Mücevherler her zaman kadınlara çekici gelmiştir. Ancak söz konusu küpe olunca, sağladığı çeşitli tasarımlar erkeklerin bile ilgisini çekmiştir. Küçük ve narin küpelerle çarpıcı ve gösterişli yakışıklı bir görünüme sahip olmak, dünyadaki birçok erkeğin tutkusu haline geldi..

Erkek Küpe Çeşitleri

Tarih sayfalarında gezinirken erkeklerin de küpe taktığı görülür. Kadınlarda olduğu gibi erkek küpelerinde de kendine has sembolizmleri olan çeşitli tasarımlar bulunmaktadır. İnciler, çeşitli renklerde pırlantalar, gümüş, altın vb. uğurlu tasarımlarla yapılan farklı küpeler erkekler tarafından her zaman benimsenmiştir..

Resimlerle Şık Erkek Küpe Tasarımları:

Erkekler için 25 modern küpe tasarımına göz atalım:.

1. Erkekler için Siyah Metal Küpeler:

Erkek Siyah Metal Küpe

Siyah renk, ister kıyafet ister takı olsun, hem erkekler hem de kadınlar tarafından oldukça beğenilmektedir. Siyah metalli erkek küpe tasarımı, hem günlük hem de pathani ile taşındığında sade ve sofistike bir görünüm sağlar. Metalden yapıldığı için parlak bir görünüm verir ve kullanıcıyı etrafındaki nazardan koruduğu söylenebilir..

2. Erkek Klas Yıldız Tasarımlı Küpeler:

Erkek Klas Yıldız Tasarımlı Küpe

Çift renkli tasarımla şık ama şık bir görünüm isteyin! Siyah ve beyaz renkte yıldız tasarımlı bir küpe deneyin. Küpe paslanmaz çelikten yapılmıştır. Çift görünüm, piknikler veya partiler için gündelik kıyafetler üzerinde parlak bir görünüm sağlar. Yıldızlar zenginlik, çekicilik, barış, sevgi vb..

3. Tekerlek Bıçağı Tasarım Küpeleri:

Tekerlek Bıçak Tasarım Küpe

Kolejdeki cesur çocuklar tarafından geniş çapta kabul gören bir tasarım, tekerlek kanadı tasarımıdır. Bıçaklardan oluşan siyah bir tekerlek, motorlu teknelerdeki engelleri kaldıran ve teknenin düzgün çalışmasını sağlayan tekerlekten ilham almıştır. Benzer şekilde tasarım, hayatın tüm engellerini aşacak olan adam tarafından giyilir. Küpelerin siyah rengi, günlük kot pantolonlara cesur bir görünüm verir..

4. Erkekler için Gümüş ve Mavi Bali Tasarım Küpeler:

Gümüş ve Mavi Bali Tasarım Erkek Küpe

Etnik giyimde farklı bir görünüm arıyorsunuz! Arasında parlak gök mavisi bir iplik bulunan gümüş bir Bali, işlevlerde, özel etkinliklerde ve durumlarda etnik giyime inanılmaz bir dokunuş katıyor. Aynı zamanda erkek çocukların rengidir ve bu nedenle bu tür desenler için yaygın olarak seçilen renktir. Büyüleyici bir görünüm vermek için tek tarafa, sol veya sağ kulağa takılır..

5. Çapraz Tasarımlı Halka Küpeler:

Çapraz Tasarım Halka Küpeler

Halka küpeler, hemen hemen tüm kıyafetlere uyduğu için kolej erkekleri tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır. Paslanmaz çelik bir sonuç, içinde tasarlanmış gümüş haçlı siyah küpeler dini bir dokunuş veriyor. Tasarım İngiltere, Amerika, Avrupa vb. ülkelerde yaygın olarak giyilir. Hıristiyan dinine olan bağlılığı gösterir veya Tanrı ve ona olan inancını söyler..

6. Üçgen Desenli Erkek Küpe:

Üçgen Desenli Erkek Küpe

Şekillerle oynamayı seviyorum! İşte size geometrik bir görünüm kazandırmak için metalden yapılmış üçgen şekilli siyah küpe tasarımı. Üçgenler, oğul, baba ve ruhsal enerjiden oluşan Üçlü Birliğe bir bakış sunar. Erkek enerjisinin, kuvvetinin, suyun vb. sembolüdür. Özellikle kot pantolon ve boxer’larda gündelik kıyafetler üzerinde çarpıcı ve gösterişli bir görünüm verir. Bu tür tasarımlar, kurumsal etkinliklerde benzersiz bir görünüm kazandırdıkları için erkekler tarafından da resmi törenlerde giyilir..

