Kurti yra šiuolaikinės Indijos moterų drabužių spintos dalis, kuri nuolat tobulėja. Naujausios kūrimo mados tendencijos puikiai tinka ir dirbančioms moterims. W, kaip prekės ženklas, yra geriausias kūrinys šiuolaikinėms moterims. Galite tikėtis, kad „W“ suteiks jums naujausius ir geriausius tradicinio ir modernaus stiliaus stilius. Drabužių kokybė visada yra aukščiausios klasės, todėl prekės ženklas yra toks malonus savo klientams. Pasirinkite iš šio plataus kūrinių asortimento ir padarykite savo drabužių spintą ryškią ir spalvingą.

Gražus ir stilingas „W“ prekės ženklo „Kurtis“ moterims madoje:

Čia yra „Top 25 W“ prekės ženklo kurtis, kuris jums tikrai patiks.

1. Apvalus kaklas W Kurti:

Apvalus kaklas W Kurti

Ši nuostabi vyno spalva „W kurti“ puikiai tinka jums, nes išryškina jūsų veido spalvą. Apvalus kaklas yra elegantiškas, o detalės šonuose ir iškirptė suteikia malonumo. Tai taip pat galite suporuoti su churidaru. Tai be rankovių, suteikianti grynai patogią išvaizdą per aukšto tipo merginoms; išbandykite baltos spalvos antblauzdžius šiame kūrinyje.

2. Spausdinta juoda Kurti:

Spausdinta juoda Kurti

Čia yra stulbinantis abstraktus menas, atspausdintas nespalvotai W prekės ženklo kūrimui. Tai dvelkia elegancija ir stiliumi. 3/4 rankovių kūrinys su mandarino kaklu yra labai prašmatnus. Spaudiniai, kuriuos W naudoja savo kūriniams, visada yra tobuli ir patiks daugumai moterų. Šio tipo kurtis visada yra geriausias jūsų įprastam naudojimui; jei ieškote įprasto kolegijos drabužių, gausite gerą šio modelio stiliaus kolekciją.

3. Įvairiaspalvis Kurti:

Įvairiaspalvis Kurti

Išsirinkite kažką drąsaus ir prašmatnaus su šia įvairiaspalve „W kurta“, kuri jūsų garderobui suteikia charakterio. „Kurta“ be rankovių puikiai pakeičia kasdienius ir oficialius išvykus. Spaudiniai yra labai modernūs ir stilingi. Tai šiek tiek unikalus spalvų derinys, sukurtas kurti; tos merginos, kurios pagal profesiją yra meniškos, tada tikrai gali išbandyti tokio tipo aprangą.

4. Kurti apykaklės kaklas:

Kurti apykaklės kaklas

Čia yra nuostabi apykaklės kaklo „W kurti“ nauja kolekcija, kurią galite dėvėti atsitiktinėmis progomis. Užsegamas kūrinys gerai tinka liemeniui. Asimetriška hemline linija yra dar viena papildoma atrakcija. Tai yra viena iš naujausių mados pramonės tendencijų, todėl „W“ nori pridėti naujų tendencijų savo kūrinių kolekcijoje. Tai visada bus geras pasirinkimas merginoms, mėgstančioms keliauti ar išeiti į lauką vasaros sezonu.

5. Sluoksniuotas Kurti:

Sluoksniuotas Kurti

Tai „W“ kolekcijos kūrinys, puikiai tinkantis šių dienų moterims. Daugiasluoksnis stilius turi dvi spalvas – juodą ir baltą. Raštas be rankovių yra dar viena daugelio moterų atrakcija. Ledinis kraštovaizdžio atspaudas ant kūrinio puikiai tinka karštoms vasaroms. Tai yra grafinis stilius pagal modelį, prieinamą bet kurioje internetinėje parduotuvėje, tai geriausia, ir pagal savo stilių galite kurti savo kūrinius.

6. Kurti su visomis rankovėmis:

Kurti su visomis rankovėmis

W moterų kūrinyje rasite visas naujausias kolekcijas. Šis kūrimas su rankovėmis tinka visoms progoms. Rankovės turi mygtukus, kad galėtumėte jas taip pat susisukti. Mandarino kaklas yra dar vienas puikus stiliaus pasirinkimas. Tokio tipo kurtis gali padėti išvengti įdegio ant rankų odos. Tai taip pat tinka patogumui.

7. Spalva užblokuota Kurti:

Spalva užblokuota Kurti

Naujojoje „W“ sukurtos kolekcijos spaudinyje yra šis naujausias spalvų užblokuotas spausdinimas. Juodos ir beveik baltos spalvos kūrinys išsiskiria tradiciniu spaudiniu. Tai drąsus atspaudas ir gerai atrodys suporuotas su kontrastingu churidaru. Tai tinka lieknoms merginoms ir reguliariai naudoti; tai geriausia bet kokiai tradicinei dienai ar progai.

8. Geltonai atspausdintas Kurti:

Geltonai atspausdintas Kurti

Pridėkite savo kolekcijai žavesio naudodami šį geltonai atspausdintą kūrinį, kuriame yra rausvų kontrastų. Kūrinio apačia yra užblokuota rausva medžiaga, kuri puošniam rinkiniui suteikia nuostabių detalių. Tai ilgas kūrinys, kuris puikiai tiks su churidaru. Tai dažniausiai renkasi vyresnio amžiaus merginos ar moterys. Tai paprastas būdas reguliariai dėvėti savo kūrinį.

