Pandžabų kostiumai ir drabužiai yra susiję su stiliumi, patogumu ir spalvomis. „Churidaar“, „Kurtis“ ir „Salwar kameez“ yra labai populiarūs, juose yra įmantrių „fulkari“ dizaino ir gėlių motyvų. Turėdami tokią gyvą kultūrą ir kostiumus, negalite praleisti nuostabių jų kurtų.

Naujausi Punjabi Kurti dizainai moterims:

Gražiai išsiuvinėta, pažvelkime į 15 geriausių pandžabų kurtų, kuriuos mes jums įvykdėme,

1. Pandžabų batikos spausdinimas Kurti:

Pandžabų batikos spausdinimas Kurti

Įspūdingas batikos atspaudas ant šio pandžabiško Kurti kostiumo atrodo dar gražiau. Pasienyje atliktas kratinys yra įmantriai pagamintas ir sukuria stulbinantį vaizdą. Tai idealiai tinka dėvėti vakarėliuose. Pilka ir tamsiai rausva spalva suteikia patrauklią išvaizdą, tai labiausiai tinka toms merginoms ar moterims, kurios mėgsta nešioti kažką tradiciškai.

2. Pandžabo medvilnės Kurti kostiumas:

Pandžabų medvilninis Kurti kostiumas

Šis juodas „Kurti“ kostiumo dizainas su šifono dupata yra pagamintas iš minkštos minkštos medžiagos, kuri leidžia jaustis patogiai ir stilingai. Su pora aukso oksiduotų jhumki ir atitinkančių Kurtis galite užbaigti išvaizdą. Juoda spalva suteikia malonų dėmesį toms mergaitėms, kurių oda yra šviesi, tai geriausiai tinka aukštoms mergaitėms.

3. Punjabi Patiala:

Pandžabi Patiala

Patialas yra būtinas jūsų etninių drabužių kolekcijoje, nes jie atrodo taip gražiai ir tinka visoms tradicinėms progoms. Ši atspausdinta Punjabi Kurta moterims su patiala yra puikus drabužis ir turėtų būti derinama su juttis ar mojris. Tai visiškai be rankovių, todėl suteikia naują išvaizdą ir dirbdami ceremonijoje gausite komfortą.

4. Punjabi Boutique Kurti kostiumas:

Punjabi Boutique Kurti kostiumas

Daugelis parduotuvių siūlo sunkų darbą ir pritaikytus kostiumus, o šis Punjabi Kurti kostiumas yra vienas iš jų. Galite pasirinkti boutique kurti, kur proga reikalauja dėvėti kažką sunkaus ir tradicinio. Tai gražus dovanų kūrimas jaunavedžiams, tai gerai atrodo toms moterims, kurių plaukai ilgi.

5. Pandžabų vakarėlis Salwar Kurta:

Pandžabų vakarėlis Salwar Kurta

Ši graži jūros žalia Punjabi salwar kurta idealiai tinka vakarėlio išvaizdai. Galite suporuoti jį su sunkiais papuošalais ir juttis, kad užbaigtumėte visą išvaizdą ir pavogtumėte dėmesio centrą. Tai puikiai atrodo jauniems paaugliams; tai geriausia vestuvių ceremonijos vakarėliui. Jis spindi medžiaga, todėl naktį suteikia patrauklų vaizdą šokių aikštelės viduryje.

6. Punjabi Phulkari Kurti:

Punjabi Phulkari Kurti

„Pandžabų kūrimo“ modelis su sunkiu siuvinėtu „phulkari dupatta“ yra tas, kurį turėtumėte apsvarstyti savo drabužių spintoje, nes jis gali būti stilizuotas įvairiais būdais ir kiekviena išvaizda gali būti vienodai stulbinanti. Tai yra tinkamiausias ir suteikia sąžiningą išvaizdą jūsų patogumui, šis yra įtrauktas į jūsų biudžetą, todėl nesijaudinkite, kol nuspręsite įsigyti šį modelį.

7. Punjabi Gota Patti Kurti:

Punjabi Gota Patti Kurti

„Gota patti“ darbas yra labai populiarus kurtis ir salwars, o aukščiau pateiktas Punjabi Kurti kostiumas yra jo produktas. Naudojant „Gota Patti“ darbą ant dupatos ir kaklo, išvaizda suteikia dėvėtojui karališkos vibracijos. Tai naudinga reguliariai naudojant ir puikus pasirinkimas kasdieniam dėvėjimui.

