Küpe koleksiyonunuz için en yeni tasarımları arıyorsunuz! Yoksa modası geçmiş en iyi küpeleri takmaktan bıktınız mı? Evet, moda trendlerinin değişmesiyle birlikte küpe tasarımları da yeni tonlar ve tasarımlar kazandırmaya başladı. Bunlar arasında fantezi küpelerdeki en son tasarım damla küpe tasarımıdır..

Damla küpe tasarımları her zaman kulak memesine takılır. Her zaman sonunda bir değerli taş veya tılsımla biterler. Çeşitli tasarımlarda mevcut olan bu modeller, her zaman damlacık küpelerden, sarkıt küpelerden veya sallantılı küpelerden ilham alır. En son tasarımlara ayrıca son dokunuş için bir zincir, bir tılsım, bir halka veya benzeri öğeler verilir..

Trendde Güzel Damla Küpeler:

İşte satın almaktan kendinizi alıkoyamayacağınız bazı damla küpe tasarımları..

1. Tatlı Su Damla Küpe:

Tatlı Su Damla Küpe

İnci damla küpe tasarımında yeni bir tasarım, minik elmaslarla süslenmiş som gümüş eğri tasarımında yapılmıştır. Tasarım, tatlı suyun dalgalarından esinlenmiştir ve uç, aşağıda asılı bir inci ile yapılmıştır. Kulak memesine yargısal bir uzunluk verir.

2. Küre Damla Küpe:

Küre Damla Küpe

Süslü bir tasarım küpe mi arıyorsunuz! Altın damla küpe tasarımına küre dairesel bir çekicilik verilir. Altın küreye ayrıca çiçek desenleri veren bir nakshi işi verilir. Eğriler ve ağ, küpeye partilere ve etkinliklere yeni bir görünüm kazandırır..

3. Sonsuz Damla Küpeler:

Sonsuz Damla Küpe

Pırlanta damla küpelerdeki narin tasarım, sonsuz bir tasarım vermek için som gümüş ile birleştirilmiştir. Küpe, ortasında büyük bir elmas bulunan, ortaya çıkan boyutlarda elmaslarla süslenmiştir. Küpe çoğunlukla elbiseler ve sareler üzerinde bulunur..

4. İlk Tasarım Damla Küpe:

İlk Tasarım Damla Küpe

Yepyeni bir tasarım olan damla küpe altın deseninin baş harfleriyle kişiye özel bir dokunuş kazandırılıyor. Küpe, sevgi dolu kıvrımlarla bir başlangıç ​​oluşturan örme bir tasarıma sahiptir. Küpe gündelik kıyafetler ve elbiseler için de taşınabilecek kadar şık.

5. Değerli Taş Damla Küpeler:

Değerli Taş Damla Küpe

Değerli taşlar, altın damla küpe tasarımı ile birleştiğinde süslemeye harika bir dokunuş katıyor. Küpelerin ortasında safir bir değerli taş bulunurken, daha sevimli hale getirmek için altın tuğla tipi tasarımla çevrelenmiştir. Rahat bir kullanım için kulak memenizi kaplar.

6. Kalıplı Yaprak Damla Küpe:

Kalıplı Yaprak Damla Küpe

Tasarımcı giyiminde yaygın olarak popüler olan yeni bir tasarım, gümüş damla küpelerdir. Küpe tasarımı birkaç yaprağın birleştirilmesiyle yapılmıştır. Kulak memesi üçlü yaprak tasarımı ile süslenmiştir, geri kalanı ise küpeye istenilen uzunlukta eklenerek aşağıya eklenmiştir..

7. Gelin Damla Küpeler:

Gelin Damla Küpe

Kusursuz bir gelin küpesi tasarımı, içinde pırlantalar bulunan kıvrımlı tasarımlar gerektirir. Bu damla inci küpe tasarımı, birbiriyle bağlantılı güzel bir desenle yapılmıştır. Küpeye çeşitli ebatlarda pırlantalar verilir ve sonunda gelinlere uygun hale getirmek için bir inci askı verilir..

