Šio kupino gyvenimo moterims kurtis yra patogiausias ir prieinamiausias drabužis. Kolegijos merginos, biuro darbuotojai ir mados moterys turi savo pasirinkimą. Įsimylėkite labiausiai mėgstamus šio šiuolaikinio pasaulio drabužius.

Gražūs ir modernūs madingi „Kurti“ dizainai moterims:

Šiuo tikslu pristatome 25 populiariausias naujas išgalvotas kurtis kolekcijas.

1. Ilgas medvilnės išgalvotas Kurti:

Ilgas medvilninis išgalvotas Kurti

Naršykite šią kvapą gniaužiančią išgalvotų kūrinių kolekciją, kuri yra citrinos geltono atspalvio. Kaip akcentas, balta tinklinė medžiaga naudojama kaip aplikacija kaklo, krūtinės ir rankovių dizainui. Jis turi atvirą apykaklės tipą ir yra su trimis ketvirtomis rankovėmis. Šio tipo kūrimą dažniausiai renkasi jauno amžiaus merginos ir moterys, besirūpinančios mada.

2. Medvilninis siuvinėjimas Fancy Kurti:

Medvilninis siuvinėjimas Fancy Kurti

Patikrinkite šias ponias Fancy Kurti akinančiame tamsiame jūros žaliame atspalvyje. Jis turi įprastą iškirptą kaklą ir gražius raudonų rožių motyvus. Rankovės turi auksines ir raudonas nėrinių kraštines. Priekinėje kaklo pusėje yra mygtukai su raudonais šešėliais. Dėl šios modernios žalios spalvos raudonų rožių aplikacijos atrodo įspūdingai ir nuostabiai.

3. „Resham“ siuvinėjimas „Green Fancy Kurta“:

„Resham“ siuvinėjimas „Green Fancy Kurta“

Čia yra dar viena šviesiai atspalvių jūros žalios spalvos „Fancy Kurta“ kolekcija, turinti patrauklų ir gražų siuvinėjimą šilko siūlais, vadinamą „resham“. Jis yra susiuvamas taip elegantiškai, kad kartu su juo spaudžia Kurtos grožį. Ypatingas šio „Kurta“ dalykas yra unikalūs apatinės linijos kirpimai ir trumpos rankos. Visas kurta audinys pagamintas iš Georgette.

4. Viso ilgio „Rayon Fancy Kurti“:

Viso ilgio „Rayon Fancy Kurti“

Pažvelkite į šią tamsiai mėlynos spalvos visą ilgio išgalvotą ilgą kūrinį. Jį sudaro viskozės medžiaga, visiškai atspausdinta tiek priekinėje, tiek galinėje kūrinio pusėje. Jis turi įprastą kaklą su trimis ketvirtomis rankovėmis. Ir su plyšiais iš abiejų pusių, tai yra puikus pasirinkimas kasdieniam dėvėjimui. Jis gali būti nesuderinamas su tos pačios spalvos tamsiai mėlynos spalvos antblauzdžiais.

5. Paprasta balta išgalvota Kurti su juosmens kailiu:

Paprastas baltas išgalvotas Kurti su liemeniu

Pažvelkite į šį paprastą baltą naują išgalvotą kūrinį su nepaprasta atspausdinta liemene. Jis turi aptakų rožinės ir juodos spalvos kraštą, kuris abi šias spalvas naudoja kaip šio kūrinio apačios neatitikimą. Jis yra be rankovių, o juosmens paltas yra šio išgalvoto ilgo kūrinio akcentas. Šį kūrinį plačiai renkasi asmenys, pamišę dėl juosmens tipo apsiaustų. Jis yra visų laikų mėgstamiausias ir gali būti dėvimas bet kuriuo metų laiku.

6. Juodųjų ir persikų dizaineris Kurti:

Juodųjų ir persikų dizaineris Kurti

Paimkite šį nuostabų juodos spalvos „Fancy kurti“ kūrinį. Persikų spalva vienoje pusėje su siuvinėjimu juodais siūlais suteikia kūrybai nepaprastą išvaizdą. Tai pilnos rankovės su rausvos ir persiko spalvos nėriniu. Čia rožinis atspalvis šiek tiek paliečiamas, kad padidėtų grožis. Apskritai, sukurta medžiaga taip pat pagerina jos grožį, kad ji atrodytų priekinėje linijoje.

