Kağıt quilling, mücevherler de dahil olmak üzere çeşitli eşyalar yapmanın güzel bir yoludur. Bu jhumkalar, onu hafif yapan güzel kağıtlardan yapılmıştır. Quilling, birçok kişi tarafından kullanılan en son tekniktir. Bir çok bayan için de geçim kaynağı olmuştur. Quilling’den yapılan nefes kesici rengarenk eşyaları bulacaksınız. Bu kağıt sanat formu kalıcıdır ve insanların sunduğu en iyisini seçebilirsiniz. Kağıt quilling ile çalışan kişilerin en iyi işini ve profesyonel dokunuşunu arayın.

En İyi Quilling Küpe Jhumkas Yeni Tasarımlar:

İşte en iyi 15 quilling küpe jhumkas,

1. Boncuklu Quilling Jhumkas:

Boncuklu Quilling Jhumkas

Bunlar, kenarlarındaki altın boncuklarla geleneksel görünen jhumkas tasarımları olan çok güzel yeşil tüylü küpeler. Ortadaki yuvarlak küpe de altın boncuklarla süslenmiştir. Renk, çarpıcı görünen gölgeli yeşil bir dokudur..

2. Gökkuşağı Quilling Jhumkas:

Gökkuşağı Quilling Jhumkas

Sonunda incileri olan bu sevimli renkli gökkuşağı jhumka tasarımlarını quilling yapın. Gökkuşağı renkleri parlak görünür ve modern bir dokunuş gibi her durum için mükemmeldir. Bu küpeleri kot pantolonlarla da kombinleyerek hoş ve rahat bir görünüm elde edebilirsiniz..

3. Tapınak Görünümü Jhumkas:

Tapınak Görünümü Jhumkas

Bu muhteşem mor kağıt quilling küpe tasarımları jhumkas, geleneğin hoş bir dokunuşudur. Tapınak jhumkaları, yuvarlak boncuklarla kaplanmış oval desenle yapılmıştır. Altın minik boncukların eklenmesi çok etkileyici görünmesini sağlar. Herhangi bir fırsatta jhumka deseninde bu güzel fikir.

4. Çember Tarzı Jhumkas:

Çember Tarzı Jhumkas

Altın boncuklarla donatılmış bu parlak turuncu çember tarzı kağıt quilling mücevher jhumkalarını yapın. Turuncu ve altın renk kombinasyonu çok çarpıcı ve görkemli görünüyor. Halka tarzı küpeler, geleneksel Hint giyiminde giymek için harikadır. Festival zamanı turuncu renkli tasarımcı sarre bu jhumka için daha iyi bir görünüm sağlar.

5. Altın Jhumkalar:

Altın Jhumka

İşte sizi zengin gösterecek bir çift altın kağıt quilling jhumkas tasarımı. Altın kağıt parlak ve ustaca iyi bir şekilde yuvarlanır. Jhumkaların sonundaki altın boncukları kullanmak onu çok dramatik kılıyor. Yakınınızda bulacağınız bu koleksiyonlar, bir sonraki festival kutlamanız için bu tür jhumka’yı da edinin..

6. Kabile Jhumkaları:

Kabile Jhumkaları

Her durum için beyaz renkte güzel bir çift aşiret kağıt quilling küpe jhumka alabilirsiniz. Jhumkalar beyaz kağıttan yapılır ve daha sonra siyahla mürekkeplenir. Minik tasarım çok çarpıcı görünüyor. Tepede gümüş çiçeğin kullanılması da özgün bir yorum. Profesyonel olan ve ofis partilerine katılmayı seven kadınlar, o zaman bu her zaman iyi bir seçim olacaktır..

7. Avize Jhumkas:

Avize Jhumkas

İşte, taktığınızda şehrin konuşulacak mücevher jhumkalarını süsleyen havalı avize stilleri. Yedi katmanlı minik jhumkalar, parlak renkleri ile harikadır. Beyaz ana jhumkalar, ona benzersiz bir dokunuş katıyor. Bir kız bebeğiniz varsa, okul zamanı işlevleri için bu jhumka tasarımını alın ve bu, festival mevsimleri için de en iyisidir..

