūs fluorescenciniai atspalviai yra „Jansport“ krepšių mergaitėms nukreipimo pavadinimas. Kuprinė, be to, kad ant užtrauktukų ir tempimų suteiktų linksmų atspalvių, taip pat siūlo minkštą atlošą ypatingam paguodai. Vienas didžiulis pagrindinis skyrius yra pakankamai stiprus, kad jame būtų daug knygų ir tvirtinimo elementų, tačiau nebūtų sudėtinga.

7. „Jansport Pleasanton“ kuprinė:

„Jansport Pleasanton“ kuprinė

Elegantiška, be derybų naudinga, ši pakuotė pabrėžia akį traukiančią veršelio odą ir provincialų išvaizdą. Netiesioginė nešiojamojo kompiuterio rankovė, vidinė žurnalo kišenė ir nešiojamas „iPad“ nešiojimas yra neįtikėtini nepilnamečiams, investuojantiems į pagrindinę bibliotekos energiją.

8. „Jansport“ vaikų mokyklinių knygų krepšys:

„Jansport“ vaikiškų mokyklinių knygų krepšys

Šis daiktas iš pradžių buvo pagamintas naudojant nailoną, kad kuprinė nebūtų bejėgė. „Jansport“ kuprinėje yra daugybė vietų knygoms, dideliems folijos lapams, kursų knygoms ir tt sudėti, ypač priekinėje kišenėje, kurioje galite įdėti kitus instrumentus. Jis suvokiamas iš pagrindinės ir tvirtos dienos pakuotės su 2/3 ilgio atlošo amortizacija.

9. „Jansport Right Pack“ kuprinė:

„Jansport Right Pack“ kuprinė

Jis yra grubus ir atsparus oro sąlygoms. Vidinė planšetinio kompiuterio rankovė taip pat puikiai tinka tiems, kurie nėra studentai ar suaugusieji, kuriems reikia skubėti dirbti be streso. Priekinė kišenė, užtrauktuku laikoma kišenė ir didelis esminis skyrius suteikia daug vietos.

Šiandien rasti „Jansport Bags Design“ privilegiją išspręsti visas jūsų problemas yra paprasta. „Jansport“ krepšiai geriausiai tinka žmonėms, kurie žiūri į malonų krepšį. Labiausiai nustatyta kuprinė yra ta, kurios diržas yra su plačiu paminkštinimu. Taigi kitą kartą, kai galvojate apie kuprinės įsigijimą, patikrinkite aukščiau pateiktas alternatyvas.