7. Kafatası Tasarımlı Erkek Küpeler:

Kafatası Tasarımlı Erkek Küpe

Kafatası tehlikenin sembolüdür. Bu nedenle, kafatası tasarımında küpe takmak, düşmanlarınıza gücünüz ve gücünüz hakkında dolaylı olarak bir mesaj verecektir. Siyah beyaz bir kurukafa ile tasarlanmış alaşım metal küpe, korkutucu bir görünüm verir ve güreşçiler, boksörler vb. tarafından çokça taşınır. Ayrıca gençler arasında viral hale gelir. Bu tür tasarımlar, kişiliklerine yüksek bir statü vermek için lüks erkekler tarafından altın ve gümüş olarak da taşınır..

8. Uçan Yarasa Küpe Tasarımı:

Uçan Yarasa Küpe Tasarımı

Tıpkı giyimde olduğu gibi, erkek küpeleri de çeşitli tasarımlarla moda oluyor. Bunlardan biri de yükselen güneş tasarımına sahip yarasa. Küpe, çok renkli bir tasarıma sahip bir kristal taşla süslenmiştir. Uçan Yarasa derinliği ve yeniden doğuşu, yükselen güneş ise cesaretlendirmeyi ve yeni bir başlangıcı sembolize eder. Dolayısıyla tasarım, yeni bir şey yapmak için yeni bir doğum anlamına gelir..

9. Beyler için Tribal Tasarım Küpeler:

Beyler için Tribal Tasarım Küpeler

Tribal dövmenize uygun şık bir görünüme sahip olmak istersiniz! Bu kabile tasarımı küpelere bir göz atın. Metale, kıvrımlı siyah ve beyaz şeritlere sahip kabile tasarımlarından ilham alan bir tasarım verildi. Kızgın bir bakışla vücut geliştiricilere farklı bir kişilik kazandırır. Çoğunlukla gündelik kıyafetler için uygundur. Biyolojik tehlike tasarımı olarak da bilinir, çoğunlukla kolejlerin erkeklerini cezbeder..

10. Erkekler için Pırlanta Küpeler:

Erkekler için Pırlanta Küpeler

Sade ama modaya uygun bir küpe, her kıyafette her fırsatta fazlasıyla taşınır. Böyle bir tasarım, elmaslı olanıdır. Erkekler için Platin Pırlanta küpeler, kare bir pırlantanın platine çivilendiği basit bir tasarımdır. Gündelik kıyafetlerde modaya uygun bir görünüm, resmi kıyafetlerde çarpıcı bir görünüm ve etnik giyimlerde klas bir görünüm sağlar.Pırlanta tasarımlı küpe saflığı, aşkı, duygusallığı, zenginliği vb. temsil eder..

11. Erkek Çocuklar İçin Sivri Siyah Manyetik Küpeler:

Erkek Çocuk Sivri Siyah Mıknatıslı Küpe

Çok aşınmış bir küpe tasarımı, erkekler için manyetik küpelerdir. Delinmiş bir kulağınız olmasa bile korkak bir görünüm için takılabilirler. Küpenin arka tarafı, yandan bakıldığında harika görünen sivri uçlu bir tasarıma sahiptir. Metalden yapılmış olup, deliksiz aşınmış kalması için manyetik bir etki verilmiştir. Justin Bieber’dan ilham alan gençler arasında moda.

12. Erkekler için Siyah Pırlanta Küpe Stud:

Siyah Pırlanta Küpe Erkekler İçin Stud

Erkekler için beyaz altın küpeler, siyah elmaslarla süslendiğinde harika görünüyor. Siyah elmas benzersiz bir görünüme sahiptir. Diğer pırlantalar gibi ışık etkisiyle parlamazlar, ancak yine de herhangi bir kıyafet üzerinde parlak bir görünüm verirler. Tasarım, parti giyim gömlekleri üzerinde partilerde muhteşem bir görünüm sağlar. Lüks bir kişilik vermek isteyen erkekler tarafından çok giyilir.

