Begalybė tikrąja prasme reiškia „begalinis“, „beribis“. Jis buvo sukurtas graikų laikais kaip juostelė, vadinama Lemniscate. Pradinė idėja kilo iš mitinės gyvatės, įkandusios savo uodegą, simbolio, simbolizuojančio nemirtingumą, tęstinumą ir atgimimą. Šiais laikais šis simbolis naudojamas beribei meilei ir prisirišimui prie žmogaus. Norėdami išreikšti šį jausmą, partneriai dažnai dovanoja vieni kitiems begalinius papuošalus. Vieno nuolatinio begalinio simbolio judesio idėja reiškia vyro ir moters sąjungą. Tai padeda išreikšti beribę meilę ir ryšį vienas su kitu. „Kartu amžinai“ koncepcija tapo labai populiari tarp jaunosios kartos. Šiame straipsnyje mes surinkome keletą gražių ir elegantiškų begalybės kulkšnies apyrankių ir kulkšnių, kad pamalonintume jūsų damą.

Begalybės simbolių kulkšnys su naujais stiliais:

Begalybės kulkšnys yra puikus papuošalas, galintis papuošti jūsų kojas. Pasirinkite šias nuostabias kulkšnis, kad apakintumėte.

1. Sidabrinė begalybės kulkšnis su cirkoniu:

Sidabrinė begalybės kulkšnis su cirkoniu

Ši graži sidabro spalvos „Infinity“ kulkšnis yra specialiai sukurta moterims, mėgstančioms puošti kojas elegantiškais papuošalais. Begalinė juosta yra nusagstyta cirkoniais, kad suteiktų subtilų blizgesį. Abi širdys simbolizuoja begalinę meilę tarp jūsų ir jūsų partnerio. Jei ieškote gražios dovanos savo žmonai ar merginai, šis kūrinys yra sąrašo viršuje.

2. Sidabrinė begalinė kulkšnis su gėlių motyvu:

Sidabrinė begalinė kulkšnis su gėlių motyvu

Ši nuostabi sidabro begalinė kulkšnies apyrankė yra nusagstyta baltais kubiniais cirkonio akmenimis. Šio kūrinio akcentas yra gražus mėlynos baltos gėlės pakabukas. Šis kūrinys specialiai sukurtas moterims, mėgstančioms savo kojoms pridėti šiek tiek žavesio ir stiliaus.

3. „Rose Gold Infinite Anklet“ apyrankė:

Rožinė auksinė begalinė apyrankė

Subtilioms moterims reikia subtilių papuošalų, puošiančių jų gražias kojytes. Ši lengva rožinio aukso kulkšnies apyrankė turi 4 begalybės simbolius, padengiančius visą kulkšnies perimetrą. Ši kulkšnis reiškia neribotą meilę savo partneriui, nesvarbu, kuriame pasaulio kampelyje esate.

4. Sidabrinė begalybės kulkšnies apyrankė mergaitėms:

Sidabrinė begalybės kulkšnies apyrankė mergaitėms

Jaunos merginos visada lieka mados žaidimo priekyje. Ši šiuolaikiška begalybės kulkšnis, pagaminta iš sidabro, skirta šiuolaikiniams mados mėgėjams. Šios kulkšnies akcentas yra mielas mažas sidabrinis kutas, tinkantis daugumai drabužių. Taip pat galite pabandyti tai dėvėti savo paplūdimio vakarėlyje.

5. „Boho Infinite Anklet“ mergaitėms:

„Boho Infinite Anklet“ mergaitei

Ši „Boho Chic“ auksu padengta begalinė kulkšnis skirta gražioms merginoms. Paprastai tai pageidaujama paplūdimio vakarėliuose, kur norite išdidžiai puikuotis basomis. Dviejų grandinių kulkšnis papuoštas mažais perlų lašeliais ir auksinėmis žvaigždutėmis, kad jūsų išvaizda įgautų šiek tiek žvilgesio ir žavesio.

6. 18K aukso begalinė kulkšnis kūdikiams:

18K aukso begalinė kulkšnis kūdikiams

Džiaugiatės būdami naujais tėvais? Ar norėtumėte įamžinti savo begalinę meilę savo kūdikiui? Pabandykite savo kūdikiui padovanoti šią begalinę 18k aukso apyrankę, pagamintą labai atsargiai ir tobulai. Lygūs šios apyrankės kraštai nepažeidžia jūsų kūdikio švelnios odos ir priverčia jos kojas spindėti jūsų meile.

