„Diesel“ yra Italijos įmonė, įsikūrusi Breganze, Italijoje. Renzo Rosso įkūrė įmonę, o bendrovė iš pradžių buvo džinsinių džinsų ir kitų aksesuarų pardavimo pradininkė. Įmonė gamina madingus aksesuarus tiek vyrams, tiek moterims, tiek vaikams. Be krepšių, jis taip pat išsiskiria avalyne, kvepalais, akiniais, stilingais laikrodžiais ir daugeliu kitų daiktų.

Naujausi ir madingi dyzeliniai krepšiai kelionėms ir apsipirkimui:

Krepšys pagamintas Italijoje ekspertų amatininkų, o įmonės parašas ant maišo yra dar vienas išskirtinis bruožas, įspaustas ant maišo. Pažvelkime į 9 geriausius dyzelinių maišelių dizainus:

1. Tote stiliaus dyzeliniai maišeliai:

Tote stiliaus dyzeliniai maišeliai

Šis krepšys yra vienas iš naujausių „Diesel“ sukurtų krepšių. Krepšio spalva ir raštas gali išprotėti bet kurį žmogų ir palikti jį be žado. Šis krepšys yra supakuotas į krepšį, kuriame yra pakankamai vietos saugojimui ir patogios rankenos krepšiui nešioti. Nešiojant minioje atrodote pritrenkiančiai ir kitaip.

2. Dyzelinis džinsinis krepšys su smeigėmis:

Dyzelinis džinsinis krepšys su smeigėmis

„Diesel“ džinsiniams krepšiams suteikė naują išvaizdą ir stilių. Krepšio priekyje yra įspaustos stilingos sidabrinės smeigės ir dailus dirželis krepšiui nešioti. Krepšio modelis atrodo nuostabiai ir skiriasi nuo kitų maišelių. Puikus krepšys, kurį nešioja moteris vakarėliams.

3. Dyzelinis krepšys vyrams:

Dyzelinis krepšys vyrams

Vyrai itin atsargiai ir išrankiai renkasi aksesuarus ir renkasi tuos, kurie atspindi jų stilių. „Diesel“ pristato nuostabius ir itin patogiai atrodančius krepšius vyrams. Krepšys turi abi rankenas ir dirželį krepšiui nešioti. Šie maišeliai yra įvairių modelių, ir jūs galite pasirinkti vieną pagal savo poreikius.

4. Šaunios dyzelinės rankinės mergaitėms:

Šaunios dyzelinės rankinės mergaitėms

Krepšys pagamintas iš natūralios odos, o juodos spalvos krepšys atrodo nuostabiai ir yra unikalus. Mažos auksinės reljefinės smeigės ir juostelės raštas, suprojektuotas visame ba, leidžia krepšiui atrodyti nuostabiai ir puošniai, kai jį nešioja jaunos merginos. Šis stilingas ir stilingai atrodantis juodas dyzelinis krepšys yra idealus krepšys, kurį gali nešiotis bet kuri moteris bet kokia proga.

5. Dyzeliniai kelioniniai krepšiai:

Dyzeliniai kelioniniai krepšiai

Šio tipo kelioniniai krepšiai yra labai patogūs nešiotis ir labai erdvūs. Nors jis atrodo mažas, jame yra kelios spintelės saugojimui. Džinsiniai kelioniniai krepšiai yra gana stiprūs ir gali būti nešiojami be baimės. Jis yra įvairių spalvų ir įvairių, ir jūs galite pasirinkti vieną pagal savo pasirinkimą ir asmenybę.

6. Dyzelinis pečių krepšys moterims:

Dyzelinis pečių krepšys moterims

Šie dyzeliniai maišeliai yra labai populiarūs ir paklausūs, nes juos lengva valdyti ir naudoti. Krepšys gali būti lengvai nešiojamas ant pečių, taip padedant išlaikyti laisvas rankas. Šio tipo krepšys yra įvairių spalvų ir dydžių, ir jūs galite jį įsigyti pagal savo poreikius ir stilių.

7. Dyzeliniai kryžminiai krepšiai moterims:

Dyzeliniai kryžminiai kūno krepšiai moterims

Čia rasite naujausius ir madingus „Diesel“ sukurtus „crossbody“ krepšius. Dėl ilgo užtrauktuko priekyje krepšys atrodo stilingai ir madingai. Krepšys turi ilgus reguliuojamus diržus, nes jį galima nešioti ant vieno peties, o tai leidžia laikyti laisvas rankas.

8. Juodai baltas dyzelinis odos krepšys:

Juodai baltas dyzelinis odinis krepšys

Juodos ir baltos spalvų derinys nešiojamas atrodo nuostabiai ir patraukliai. Krepšio pagrindas pagamintas iš baltos spindinčios odos, o juodos juostelės daug kartų sulenkia krepšio išvaizdą. Krepšys atrodo gražiai ir puikiai tinka bet kokiems vakarėliams ar „Hangout“.

9. Stilingi dyzeliniai krepšiai moterims:

Stilingi dyzeliniai krepšiai moterims

Šio tipo dyzeliniai maišeliai turi gražų pjūvį ir dizainą. Krepšys labai skiriasi nuo kito krepšio ir nešiojamas atrodo stilingas ir madingas. Krepšys atrodo labai įspūdingai nešamas į biurus ir net apsipirkti ar „Hangout“. Krepšiai yra įvairių modelių ir spalvų, ir jūs galite pasirinkti tą, kuris tinka jūsų stiliui.

Dyzelinius gaminius galima įsigyti visame pasaulyje ir firminėje parduotuvėje. Jis netgi turi savo parduotuves, kuriose galite įsigyti visus dyzelino produktus. Dyzelino maišeliai yra puošnūs ir nešiojami dangiškai. Krepšiai yra plataus asortimento, dydžių, spalvų ir veislių, todėl jūs galite pasirinkti sau. Krepšys sukurtas atsižvelgiant į jo funkcionalumą, o užsegimai yra patvarūs ir tvirti, gana paprasta naudoti.