Safir en değerli ve değerli taşlardan biridir. Genellikle mavi renktedir ancak pembe safir gibi çeşitleri de mevcuttur. Özellikle kadınlar için çok arzu edilir, güzel rengine, mükemmel dayanıklılığına ve sonsuza dek süren parlaklığına ölür. Safir küpeler bir süredir moda ve mücevher arenasında oldukça popüler. Ne de olsa, tüm dünyanın görmesi için kulaklarından göz kırpan güzelce hazırlanmış mavi değerli taşları kim istemez ki??

Safir Küpe

Eylül Doğumtaşı Küpeler:

Burada size şu anda moda dünyasında trend olan en iyi 9 safir küpeyi sunuyoruz..

1. Mavi Safir Pırlanta Küpeler:

Mavi Safir Pırlanta Küpe

Kulaklarınızda mavi ateş gibi parlayan mavi safir saplama küpeler! Güzel beyaz pırlanta ve altın detaylar, zaten güzel olana sadece çekicilik katıyor ve daha da muhteşem görünmenizi sağlıyor. Dinleyin beyler, kadınınızı mutlu etmek istiyorsanız – işte böyle!

2. Safir Karışık Şekil Halo Küpeler:

Safir Karışık Şekil Halo Küpeler:

Bunlar, oradaki en güzel safir damla küpelerden biri. Karma pırlanta ve safirin karmaşık detayları, yalnızca setin saf ihtişamına katkıda bulunur. Ne dersiniz hanımlar bu hale küpelerle melek gibi görünmek ister misiniz??

3. Muhteşem Safir Damla Küpeler:

Muhteşem Safir Damla Küpe

Bir başka güzel hazırlanmış karmaşık mavi safir damla küpe seti. Bunları zengin bir sari, elbise, hatta kot pantolon üzerine giyebilirsiniz – her iki yanında bu güzelliklerle güzel yüzünüzü sergilemeyi bilirsiniz.!

4. Mavi Safir Yıldız Damla Küpeler:

Mavi Safir Yıldız Damla Küpe

Bu yıldız damla küpeler şu anda mücevher dünyasının gerçek yıldızları! Güzel hazırlanmış safir pırlanta küpe yıldızları, üzerlerinde damlalarla herkes üzerinde çarpıcı görünecek. Acele edin Hanımlar! git onları al!

5. Pembe Safir Saplama Küpeler:

Pembe Safir Vidali Küpe

Hayatınızdaki kadını şaşırtmak için takılara bakarken arayabileceğiniz bir diğer çarpıcı seçenek de pembe safirdir. Bu ince pembe ve beyaz yanıp sönen çıtçıtlar, yüzünü daha da şaşırtıcı derecede güzel gösteriyor! Haydi, bu allık saplamalarla onu şaşırtın!

6. Pembe Safir Damla Küpeler:

Pembe Safir Damla Küpe

Dürüst olmak gerekirse, damla küpeler, kadınların favorilerinden biridir. Pekala, kulak memelerinden düşen pembe safirler yüzünüzü aydınlatırken buna kim hayır der ki? Bu pembe safir damla küpeler, beyaz altın ve pırlantalarla yapıldıkları için daha da özel..

7. Pembe Safir Karmaşık Küpeler:

Pembe Safir Karmaşık Küpeler

Bunlar, şu anda küpe dünyasını kasıp kavuran, beyaz safirlerin karıştırıldığı en muhteşem hazırlanmış pembe safir küpeler. Karmaşık tasarımın kendisi çok güzel, pembe safirlerin güzelliğini ekleyin ve hepiniz flaşı kurun ve onlarla sahneyi fethedin.!

8. Beyaz Safir Küpeler:

Beyaz Safir Küpe

Beyaz safirler genellikle sentetik olarak üretildiğinden çok nadirdir. Bu incelikli akuamarin ve beyaz değerli taşları saplama küpelere veya hatta beyaz safir damla küpelere dönüştürmek ve ardından onu hayatınızdaki kadınlara hediye etmek oldukça iyi bir fikir gibi görünüyor değil mi? Bu kesinlikle iyi bir fikir ve onları çok mutlu edecek! yani kesinlikle almalısınız arkadaşlar!

9. Beyaz Safir Saplama Küpe:

Beyaz Safir Vidali Küpe

Karmaşık ve muhteşem incelikli bir desenle çevrelerine dokunan 14K beyaz altın ile bu beyaz safir küpeler, bir etkinlikte takmak için takı satın almak istiyorsanız mutlaka edinmeniz gereken bir şey. Bir düğün, bir parti, hatta bir sahne şovu olsun, etrafındaki beyaz ateşi parlayan elmas safir küpelerle insanları ayağa kaldırmaya ve güzelliği fark etmeye mecburdur.!

Safir, dünyanın her yerinde görülen en değerli taşlardan biridir. Bu değerli taşları oluşturan mineralin mavi rengi, onlara adını veren şeydir. Değerli taşlar gittikçe, mücevher endüstrisinde pırlantadan sonra belki de en çok arzu edilen safirdir ve bazı durumlarda pırlantadan bile daha fazladır..