7. Kalnų krištolo begalybės kulkšnis:

Kalnų krištolo begalybės kulkšnis

Ši puikiai sukurta kalnų krištolo krištolo kulkšnis puikiai simbolizuoja jūsų meilę. Begalybės simbolis turi nuostabius kristalus, kurie atrodo akinamai. Sidabrinė begalybės kulkšnis gražiai atrodys ant jūsų kojų. Kulkšnyje naudojami kristalai suteikia jai blizgesio ir blizgesio.

8. „Pearl Infinity“ kulkšnis:

„Pearl Infinity“ kulkšnis

Pasirinkite šį „Infinity Anklet“ baltą auksą dėl gražaus begalybės simbolio ir gryno perlo šalia jo. Subtili grandinėlė, pritvirtinanti begalybės simbolį ir perlą, yra labai subtili. Tai puikiai tinka jaunoms merginoms, kurios mėgsta tik šiek tiek mados. Kad atrodytumėte gražiai, galite rinktis iš baltų perlų ar rožinių perlų.

9. Keturios begalybės kulkšnis:

Keturios begalybės kulkšnis

Tai puiki dovana jūsų mylimam žmogui. Nustebinkite ją ne vienu begalybės simboliu, o keturiais! Ši nuostabi žvilganti kulkšnis yra būtent tai, ko ji norėtų. Keturios begalybės kulkšnys pagamintos iš sidabro spalvos ir gražiai priglunda prie jūsų kojų. Keli begalybės simboliai atrodo gerai aplink pėdą. Tai gerai, nes jums nereikia kiekvieną kartą koreguoti pakabuko padėties.

10. Turquoise Infinity Anklet:

Turquoise Infinity Anklet

Savo begalybės kulkšnyje rinkitės ką nors daugiau spalvų. Ši begalybės kulkšnis turi sidabrinį begalybės simbolį ir dvi mažas turkio spalvos karoliukus abiejose simbolio pusėse. Dėl karoliukų spalvos jūsų kojos atrodo stulbinančiai ir gali būti gražiai derinamos su mėlynais drabužiais.

11. 2 „Bridesmaid Infinity Anklet“:

2 pamergės begalybės kulkšnis

Nuotaka ir jos nuotaka yra du artimiausi žmonės pasaulyje. Ši graži pamergės begalybės kulkšnis yra puiki dovana jūsų pamergei ir jums. Sukurtas simbolis yra tarsi dvynė begalybė, sujungta. Pasirinkite šį išskirtinį kūrinį savo ypatingai dienai kaip prisiminimą.

12. „Angel Wings Infinity“ kulkšnis:

„Angel Wings Infinity“ kulkšnis

Dovanodami begalybės kulkšnį, siekite ko nors prasmingesnio. Šis ypač turi nuostabius angelo sparnus antroje grandinėje. Pagrindinė grandinė turi begalybės simbolį iš sidabro. Angelo sparnų simbolis suteikia malonų skraidymo ore jausmą.

13. Auksinė begalybės kulkšnis:

Auksinė begalybės kulkšnis

Auksas yra pats brangiausias metalas. Įsigykite nuostabią aukso kulkšnį ir jauskitės ypatingai. Tai gali būti derinama su indiškais drabužiais ir naudojama ypatingoms progoms ar ceremonijoms.

14. Monogramos begalybės kulkšnys:

Begalybės monogramos kulkšnys

Padarykite savo begalybės kulkšnį ypatingą ir suasmenintą naudodami šį monograminį pakabuką. Begalybės kulkšnis turi gražų begalybės simbolį kartu su monograminiu pakabuku. Galite pasirinkti, kad tai būtų vienas simbolis arba visas vardas.

15. Odinės begalybės kulkšnys:

Odinės begalybės kulkšnys

Jei tokie metalai kaip auksas ir sidabras netinka jums ir jūsų odai, yra alternatyva. Taip pat galite pasirinkti odines begalybės kulkšnis, kurios taip pat paryškintos. Pasirinkite šią raudonos odos begalybės kulkšnį, kuri atrodo nuostabiai ant jūsų kojų.

Begalybės kulkšnis geriausia dėvėti ant vienos kojos, nes jos yra apyrankės modelyje. Dauguma šių kulkšnių tinka visų tipų drabužiams, tačiau puikiai atrodo ant sijonų ir suknelių iki kulkšnių. Jie yra labai subtilūs, kad jūsų kojos atrodytų švelniai. Galite pasirinkti modelį, atitinkantį jūsų biudžetą – nuo paprasto lydinio ir kalnų krištolo iki aukso ir deimantų. Tai ne tik meilės ir prieraišumo simboliai, bet ir suteikia kojoms žavesio bei žavesio. Jei jūs tikrai, beprotiškai, giliai įsimylėjote ką nors, nėra geresnės dovanos už šias nuostabias begalybės kulkšnis.