7. „Pink Cotton Long Fancy Kurti“:

Rožinė medvilnė „Long Fancy Kurti“

Čia yra dar viena gražios rožinės spalvos Kurti kolekcija su paprastu korpusu. Jis turi rausvą tinklelio kraštą, kuris yra pakankamai platus, kad sustiprintų šios aprangos patrauklumą. Šio puošnaus vakarėlio drabužių kūrimo siena vėl praturtinta paprasto dizaino siuvinėjimais ir juodomis nėrinių kraštinėmis. Ši vakarėlio drabužių kolekcija išlieka labiausiai mėgiama daugumos mados mąstančių žmonių.

8. Medvilninis išgalvotas Kurti be rankovių:

Medvilninis puošnus Kurti be rankovių

Užburti šio laisvalaikio drabužių kūrimo išvaizdą, kurią daugiausia sudaro spausdintas viso kūno dizainas. Šio išgalvoto kūrinio akcentas yra unikalus rašto kaklas, suprojektuotas taip, kaip parodyta paveikslėlyje su mėlynos apykaklės tipo kaklu. Jis pasirinktas kaip be rankovių ir gali būti reguliuojamas pagal mūsų skonį, susiuvant mini arba trumpas rankoves.

9. Ryškiai geltona išgalvota Kurti:

Ryškiai geltona išgalvota Kurti

Leiskite savo akims pažvelgti į šį ryškiai geltoną Kurti atspalvį, kuris yra visiškai paprastas. Jis puikiai suprojektuotas taip, kad pademonstruotų jūsų pjūvius ir kreives, kad atrodytų stilingesnis. Šis išgalvotas kūrimo modelis yra ilgo tipo ir turi sandariai susiūtas tris ketvirtas rankoves. Kaip kontrastas, rausvos spalvos daugiaspalvis dizainas yra raštuotas kaklo srityje. Naudojama medžiaga taip pat daro ją geriausiu pasirinkimu tarp labai išrankių moterų mados rūpesčiuose.

10. Pure Casual Wear Fancy Kurti:

Pure Casual Wear Fancy Kurti

Atraskite šį visiškai naują rudos spalvos atspalvį, sumaišytą su garstyčiomis ir oranžinėmis spalvomis. Išspausdinti modeliai yra įspausti visoje medžiagoje ir yra visiškai patogūs dėvėti dėl gryno medvilninio audinio pasirinkimo. Šiose pilnose rankovėse „Kurti“ yra išsiuvinėtas veidrodis ant kaklo ir kūrimo sienų. Be to, medvilnės medžiaga leidžia ją dėvėti itin patogiai.

11. Juoda dizainerė Fancy Kurti:

Juoda dizainerė Fancy Kurti

Priderinkite šį juodą „Kurti“ prie mėgstamų šviesiai tamsių antblauzdžių, kad atrodytumėte madingai ir gražiai. Šis išgalvotas kūrimo stilius turi baltus atspaudus visame kūne ir yra trys ketvirtos rankovės. Raudona aplikacija dedama kaklo srityje ir apatinėje priekinėje kūrinio pusėje. Tai tikslus pasirinkimas kasdieniam drabužiui kurti. Be antblauzdžių, šių rūšių kurtis gali nesuderinti net rūmai.

12. Skirtingų pjūvių dizaineris Fancy Kurti:

Skirtingų pjūvių dizaineris Fancy Kurti

Atraskite šį juodai atspausdintą „Kurti“ su priekiniu šoniniu plyšiu. Šis naujausias „Fancy Kurti“ dizainas pagerina išskirtinius kelių spalvų pelėdų atspaudus visame viršutiniame kūrinio sluoksnyje. Vidinis sluoksnis yra paprastos juodos medvilnės medžiagos. Jaunas moterų amžius gerai priima šį dizainą kaip atsitiktinį kolegijos drabužį. Ir gali būti dėvimi su tinkančiais antblauzdžiais ar net ilgais sijonais.

