Vyrų ir moterų nešiojamos kulkšnelės simbolizuoja ne tik gryną madą. Šios bohemiškai atrodančios kulkšnelės puikiai tinka paplūdimiui ar tiesiog kur nors, kur galite nuleisti plaukus. Odinės kulkšnelės pagamintos įvairių stilių, tokių kaip pynimas, platus dirželis ir pan. Pasirinkite tai, kas tinka jūsų stiliaus teiginiui. Padarykite ją spalvingą ir gyvą spalvotomis odos juostelėmis ar spalvingomis karoliukais. Pasirinkite prasmingus žavesius ir tada tikrai išsaugosite šias grožybes kaip vertingą turtą.

Naujausios ir stilingos odinės kulkšnies mados:

Pažvelkime į 9 populiariausias odos kulkšnis:

1. „Swarovski“ odos kulkšnis:

„Swarovski“ odos kulkšnis

Norėdami gauti labai čigonišką išvaizdą, rinkitės šią natūralios įdegio spalvos odos kulkšnį. Ši karoliukų kulkšnis turi „Swarovski“ elementą, todėl jis išsiskiria. Čia naudojama virvėjimo technika yra labai kaimiška.

2. Pintos odos kulkšnys vyrams:

Pintos odos kulkšnys vyrams

Tai vyriška odinė kulkšnis, naudojama pynimo technika. Rudos odos kulkšnis yra dvigubo ilgio kulkšnis, kurį galima apvynioti aplink kojas du kartus. Turi reguliuojamą užsegimą, kuris tinka bet kokiam dydžiui. Ši odinė kulkšnis yra labai supaprastinto modelio ir patiks visiems.

3. Dvigubos širdies odos kulkšnis:

Dvigubos širdies odinė kulkšnis

Rinkitės šią elegantišką mėtos spalvos plaukiojančią odinę kulkšnį, į kurią žavinga žiūrėti. Kartu susipynusios dvigubos širdys suteikia jai tikrai ypatingą išvaizdą. Čia naudojamas sidabro žavesys yra puikus būdas pasakyti „aš tave myliu“. Pasirinkite šią odinę kulkšnies apyrankę savo mylimam žmogui kaip dovaną.

4. Rankų darbo odos kulkšnis:

Rankų darbo odinė kulkšnis

Įsigykite kaimišką ir žavingą „pasidaryk pats“ odinę kulkšnį. Plati kulkšnis suteikia pilnesnę pėdų išvaizdą. Nuostabus pynimas ant šios tamsiai rudos odos kulkšnies yra fantastiškas ir puikiai atrodo vyrams.

Žiūrėti daugiau: Drugelio kulkšnys

5. Karoliukų odos kulkšnis:

Karoliuota odos kulkšnis

Odiniai kulkšniai, naudojantys karoliukus, yra labai dažni. Ši konkreti odinė kulkšnis yra gana spalvinga, nes joje naudojami keli karoliukai, einantys aplink kulkšnį. Tai suteikia visišką kulkšnies išvaizdą ir yra visiškai graži. Pasirinkite jums patinkančias karoliukų spalvas, įskaitant šią turkio spalvą.

6. Žavi odos kulkšnis:

Žavi odos kulkšnis

Odinės kulkšnies apyrankės, kurias dėvi moterys, suteikia labai bohemišką išvaizdą. Ši ypatinga kulkšnies apyrankė turi senovinio sidabro žavesio. Žavesys pritvirtintas prie apyrankės centro. Pati apyrankė pagaminta iš juodos spalvos odos.

Žiūrėti daugiau: „Infinity Anklets“

7. Krokodilo odos kulkšnis:

Krokodilo odos kulkšnis

Eikite į ką nors drąsesnio ir išbandykite šią krokodilo odos kulniuką. Kulkšnės yra juodos ir rudos spalvos ir atrodo gana stulbinančiai. Kulkšnis paprastai yra platus, todėl gana gerai parodo odos grūdelius. Autentiška krokodilo oda tikrai išskirs jus iš kitų.

8. Graviruota odos kulkšnis:

Graviruota odinė kulkšnis

Ar jums labai patinka konkretus dizainas? Galite pasirinkti, kad jis būtų ant jūsų odos kulkšnies, išgraviravus dizainą ant odos dirželio. Čia ant odos kulkšnies išraižytas plunksnos vaizdas. Mažos turkio spalvos karoliukai taip pat suteikia jai spalvų.

Žiūrėti daugiau: Širdies kulkšnys

9. Individualizuota odinė kulkšnis:

Individualizuota odinė kulkšnis

Ar reikia kažko mėlyno, kad nuotaka vilkėtų savo vestuvių dieną? Išsirinkite jai šią pintą mėlynos odos apyrankę. Tai turi asmeninį žavesį, ant kurio yra užrašas „aš darau“, todėl tai yra puiki vestuvių dovana. Žavesį galite pritaikyti prie bet kokios norimos formuluotės.

Pasirinkite iš nuostabių odinių kulkšnių, kad pėdos atrodytų nepriekaištingai. Kulkšnės ir kulkšnies apyrankės žavi jūsų kojas. Nesvarbu, ar tai būtų personalizuota, ar rankų darbo, šios gražuolės turi būti kiekvieno madingo žmogaus papuošalų dėžutėje. Pakabukai suteikia odiniam kulkšniui nuostabų prisilietimą. Kiekvienas žavesys gali būti suteiktas asmeniškai. Karoliukai, naudojami kulkšniuose, suteikia žavesio ir žaismingo charakterio.