Klipsli küpeler, birçok kişi tarafından sevilen çok kolay bir küpe modelidir. Klipsin küpelerdeki ana avantajı, bu küpeleri takmak için kulak memelerinizi delmeniz gerekmemesidir. Küpelere takılan klips metalden yapılmıştır ve kulak derisine oturan yorgan plastik bir parçaya sahiptir. Bu, kulakları sıkı hissetmekten korur. Küpelerdeki bu klips listesi size en iyisini verir.

Resimli Küpeler Üzerine Son Klip:

İşte en iyi 9 Küpe Klibi trendimize bakın. Bu kolay stil için mükemmel klipsli küpe çiftinizi seçin.

1. Küpelerde İnci Düğme Klipsi:

Küpelerde İnci Düğme Klipsi

Küpe üzerindeki bu güzel klips, minik elmaslarla çevrili inci bir düğmeye sahiptir. Küpelere yapılan altın kaplama onu çok çekici kılıyor. Küpelerdeki klips, kulak memesinin arkasını korumak için plastik bir güvenlik klipsine sahiptir. Bu özel küpe klipsi randevu gecesi için mükemmeldir ve gece elbiseleri ile göz alıcı görünür..

2. Halka Küpe Klipsi:

Halka Küpe Klipsi

Bu çarpıcı mücevher parçası, bir parti için mükemmel bir aksesuardır. Halka küpe yuvarlak bir halka gibi sarkar ve her tarafı minik elmaslarla süslenmiştir. Klipsli küpelerin uzun stili, özel günlerde giymek için mükemmeldir ve ayrıca geleneksel kullanımla da iyi uyum sağlar..

3. Küpelerde Dangler Klipsi:

Küpelerde Dangler Klipsi

Küpe üzerindeki bu muhteşem sarkan altın klips, ince bir altın zincirden sarkan altın kafes topun içinde bir kristale sahiptir. Klipsi takmak ve çıkarmak için rahattır. İçi boş dramatik kafes topu çok göz alıcıdır ve içindeki kristal boncuk sallanır ve çıngırak benzeri bir ses çıkarır.

4. İnci Küpe Klipsi:

İnci Küpe Klipsi

Pembe incili ve gümüş kıskaçlı küpelerde bu muhteşem inci klipsi seçin. Güzel pembe inciler yüzünüze harika bir güzellik katar ve teninizi aydınlatır. Delme gerektirmediği için bu klipsi küpelerde kullanın.

5. Küpelerde Çember Klipsi:

Küpelerde Halka Klips

Küpeler üzerindeki bu çarpıcı kalın halka gümüş klips, kalın gümüşten yapılmıştır. Kalın bant şeklindeki küpe, genç kalabalık için mükemmeldir ve unisex bir küpe olarak da kullanılabilir. Küpe üzerindeki bu klipsin basit kelepçe stili, giymeyi çok kolaylaştırır ve kot pantolon ve tişörtlerle iyi bir şekilde eşleşir..

6. Küpede Yarım Çember Klipsi:

Küpede Yarım Halka Klips

Bu göz kamaştırıcı mücevher parçası bir fiyata sizin olabilir. Altın yarım düğüm küpe harika bir sanat eseridir. Küpelerin mükemmel düğümlü deseni, onu öne çıkaran şeydir. Yarım halka küpe, partiler ve törenler için mükemmeldir..

7. Küpede Ay Şekli Klipsi:

Ay Şekli Klipsli Küpe

Bu, küpe stillerinde en yaygın kliplerden biridir. Küpe üzerindeki ay şeklindeki klipsin üzerine küçük inciler takılmıştır. İnciler altın bir tabağa oturur. Küpe üzerindeki bu klipsin şekli benzersizdir, çünkü kulak manşeti bölgesini kaplar ve size tam bir parlak görünüm verir..

8. Küpedeki Kristal Klips:

Küpede Kristal Klips

Küpe üzerindeki bu kristal mücevher çivili klips, en güzel mücevher parçasıdır. Kristal taşlar bu küpeye çok fazla renk ve parlaklık katıyor. Bu parti kıyafeti ile giyilmek harika. Mor, mavi ve turkuaz değerli taşlar, üzerine eklenen minik elmaslarla muhteşem görünüyor..

9. Küpelerde Trendy Klip:

Küpelerde Trendy Klip

Bu, kalbi genç olanlar içindir. Kolej ve okul müdavimleri için mükemmel olan bu harika küpe klipsi çok moda bir görünüme sahip. Saplama küpelerdeki klips, üzerlerinde korkak bir tilki tasarımına sahiptir. Tilki kulakları elmaslarla süslenmiştir ve tilkinin başı şeftali taşından yapılmıştır. Bu renklerin kontrastı güzelliğine katkıda bulunur..

Bu kolay stil için mükemmel klipsli küpe çiftinizi seçin. Küpeler, günlük giyimin yanı sıra resmi durumlar için de takılabilir. En trend stili seçin ve kulaklarınızı deldirme özgürlüğüne sahip olun.