13. Medvilninis gėlių atspaudas „Fancy Kurta“:

Medvilninis gėlių atspaudas „Fancy Kurta“

Atkreipkite dėmesį į šią laisvalaikio medvilninę kurtą, kuri yra nuostabi ir žavi pilka spalva. Ši ponios Fancy Kurta yra nepagražinta ir vis dar kukli savo kirpimais ir kreivėmis. Šią stilingą „Kurta“ galima dėvėti kaip kasdienį drabužį bet kuriuo paros metu. Šią aprangą galite pasirinkti dėvėti šį kūrinį kaip kasdienį drabužį bet kokiai įprastai progai. Tai labiausiai patinka tarp moterų, kurios ne taip supranta šiuolaikines tendencijas ir madą.

14. Fancy Kurtis moterims:

Fancy Kurtis moterims

Pažvelkite į šį be rankovių ir tiesiog puikaus rašto Kurti iš medvilnės medžiagos. Ant viso audinio yra juodos spalvos gėlių atspaudai. Su daugybe dekoracijų ši „Kurta“ vis dar atrodo puošniai ir stulbinamai. Kadangi jis turi unikalų gėlių kirpimo modelį, todėl jis atrodo kitaip. Tai gali būti puikiai derinama su tinkamomis antblauzdžiais ar megztiniais. Arba, jei jums patinka medvilninės kelnės, tai taip pat geriausiai tinka.

15. Rožinė siuvinėta Georgette Fancy Kurta:

Rožinė siuvinėta Georgette Fancy Kurta

Dabar pažvelk į šią nuostabią ir šlovingą rožinės spalvos kurtos spalvą. Jums nereikės iš naujo pažvelgti į šį išgalvotą „Kurta Design“, kad sukurtumėte jį savo. Tai taip paprasta ir elegantiška, kad jos grožis atnaujina mados pamišimą. Ant kurtos kaklo ir krūtinės viršaus yra siuvinėjimas gražiais baltais siūlais, todėl jis pasirenka specialią aprangą. Šis įmantrus etninis drabužis gali būti nesuderinamas net su ilgais sijonais ar tinkamais antblauzdžiais.

16. Spalvinga išgalvota Kurti moterims:

Spalvinga „Fancy Kurti“ moterims

Čia yra moderni ir madinga naujausio „Fancy Kurti“ dizaino išvaizda. Kiekvienas nori dėvėti aprangą, kuri yra visiškai patenkinta. Tarp šių kategorijų toks unikalus dizainas puikiai atitinka kiekvieno asmens norus. Šis kūrinys yra išspausdintas gėlių ir turi paprastą kaklo dizaino modelį. Tie, kurie nesirenka per daug įmantrios divos, gali puikiai derėti su šia miela ir gražia naujo tipo kurtų kolekcija moterims.

17. Dizainerio spausdinta medvilnės išgalvota Kurti:

Dizainerio atspausdinta medvilnės išgalvota Kurti

Čia atsiranda unikalus dviejų dizaino neatitikimų derinys. Viršutinėje kūrinio dalyje yra juodos ir baltos gėlių aplikacijos. Apatinėje kūrinio dalyje yra oranžinės, geltonos ir žalios spalvos. Tai taip pat priklauso išgalvoto ilgo dizaino kategorijai. Kaklo dizainas sudarytas iš aksominio švarko tipo modelio. Kadangi tai ilgas tipas, jis taip pat gali būti labai tinkamas su ilgu sijonu, kurio atspalvis tinkamai atitinka viršutinį kūrinį.

18. Satino dizaineris Fancy Kurti:

Satino dizaineris Fancy Kurti

Pažvelkite į šį trijų spalvų derinį „Fancy kurti“. Tai unikalus trispalvių modelių dizainas, dėl kurio kūrinys atrodo elegantiškas ir kuklus. Šis stilingas kūrinys yra dar viena jūsų drabužių spintos apranga, atitinkanti šiuolaikinius moterų poreikius. Jis yra visų dydžių, kad įvairaus amžiaus moterys galėtų lengvai jį pagaminti.

