Kristal, aynı zamanda ışığı çekmesi ve size parlak bir etki vermek için onu iyi bir şekilde yayması nedeniyle elmaslara mükemmel bir alternatiftir. Kristal küpeler eski çağlardan beri kadınlar tarafından kullanılmaktadır ve vintage desenler hala yüksek talep görmektedir. Modern çağdaş desenler de güzeldir ve bir kutlama veya tören için mükemmeldir. Kristal küpe seçiminizi yapın ve gardırobunuzu zenginleştirin.

Kadın Modası için Kristal Küpelerin Son ve Şık Tasarımları:

Kristal metal ile en iyi küpelere bakmamıza izin verin.

1. Kristal Saplama Küpeler:

Kristal saplama küpe

Kendiniz veya sevdikleriniz için bu harika kristal saplama küpeyi mükemmel bir hediye olarak alın. Som gümüş küpeler, çiçek desenli 6 mm yuvarlak kristallere sahiptir. Bu, günlük kullanım ve parti giyimi için mükemmeldir. Kristalin parlaklığı güzelliğinizi de artırır.

2. Armut Şekilli Kristal Küpeler:

Armut şekilli kristal küpe

Bu harika asil görünüm için bu yüksek kaliteli armut biçimli kristal küpeyi seçin. Simsiyah kristal küpe ışıltınıza katkıda bulunur ve dışarıda bir gece geçirmek için mükemmeldir. Siyah kristal gümüş rengindedir ve etrafına görkemli bir görünüm kazandırmak için minik elmaslarla kaplanmıştır..

3. İnci ve Kristal Küpeler:

İnci ve kristal küpe

Bu vintage tarzı küpe, ona iddialı bir görünüm kazandırmak için saf incilerle eşleştirilmiş harika kristallere sahiptir. Uzun küpeler, herhangi bir partide takmanız için doğru. Kristal küpeler, geleneksel giyimin yanı sıra önlük ve elbiselerle de iyi gider..

4. Kristal Damla Küpeler:

Kristal damla küpe

Bu parıldayan kristal damla küpe çifti görkemli bir görünüme sahiptir. Küpeler, her biri farklı şekil ve boyutta üç kristalden oluşur. En üstteki kristal, parlak bir şekilde parlayan mükemmel bir yuvarlaktır. Ortadaki, daha sonra üçüncü ve büyük gözyaşı damlası şeklindeki kristali birleştiren küçük bir dairedir. Bu gözyaşı damlası kristal küpelerin muhteşem sonu.

5. Çiçek Şekilli Kristal Küpeler:

Çiçek şekilli kristal küpe

Burada çiçek şeklinde ayarlanmış mükemmel mavi kristal saplama küpeleriniz var. Merkezdeki büyük bir mavi kristalin etrafına on küçük mavi kristal yerleştirilmiştir. Çiçek şekilli kristal küpeler çok asil bir görünüme sahiptir ve en çok süslü tasarımcı kıyafetleriyle takılmaya uygundur..

6. Kristal Halka Küpeler:

Kristal halka küpe

Göz alıcı bir şey mi arıyorsunuz? O zaman 1.25” çapındaki bu muhteşem kristal halka küpelere göz atın. Çember, küçük ama bütünü güzel bir şekilde oluşturan en çarpıcı kristallerle süslenmiştir. Halka küpe yüzünüzü doldurur ve sizi sansasyonel kılar.

7. Altın Kristal Küpeler:

Altın kristal küpe

Bu büyüleyici altın kristal küpeyi bir ağ damlası ile alın. Ağ altın tonunda yapılır ve daha sonra minik kristallerle doldurulur. Tüm görünüm çok çağdaş ve modern kadın için uygun. Damla tarzı küpe, kişinin yüzüne de uzunluk katıyor.

8. Asma Küpeler:

Açacağı damla küpe

Bu, küpelerdeki en heyecan verici tasarımlardan biridir ve birçok kişi tarafından sevilir. Serme damla küpeler, piyasada bulunan modern tasarımlardan biridir. Serme damla tasarımlı gümüş kristal küpe, stil katsayınızı geliştirmek için mükemmeldir. Çok asil bir görünüm sağlar ve çarpıcıdır..

9. Avize Kristal Küpeler:

Avize kristal küpe

Muhteşem kristal küpelerden biri de kristal avize küpelerdir. Bu küpeler, uzun ve geniş olan ağır küpelerdir. Avize adı, kraliyet avizelerine benzediği için kullanılmıştır. Küpelerde kullanılan minik kristaller, göz kamaştırıcı bir görünüm kazandırıyor..

Kristal küpeler bir parti veya özel bir durum için mükemmeldir. Stiller bol ve durumunuza uygun olanı seçebilirsiniz. Küpelerde kullanılan büyük boy kristaller vardır. Bazıları küçük ve belirli bir desen oluşturuyor.