El yapımı takılar son zamanlarda oldukça popüler hale geldi ve insanlar aslında el yapımı takıları gümüş veya altın takılardan daha çok tercih ediyor. El yapımı küpeler zamansız moda aksesuarlarıdır. El yapımı küpeler, kullanıcının tarzına yaratıcı bir hava katabilecek takı parçalarıdır…

el yapımı-küpeler

Resimli El İşi Küpe Çeşitleri:

En iyi ve benzersiz el yapımı küpeleri elde etmek zor bir iş olabilir. Bu yüzden, trendle birlikte en iyi el yapımı küpeleri kendiniz arıyorsanız, o zaman burada sizin için en iyi 9 el yapımı küpe tasarımının listesini paylaşıyoruz..

1. Kızlar için El Yapımı Püskül Küpeler:

Kızlar için El Yapımı Püskül Küpeler

Püskül küpeler kadınlar arasında çok ünlüdür. El yapımı püsküllü küpeler iplerden yapılmıştır. Püsküller için ipin farklı renklerini seçebilirsiniz. Püsküllü küpeler her türlü kıyafetle giyilebilir.

2. El Yapımı Saplama Küpeler:

El Yapımı Saplama Küpe

Çiviler tüm dünyada genç kızlar tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu el yapımı saplamalar, yüzünüze hoş bir görünüm veren çiçek şeklinde güzel bir şekilde tasarlanmıştır. Bunlar çok çeşitli çeşitler ve renkler el yapımı saplama küpelerde mevcuttur.

3. Frivolit El Yapımı Küpeler:

Frivolite El Yapımı Küpe

El yapımı takılarınızla daha çekici görünmek istiyorsanız bu Frivolite küpeler tam size göre. Bu el yapımı küpe tasarımında farklı renkleri bulabilirsiniz, bu nedenle ihtiyacınıza uygun olanı seçin ve yeni bir stil sergilemeye hazır olacaksınız..

4. El Yapımı İnci & Cam Boncuklu Küpeler:

El Yapımı İnci & Cam Boncuklu Küpeler

Bu inci ve cam boncuklu küpe tasarımları ile kendinize yüksek bir parlaklık verin. İnci ve cam boncuklar altın tel ile güzelce dokunmuştur. Bu inciyi eşleştirmek & elbisenizle birlikte cam küpeler kişiliğinizi canlandırabilir.

5. El Yapımı Boncuklu Çemberler:

El Yapımı Boncuklu Çemberler

Çemberler, bir parti veya gündelik bir gezi olsun, her kadının her zaman favorisidir, çemberler her zaman en iyi sonucu verir. Aksesuarınızı stilin imzası haline getirmek istiyorsanız, o zaman bu el yapımı boncuklu halkaları tercih edebilirsiniz. Eşleşen kıyafetle takım olmak sizi günün özel kızı yapacak.

6. El Yapımı İplik Damla Küpeler:

El Yapımı İp Damla Küpe

El yapımı damla küpeler, kişiliğinize farklı bir çekicilik katabilecek güzel iplerle tasarlanmıştır. Bu iplik küpeleri mükemmel uyumlu bir elbise ile takmak sizi bir etkinlikte ilgi odağı haline getirebilir..

7. El Yapımı Yay Şekilli Küpeler:

El Yapımı Yay Şekilli Küpeler

Küpelerin şekliyle yeni bir şeyler denemek ister misiniz? El yapımı tasarım olan bu fiyonklu küpeleri koleksiyonunuza ekleyin. Bu el yapımı fiyonklu küpeler yüzünüzün güzelliğini artırır ve çevrenizdeki insanlardan övgüler almanızı sağlar..

8. El Yapımı Kumaş Küpeler:

El Yapımı Kumaş Küpe

Kumaş küpeler de el yapımı küpelerin en önemli parçalarından biridir. Bu kumaş küpelerle ilgili en iyi şey, çok hafif olmalarıdır, bu nedenle o ağır küpeleri asmak istemiyorsanız, o zaman bu kumaş küpeler sizin için mükemmel bir seçim olacaktır..

9. El Yapımı Düğmeli Küpeler:

El Yapımı Düğmeli Küpeler

Düğmeleri her zaman kıyafetlerimizde kullandık ama şimdi trendi değiştirmenin ve aksesuarınızda da denemenin zamanı geldi. Bu el yapımı düğme küpeler, benzersiz tarzınız için takdirleri asla almayacaktır..

El yapımı küpeler şık, dayanıklı ve kıyafetle uyum sağlayacak en umut verici aksesuardır ve bu özelliklerinden dolayı el yapımı küpeler günümüzde büyük talep görmektedir. El yapımı küpelerin geniş popülaritesi nedeniyle, çok çeşitli ve tasarımlara sahiptirler ve aralarından en iyisini seçmeniz zor olacaktır..

Ama şimdi moda olduğu kadar şık da olan en iyi 9 el yapımı küpe tasarımını incelediniz. Size kalan tek şey bu listeden sizin için en iyi el yapımı küpe fikrini seçmek. Bu nedenle, size en uygun olanı seçin ve bu tasarımcı el yapımı küpelerle kendinize benzersiz ve şık bir görünüm kazandırın..