19. „Black Lace Border Fancy Kurti“:

Juoda nėrinių siena Fancy Kurti

Jei norite atrodyti puošniai savo juodame kostiume, rinkitės tokį juodą drabužį. Jis yra per daug geras ir puikiai suprojektuotas, kad atitiktų kiekvienos moters norus. Kadangi juoda yra visų laikų mėgstamiausia, tokio tipo kurtai turėtų didelę paklausą. Svarbiausia, kad jis turi baltas kraštines, dėl kurių jis atrodo putojantis. Be jokios abejonės, dėvint šią juodą Kurti spalvą galima pavogti visą šou.

20. Išgalvotas mėlynos medvilnės dizaineris Kurti:

Išgalvotas mėlynos medvilnės dizaineris Kurti

Ši išgalvota kūrinių kolekcija turi ryškiai tamsiai mėlyną atspalvį, kuris yra per daug paprastas. Jame nėra įspaustų motyvų ar dizaino, tačiau vis dėlto kūrinys atrodo išskirtinai. Jis turi tris ketvirtas rankoves ir yra suprojektuotas tiesiu pjūviu su plyšiais iš abiejų pusių. Jį sudaro visi galimi dydžiai, tinkantys įvairaus amžiaus moterims.

21. Pandžabų dizaino išgalvotas Kurti:

Pandžabų dizaino išgalvotas Kurti

Tai trumpas Kurti, įspaustas kelių spalvų siūlų siuvinėjimais ant kaklo srities ir kūrinio ribos. Jis yra sukurtas be rankovių ir puikiai tinka bet kokiam ypatingam įvykiui. Šis naujas „Fancy Kurti“ dizainas priklauso etninių drabužių kurtų kategorijai.

22. Etninis dizaineris „Cotton Fancy Kurta“:

Etninis dizaineris „Cotton Fancy Kurta“

Tiesiog pažvelkite į šią medvilninę išgalvotą kurtą, kurios medžiaga yra deimantų formos. Šis medvilninis kūrinys yra toks patogus dėvėti, kad jį galima lengvai naudoti kaip kasdienį drabužį. Galima pasirinkti iš dydžių variantų, kad jie atitiktų savo formą. Jis turi šviesiai mėlynas plačias kraštines kakle ir apatinę liniją su trimis ketvirtomis rankovėmis.

23. „Rayon Handwork Fancy Kurti“:

„Rayon Handwork Fancy Kurti“

Atraskite šį unikalų garstyčių ir rudų atspalvių derinį šiame ypatingame kūrinyje. Puikiai tinka bet kokiam laisvalaikio drabužiui. Jis yra iš trijų ketvirtų rankovių ir turi kaklo formos angą. Visa šio išgalvoto ilgo dizaino medžiaga yra pagaminta iš „Rayon“. Dėl kūrinio pjūvių ir formų jis atrodo stulbinančiai ir puošniai.

24. Išraiškingas spausdintas medvilnės išgalvotas Kurti:

Išraiškingas spausdintas medvilnės išgalvotas Kurti

Norite turėti juodai baltą aprangą? Tada galite pasirinkti šį unikalų dviejų spalvų – juodos ir baltos – derinį. Tai trys ketvirtos rankovės ir priskiriamos trumpų kurtų kategorijai. Visoje šioje išgalvotoje kolekcijoje yra išspausdintas raštas. Jį dažniausiai renkasi kolegijos merginos ir jaunos moterys kaip unikalų ir labiausiai mėgstamą kasdienį drabužį.

25. Naujo dizaino Bolivudo išgalvotas Kurti:

Naujo dizaino Bolivudo išgalvotas Kurti

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – pagaliau pažvelkite į šį naują išgalvotą kūrimo dizainą. Jis atrodo per daug modernus ir per stilingas. Paimkite šį madingą kūrinį, kuriame yra mini rankovės ir unikalus kaklo raštas. Jame yra įvairių spalvų motyvai, atspausdinti visoje medžiagoje. Ir naudojamas audinys yra gryna medvilnė. Jis taip pat patenka į trumpus madingus kurtus ir yra įvairių variantų dydžių.

Čia yra spalvingas naujo dizaino kurtų asortimentas šiuolaikinėms moterims ir mergaitėms. Galite pasirinkti iš daugybės modelių, pateiktų aukščiau esančiame aprašyme. Jie turi daugybę pasirinkimų, atsižvelgiant į spalvų ir dydžių variantus.