13. Korsan Tasarımlı Küpeler:

Korsan Tasarımlı Küpeler

Korkak bir küpe tasarımı mı arıyorsunuz! Korsanlardan ilham alan bir tasarım deneyin. Küpe, siyah zemin üzerine gümüşten yapılmış bir kafatası ve çapraz iki kılıç ile tasarlanmıştır. Tasarım, temalı partilerde oldukça giyilir ve cömert bir görünüm için düzenli olarak kullanılır. Günlük giyiminize tehlikeyi, seyahati, suları vb. temsil eden farklı bir kişilik kazandırır..

14. Boynuz Tasarımlı Küpeler:

Boynuz Tasarımlı Küpeler

Aksesuarlarınızda aşiret tasarımı olsun ister misiniz! Boynuzlu tasarımlı bir küpe setini deneyin. Siyah boynuz küpe, erkekler için piercing yapılmasa bile takılabilen mıknatıslı bir küpe çeşididir. Partilerde ve küçük kutlamalarda cömert bir görünüm verir. Aynı zamanda çoğu rock yıldızı olan müzisyenlerin de tercihi..

15. Gümüş ve Altın Küpeler:

Gümüş ve Altın Küpeler

Ünlü olarak Ganga Jamuna tasarımı olarak bilinen gümüş ve altın karışımından oluşan bir tasarım, erkekler ve kadınlar arasında oldukça popülerdir. Erkekler için gümüş ve altın küpeler, etnik giyim ve hatta parti, dini işlevler ve düğün işlevleri için gündelik kıyafetler üzerinde basit ama çarpıcı bir görünüm verir. Asil olarak tasarlanmış sherwani ve kurta üzerinde lüks bir görünüm verir..

16. Çiçekli Pırlanta Saplama Küpeler:

Çiçekli Pırlantalı Küpeler

Saplama küpe tasarımları giymeyi seviyorum! Küpeler sadece kadınlara değil erkeklere de çok yakışıyor. Kadın tasarımları için saplama küpeler erkekler tarafından da giyilir. Çiçekli bir tasarım, etnik, tasarımcı giyim, gündelik kıyafetler vb. normal kullanım için giymek için güzeldir. Altın bir küpe çiçekli bir görünüm veren berrak beyaz elmaslarla süslenmiştir. Kullanıcıya ışıltılı bir görünüm kazandırır. Tasarım saflığı, maneviyatı, bilgeliği, bütünlüğü vb..

17. Uzun Haç Küpeler:

Uzun Haç Küpe

Sadece kadınlar değil erkekler de göz alıcı bir görünüm için uzun küpe tasarımları kullanmayı çok seviyor. Cesur görünümleri, bu tür uzun küpeler herhangi bir parti veya gece için resmi kıyafet giyildiğinde daha fazla çekicilik kazanıyor. Genellikle barlarda ve diskolarda böyle bir görünüm taşınır. Arasında bir inci bulunan uzun çapraz tasarım, oksitlenmiş metalden yapılmıştır. Tek kulağa takılması tercih edilir..

18. Erkekler için Yazı Tasarımı Altın Küpeler:

Erkekler için Yazı Tasarımı Altın Küpeler

Farklı romantik bir şekilde bir aşk mesajı vermek ister, bir hatıra yaratın! Beyler için bu yazı altın küpeyi deneyin. İyi küpenin içinde çivili birkaç beyaz kristal pırlanta var. Bununla birlikte altın üzerine kabartma olarak gelen isim yazılıdır. Baş harfleri orta kısımda oyulabilir. Harflerin yanı sıra çiçek, kalp, yıldız gibi desenler de işlenerek tasarıma harika bir görünüm kazandırılabilir. Düzenli kullanım veya işlevler için de kullanılabilir.

19. Erkek Küpe Gökkuşağı Tasarımı:

Erkek Küpe Gökkuşağı Tasarımı

Renkli bir tasarım, bir kişinin yaşadığı neşe, mutluluk ve zevk hayatını temsil eder. Benzer bir şaşırtıcı küpe tasarımına, dairesel bir şekle sahip paslanmaz çeliğe eklenen birkaç renkle gökkuşağı görünümü verilir. Büyüleyici bir görünüm vermek için normal baz için çok giyilir. Gökkuşağı sevginin, vaatlerin, zevkin, zenginliğin, sağlığın ve çok daha fazlasının sembolüdür..