8. Retro Damla Küpeler:

Retro Damla Küpeler

Aksesuarlarınız için o eski retro görünümü tekrar denemek ister misiniz? Siyah pırlantalar, altın boncuklar ve tüylü tellerden oluşan siyah damla küpeler, aradığınız mükemmel şey. Kulak memesine, üzerinde tılsımlar bulunan bir disk tasarımı verilmiştir. Küpe tasarımı, gündelik kıyafetler veya elbiseler ve önlükler üzerinde küçük etkinlikler veya durumlar için en iyi şekilde gerçekleştirilir..

9. Çok Taşlı Damla Küpeler:

Çok Taşlı Damla Küpe

Damla küpe, kendisine bağlı bir tasarımcı taşı verildiğinde en iyisidir. İşte benzer bir çok taşlı damla küpe tasarımı. Küpe gümüşten yapılmıştır ve içine oval şekilli bir taş sabitlenmiştir. Küpeler, önlükler veya tasarımcılar üzerindeki partilerde harika görünüyor ve etnik olarak da taşınabilir..

10. Boncuklu Damla Küpeler:

Boncuklu Damla Küpe

Resmi görünüm için ve hatta durumlar için taşınacak korkak bir şey mi arıyorsunuz! İşte birkaç boncuktan yapılmış bir damla küpe tasarımı. Küpe, bir jhumka tasarımı veren birkaç boncukla örülür. Uzunluk istenildiği gibi tutulabilir. Bu küpeyi evde de yapabilirsiniz..

11. Asma Damla Küpeler:

Asma Damla Küpe

Tasarımcı partileri veya düğünler için kabul gören bir tasarım, asma tasarım gümüş damla küpe tasarımıdır. Küçük, orta ve büyük boy birçok pırlantadan oluşan bu model, floral desenlerle yapılmış lineer bir tasarım sunuyor. Nazik bir dokunuşla eklemek için küpe yuvarlak bir elmas ile sonlandırılır..

12. Kraliyet Damla Küpeler:

Kraliyet Damla Küpe

Pırlanta damla küpelerdeki kraliyet tasarımına taç benzeri bir tasarım verilir. Küpe, kıvrımı minik elmaslarla süslenmiş bir kulak memesi kısmı verilir. Aşağıdaki kısım, yapraklar ve çiçek desenleri oluşturan yakut bir bitişe sahiptir. Orta kısım altından yapılmıştır ve el yapımı bir tasarım verilmiştir..

13. Basit Damla Küpeler:

Basit Damla Küpeler

Damla kategorisindeki küpelerde sadeleştirilmiş bir tasarım pembe altın ve inci ile yapılmıştır. Küpe, üstte bir cıvata tasarımı ve aşağıda asılı olan kirli beyaz bir inci ile yapılmıştır. Orta kısım, ikisini birbirine bağlayan sadece küçük bir ipliktir. Günlük kıyafetler ve etnik giyim üzerinde yaygın olarak kullanılmaktadır..

14. Yabani Dal Damla Küpeleri:

Yabani Dal Damla Küpe

Siyah damla küpe tasarımında oldukça göz alıcı bir tasarım, partilerde veya resepsiyonlarda siyah önlüklerle taşındığında en iyisidir. Küpe, ortasında büyük bir siyah elmasla yapılırken, üst kulak memesi kısmı, tamamı siyah çivili yabani dallardan yapılmıştır..

15. Vintage Damla Küpe:

Vintage Damla Küpe

İnci damla küpeler minik pırlantalarla birleştiğinde yaprak çiçek deseni oluşturduğunda nefesinizi keseceği kesin. Küpe yaprak şeklinde pırlantalarla, inciler ise çiçek tomurcuğu şeklinde yapılmıştır. Tasarım, tasarımcı kıyafeti üzerinde düğün, resepsiyon vb..

Damla küpeler, kadınların zihninde kendi incelikli yorumlarına sahiptir. Ağır düğünlere basit rutin giyim gibi durumlar için çeşitli gelirler. Küpeler, aynı zamanda, görünümlerine biraz zarafet katmak için ünlülerin ilk tercihi. Kuşkusuz her türlü metalde eşit bir görünüm verirler ancak yine de gümüş, beyaz altın veya gül altında yaygın olarak tercih edilirler..