Kulkšnys yra madingas dekoratyvinis aksesuaras, kurį dėvi tiek vyrai, tiek moterys. Šie madingi aksesuarai šiais laikais egzistuoja nuo neatmenamų laikų. Kulkšneliai gali būti pagaminti iš bet kokio metalo, pavyzdžiui, aukso, sidabro, bronzos ar net tokių medžiagų kaip nėrimas, oda, stygos ir tt.

Naujausios mados vyrų ir moterų drugelių kulkšnys:

Šiame straipsnyje apžvelkime madingas drugelių kulkšnis. Pasirinkite savo mylimąjį ir išbandykite.

1. Paprastos drugelių kulkšnys vyrams:

Paprastos drugelio kulkšnys vyrams

Tai paprasta kulkšnelė, pagaminta iš kanapių audinio su turkio spalvos karoliukais ir gražiai surištais auksiniais drugeliais. Kulkšnis yra mezginio formos, nes pagaminta iš juodos spalvos kanapių virvelės. Ši kulkšnis yra visiškai rankų darbo.

2. Medinės drugelių kulkšnys vyrams:

Medinės drugelių kulkšnys vyrams

Ši gražiai atrodanti karoliukų drugelio kulkšnis turi juodus medinius karoliukus su spalvingomis mažomis karoliukais, pagamintus iš pėdų kulkšnių. Kulkšnies drugelio motyvas pagamintas iš kaulo drožybos. Kulkšnis pagamintas iš mėlynos nėrimo siūlų ir puikiai tinka kaip mados aksesuaras.

3. Baltoji drugelio kulkšnis:

Balta drugelio kulkšnis

Tai klasikinė kulkšnis tiek vyrams, tiek moterims. Jame yra baltas akrilo drugelis su medvilninėmis vaškuotomis stygomis. Subtili šios kulkšnies išvaizda daro tai paprasta, bet elegantiška. Akrilo drugelis yra svarbiausias šios kulkšnies akcentas.

4. Plieninės drugelių kulkšnys vyrams:

Plieninės drugelio kulkšnys vyrams

Tai puikiai tinka vyrams, turintiems minimalistinį aksesuarų poreikį. Plieną galima atpažinti su vyrais, o ši subtili plieninė kulkšnis gražiai iškalta su mažais drugeliais.

5. Juoda nėrinių drugelio kulkšnis:

Juoda nėrinių drugelio kulkšnis

Tai kaip kaklo kaklelis. Ši juoda nėrinių kulkšnis atrodo nuostabiai. Tai mėlynos karoliukų krištolo drugelio kulkšnis su susuktais juodais nėriniais su metaliniu drugelio žavesio pakabuku. Tai puikiai tinka vakaro vakarėliui. Tai ideali dovana moteriai, kuri tikrai akimirksniu sukels šypseną.

6. Funky drugelio kulkšnis moterims:

Funky drugelio kulkšnis moterims

Tai viena spalvinga, funky drugelio kulkšnis, tinkanti bet kokiam atsitiktiniam drabužiui. Grandinė yra subtili, o spalvingi drugeliai pagaminti iš jūros kriauklių ir pritvirtinti greta vienas kito, užbaigiant kulkšnį.

7. Auksinė dizainerio drugelio kulkšnis:

Auksinė dizainerio drugelio kulkšnis:

Tai viena nuostabi dizainerio aukso spalvos peteliškė. Ši auksinė kulkšnis moteriai yra būtina. Ši dizainerio kulkšnis pagaminta iš subtilios auksinės grandinėlės su auksiniais karoliukais ir drugelių motyvais, iškirptais piešiniais viduje iš gėlių ir lapų.

8. Drugelio kulkšnis iš sidabro:

Drugelio kulkšnis iš sidabro

Auskarai įspūdingai atrodo iš sidabro. Ši sidabrinė peteliškė kulkšnis puikiai tinka moteriai ir atitinka jos asmenybę. Ši kulkšnis turi dvi eilutes mažų sidabrinių karoliukų, o drugeliai su karoliukais yra gražiai suverti. Drugeliai gaminami filigranišku darbu.

9. Rožinio aukso drugelio kulkšnis:

Rožinio aukso drugelio kulkšnis

Šis nuostabus grožis sukurtas iš plieno, ant kurio padengtas 18 karatų rožinis auksas. Kulkšnių grandinė yra subtili ir paprasta, o vieno sparnuoto drugelio motyvas ant kulkšnies yra keturiose ar penkiose vietose. Drugelio motyvas iš tikrųjų yra kaip žavesys su dviem stygomis ir karoliukais.

„Butterfly Anklets“ yra unikalūs papuošalai ar madingi aksesuarai, suteikiantys daug žavesio ir asmenybės. Jums nereikia progų puikuotis kulkšnimis, nes jas iš tikrųjų galima dėvėti kiekvieną dieną. Turėdami platų pasirinkimą ir dizainą, kulkšnys dabar yra mados tendencijos.