20. Altın Hayvan Tasarımlı Erkek Küpeler:

Animal Design Erkek Altın Küpe

Hayvanlardan ilham alan aksesuarlar giymeyi seven birçok erkek var. Leopar yüzlü küpe tasarımı, özellikle hayvan severler için böyle bir tasarımdır. Altın bir küpe, içinde küçük siyah elmaslar bulunan bir hayvanın yüzüne verilir. Piknikler, temalı partiler, kurumsal etkinlikler vb. için gündelik kıyafetler üzerinde korkak bir görünüm verir. Giyen kişiye asil bir görünüm verdiği için Maharajas’a mükemmel bir hediye olabilir..

21. Erkekler için Beyaz Altın Doğa Küpeleri:

Beyaz Altın Doğa Erkek Küpe

Eşsiz ve doğayla ilgili bir şeyler giymek ister misiniz! İşte yıldırımdan ilham alan bir tasarımla karşınızda. Erkek küpe tasarımı, üzerine ışık düştüğünde parlak bir etki vermesi için saf beyaz altından yapılmıştır. Tasarım, partiler, kulüpler, diskolar vb. yerlerde taşındığında kişiliğinize muhteşem bir görünüm katar. Küpe tasarımı korumayı, tehlikeyi, kötülükle savaşma gücünü, umut ışığını vb. simgeler..

22. Süper Kahraman Altın Küpe Erkekler:

Süper Kahraman Altın Küpe Erkek

Hala süper kahramanları izleme havasında mısın ve onlar hakkında hayal kuruyorsun! Süper kahraman süpermen’den ilham alan erkekler için altın küpelere bir göz atın. Tılsımın tasarımına Süpermen’inkine benzer bir “s” harfi verilir. Baş harfleri aynı harften olan erkekler tarafından da giyilir. Gündelik kıyafetlerde taşınan korkak bir görünüm verir.

23. Örümcek Tasarımlı Küpe Erkek:

Örümcek Tasarımlı Küpe Erkek

Herkesin bakmaya devam edeceği bir tasarım arıyorum! Siyah renkli gümüş ile yapılan örümcek tasarımı ile eğlenceli ve korkak bir tasarım yapılır, örümceğe gerçekçi bir görünüm verilir. Erkekler için bu tür manyetik küpeler, kolejlerde ve okullarda eğlence için yaygın olarak taşınır. Kot pantolon, boxer gibi kıyafetlerde ve özellikle temalı partilerde harika görünüyor.

24. Siyah ve Gümüş Kalpli Küpeler:

Siyah ve Gümüş Kalpli Küpe

Siyah ve gümüş, mücevher tasarımları için harika bir kombinasyon. Gümüşle kaplanmış siyah bir pırlanta ile yapılan kalp tasarımı, kullanıcıya romantik bir etki katıyor. Sürekli parlayan siyah elmas aynı zamanda derin aşk duygularını da gösterir. Cömert bir görünüm veren partilerde palto ve resmi kıyafetler üzerinde harika görünüyor. Aşkınızı göstermek için özel günlerde erkeğinize mükemmel bir hediye olabilir..

25. Çapa Küpe Tasarımı:

Çapa Küpe Tasarımı

Kendinize bir göbek etkisi vermek istiyorum! Harika tasarlanmış bir çapa küpe tasarımını deneyin. Altın, gümüş, beyaz altın, bronz alaşımı, siyah pırlanta vb. malzemelerden yapılmış olsun, donanma veya sularla ilgili kişilere mükemmel bir görünüm verir. Çapa denge ve istikrarı simgelemektedir ve bu nedenle küpelerin tasarımı da kullanıcının dengeli yaşamını simgelemektedir..

Kadın küpe tasarımlarının ayrı bir önemi ve anlamı olduğu gibi erkek küpelerinin de bir anlamı vardır. Genellikle erkekler büyüleyici, cesur ve çarpıcı bir görünüm vermek için küpeler takarlar, ancak bazı topluluklarda küpe takmak sadece moda değil aynı zamanda eski bir ritüeldir. Tıpkı kadın erkeklerin de kulaklarının lobunun üstünde birkaç yeri delinmesi gibi. Müzisyenlere, rock yıldızlarına, güreşçilere vb. özel olarak korkak ve maço bir görünüm verirler..