8. Punjabi Jacquard Kurti:

Punjabi Jacquard Kurti

Žakardo kurtai turi savo žavesio. Aukščiau pateiktas baltas žakardinis Punjabi Kurti stilius su kontrastine dupata idealiai tinka dėvėti kolegijoje ar atsitiktinėmis progomis. Merginos, kurios nėra paguodžiamos džinsais ir trikotažais, turi reguliariai naudoti šią aprangą. Jis taip pat gali būti lengvai stilizuotas, taip pat yra įvairių spalvų modelių.

9. Pandžabų siuvinėtas Kurti:

Pandžabų siuvinėta Kurti

Šie Punjabi Kurti kaklo dizainai su akį traukiančiais siuvinėjimais neabejotinai yra skirti atkreipti dėmesį, nes atrodys patraukliai visiems. Su derančiomis churidar kelnėmis ir dupatta verta žavėtis visa išvaizda. Tai atrodo brangu, tačiau tai bus puikus pasirinkimas bet kuriai vestuvių ceremonijai, tai taip pat geriausia dovanoti.

10. Punjabi oficiali Kurta:

Oficiali pandžabų Kurta

Ne tik tradiciniams renginiams, bet ir gausite oficialų Punjabi kurta dizainą, skirtą ir biuro drabužiams. Šis paprastas, bet elegantiškas kūrinys suteikia jums tai, ko reikalauja biuro aplinka. Jų biudžetas yra mažas, tačiau galite juos išbandyti savo įprastą dieną, ir rasite platų šio formato kolekciją bei modelius. Taip pat galite suasmeninti pagal savo idėją.

Žiūrėti daugiau: Geriausi „Pathani Kurta“ dizainai

11. Pandžabų spausdinta Kurti:

Pandžabų spausdinta Kurti

Šis atspausdintas Pandžabo Kurti kostiumo dizainas patiala stiliaus suteikia jam būdingą pandžabišką atmosferą. Suderinkite jį su Kurtis ir derančiais papuošalais ir būsite pasiruošę kasdieniams darbams. Mėlyna spalva visada tinka moterims bet kokiai aprangai, ji visada suteikia sodrią ir gaivią išvaizdą.

12. Pandžabų striukė Kurti:

Pandžabų striukė Kurti

Kadangi etninės striukės yra populiarios tarp Punjabi Kurti dizaino, vieną tokį Kurti galite turėti savo spintoje. Tai atrodo labai gražiai ir tradiciškai. Tai labiausiai naudinga kolegijos dienos funkcijoms. Gaukite šį modelį, kad patrauktumėte savo draugo dėmesį.

13. Pandžabų tradicinė Salwar Kurta:

Pandžabų tradicinė Salwar Kurta

Jei vykstate į tradicinį renginį ir esate supainiotas su tuo, ką rengtis, galite pasirinkti tipišką Punjabi Kurti salwar, nesusimąstydami. Tai tikrai sulauks daug komplimentų. Tai atrodo šiek tiek sunki, tačiau dabar ji turi gerą paklausą rinkoje.

14. Punjabi Brocade Kurti:

Punjabi Brocade Kurti

Puikiai tinka kasdieniam dėvėjimui, šis „Punjabi Kurti“ dizainas padarys jus stilingą ir su minimaliais priedais. Užtenka poros kulniukų, džinsų ir auskarų, kad išvaizda būtų išbaigta. Jei norite atlikti bet kokias funkcijas ar reguliariai naudoti, išbandykite šį kurta.

15. Pandžabų gėlių salwar kostiumas:

Pandžabų gėlių salwar kostiumas

Gėlių raštai yra mėgstamiausi kiekvienai moteriai. Negalima atitraukti akių nuo šio pandžabiško Kurti kostiumo, suprojektuoto su sunkiais gėlių raštais visame Kurti. Tokie modeliai apskritai vaizduoja visą išvaizdą.

Punjabi Kurtis yra lengvai sujungiamas stilius su etnine kilme. Naudodami juttis, kadhas, nosies smeigtukus, ilgus auskarus, galite pasiekti visą pandžabišką išvaizdą naudodami mėgstamą pandžabų Kurti ir kostiumą. Taigi, pabandykite ir padarykite savo stiliaus pareiškimą.