8. İkiz Katmanlı Jhumkas:

İkiz Katmanlı Jhumkas

Bunlar, iki jhumka’yı katmanlı bir şekilde birleştiren yeni jhumka tasarımları. Yani bu siyah jhumkalar altın boncuklarla birlikte çok zarif ve havalı görünüyor. Jhumkaların ucunda da asılı küçük bir boncuk vardır. Bu siyah renkli koyu jhumka sevgiliniz için iyi bir seçim olacaktır, ona herhangi bir özel veya gündelik günde hediye edin..

9. Stud ile Tüylü Quilling Jhumkas:

Stud ile Tüylü Quilling Jhumkas

En iyi küpeleri elde etmek için bu ısmarlama mavi tüylü quilling tekniklerini deneyin. Çıtçıtlı bu quilling jhumkas, gündelik giyimin yanı sıra tüm durumlar için mükemmeldir. Mavi çok büyük ve çarpıcı görünüyor. Bunları diğer çeşitli tonlarda da alabilirsiniz. Tasarımcı mavi renkli bir saari’niz varsa, o zaman bu da parti zamanında güzel jhumka’dır..

10. Sarkan Jhumkalar:

Sarkan Jhumkalar

Bu el yapımı kağıt pembe sarkan jhumkalar satın alabileceğiniz en iyisidir. Pembe boncukların yanı sıra güzel pembe renkli kağıttan yapılırlar. Sarkan tasarımı çeşitli boyutlarda da alabilirsiniz. Bu, üniversiteye giden kızlar tarafından tercih edilir ve batı kıyafetlerinde de kullanmayı severler..

11. Yuvarlak Döngü Jhumkas:

Yuvarlak Döngü Jhumkas

İşte yeşil kontrastlı siyah renkli jhumkas quilling küpeler. Yeşil kontrast, etrafında beyaz boncuklar bulunan yuvarlak bir halka ile yapılır. Bu, modern giyimle iyi giden çok iyi bir takı öğesi yapar. Yeşil ve siyah renkli jhumkas her kadına taze bir görünüm verir.

12. Çan Tarzı Jhumkas:

Çan Tarzı Jhumkas

Bu sevimli yeşil çan tarzı jhumkalar, günlük kullanım için ihtiyacınız olan şey. Jhumkalardan sarkan küçük boncuklar güzel bir çan sesi çıkarır. Bunları kıyafetinize uygun çeşitli renklerde alabilirsiniz. Bu yeşil renkli kot pantolon ve üstler için iyi bir seçim olacaktır, günlük kullanımda kullanabilirsiniz..

13. Ağır Jhumkalar:

Ağır Jhumkalar

Kırmızı renkli bu ağır tarz jhumkalarla düğün kıyafetinizi daha şık hale getirin. Kırmızı jhumkalar, karmaşık tasarımda altın boncuklar ve altın parçalarla süslenmiştir. Bu, Hint giyimiyle iyi giden çok geleneksel bir küpe parçası yapar. Rajasthani’nin jhumkas gibi görünmesini istiyorsanız, o zaman bu, ağır desenlerde iyi bir fikir olacaktır..

14. Süslü Jhumkalar:

süslü jhumkalar

İşte tüm kızların giymeyi seveceği çok süslü bir jhumkas stili. Burada kullanılan parlak renkler güzel pastel kağıtlardan yapılmıştır. Jhumkalar, ilmek üzerinde de rulo kağıt ile süslenmiştir. Bu ona tamamen farklı bir tarz kazandırıyor.

15. Taş Çivili Jhumkas:

Taş Çivili Jhumkas

Bir sonraki gezinizi bu taş işlemeli jhumkalarla süslü bir geziye dönüştürün. Yeşil jhumkalar, ışıkta parıldayan beyaz taşla yapıştırılmıştır. Altın boncuklar da çok büyük görünüyor.

Çeşitli renkli kağıtlarla yapılan bu güzel kağıt quilling jhumka’ları deneyin. Jhumkalar, boncuklar, taşlar ve parlak renklerle güzel görünen geleneksel tarzlardır. Eşimize ya da sevdiğimiz kız arkadaşımıza hediye etmeyi planladığımızda bu tarz küpeler duygularımızı ifade etmenin en iyi yoluysa, sevgilinize hediye etmek için en iyi fikir bu. Sevgililer günü hediye edilecek en güzel gündür; Bu quilling küpe modelinde daha fazla koleksiyon alacaksınız. Kişiye özel küpeler de her zaman iyi bir seçim olacaktır..