9. Aukštos apykaklės mėlyna Kurti:

Mėlyna aukšta apykaklė Kurti

W moterų kurta turi malonų eleganciją. Mėlynos ir sidabrinės spalvos derinys puikiai tinka dėvėti progomis. Šventiniam prisilietimui galite jį suporuoti su rūmais. Aukšta apykaklė taip pat suteikia malonės. Pamatysite, kad tai padidina jūsų figūros aukštį. Tai mados tendencija, kuria naudojosi daugelis mados dizainerių, o „W“ dizaineriai pasirenka ją naudoti maksimaliai. Tai yra klasikinis modelis, skirtas patraukti draugų dėmesį.

10. Priekinis plyšys Kurti:

Priekinis plyšys Kurti

Priekinio plyšio mada taip pat yra „W kurtis“ kolekcijoje. Šis mandarino kaklo kūrinys turi plyšį priekyje. Puikiai tinka ir 3/4 rankovės kontrastingos juodos spalvos. Auksinė apačia pagyrė auksinį palazzo, kuris yra dėvimas apačioje. Tai geriausiai tinka bet kuriai ceremonijai, arba taip pat galite padovanoti tokio tipo kūrinius savo brangiam.

11. Trumpas Kurti:

Trumpas Kurti

Ši trumpa W prekės ženklo kurta yra dar vienas stilius, kurį galite įtraukti į savo drabužių spintą. 3/4 rankovė yra stilinga, o mandarino kaklas suteikia elegancijos. Baltas ir mėlynas užblokuotas spausdinimas yra dar viena puiki mados tendencija. Trumpas Kurti taip pat gali būti įtrauktas į jūsų kolekciją, kad galėtumėte pakeisti stilių. Rinkoje yra veislių, kurias gausite ieškodami kūrimo modelių; tai šiek tiek kitoks modelis, kurį naudinga naudoti kolegijos dienomis.

12. Asimetriškas Kurti:

Asimetriškas Kurti

Čia yra „W“ medvilnės kūrinys, kuris jums patiks dėl jo tradicinio prisilietimo. Dėl paisley dizaino kūrinyje jis tampa labai madingas. Jūs turite visas rankoves, kurios puikiai tinka. Asimetriška apatinė linija prie šios aprangos prideda labai reikalingą šiuolaikinį posūkį. Įsigykite šį kūrinį savo biuro vakarėliui arba galite jį naudoti kaip etninę aprangą.

13. Valties kaklo Kurti:

Valties kaklas Kurti

Tarp naujausių „W kurtis“ yra šis valties kaklo kūrinys, turintis juodą, vandens ir baltą spalvas. V formos atspaudas ant kūrinio išsiskiria. Tai galite suporuoti su vandens churidar, kad gautumėte gražią apdailą. Paprastas būdas padaryti madą ypatingą dėmesį skiria jūsų grožiui.

14. Kurti bloko spausdinimas:

Blokinis spausdinimas KurtiDaugelis moterų labai mėgsta tradicinį blokinį spausdinimą. Ši naujausia W atspausdinto kūrinio kolekcija yra bloko stiliaus su mažomis gėlėmis. Mėlynos ir raudonos spalvos derinys yra viena iš klasikų ir sukuria nuostabų drabužį. Mokyklos mokytojos mergaitės gali rinktis šią aprangą savo įprastinėje darbo platformoje.

15. Išsiplėtusi juosmens linija Kurti:

Išsiplėtusi juosmens linija Kurti

Čia yra dar vienas madingas kūrinys, kurį galite nusipirkti iš W. Išsiplėtusi juosmens linija „W kurti“ puikiai tinka visų tipų kūnui. Liemenė yra sumontuota, o po to išplečiama ties juosmeniu. Spausdinimo ir spalvų skirtumas taip pat daro didelę įtaką. Šis stilius puikiai atrodo per jaunoms mergaitėms arba taip pat galite padovanoti šį kūrinį savo mergaitei.

16. Kurti juosmens kaklaraištis:

Kurti juosmens kaklaraištis

Tai puikus kūrinys progoms. Tradicinio dizaino dizainas turi kaklaraištį ties juosmeniu, kuris atrodo labai šauniai. Mandarinų kaklo ir priekinis atspaudas bei iškirptė apačioje yra pagrindinė šio kūrinio dizaino atrakcija. Jei nuspręsite naudoti kurti bet kuriai funkcijai namuose ar biure, ši kurta bus geras pasirinkimas. Tai apibrėžia jūsų mados paprastumą.

17. Visas švarko stiliaus Kurti:

Pilnos striukės stiliaus Kurti

Kitą kartą galite pasirinkti šį karališką striukės stiliaus kūrinį. Žalias kūrinys suporuotas su baltu švarko kirpimu, turinčiu mandarino kaklą. Baltos ir auksinės spalvos derinys išties išsiskiria. Spaudiniai yra karališki ir atrodo įspūdingai. Jis atrodo sunkus, tačiau suteikia nuostabų išvaizdą jūsų pasirinkimui; tai bus puikus pasirinkimas jūsų etniniam dėvėjimosi modeliui.

18. Mogolų suknelė Kurti:

Mogolo suknelė Kurti

Čia yra dar vienas patrauklus kūrinys, kurį galite dėvėti progoms. Mogolų suknelės stilius yra turtingas ir elegantiškas. Juoda, raudona ir auksinė visada yra honoraro sinonimas. Šis suknelės stiliaus kūrimas yra kaip tik jums. Tai tinka toms merginoms, kurios mėgsta tradiciškai atrodyti bet kokiomis funkcijomis ar pujais.

19. Pin Tuck Kurti:

Pin Tuck Kurti

Šis giliai tamsiai mėlynas kūrinys puikiai tinka bet kokiai progai ir ceremonijai. Kurtai ant kūrinio daro jį tikrai prašmatnų. Spalva drąsi ir karališka tuo pačiu metu. Galite nešioti kūrinį su mandarino apykakle ir auksiniu churidaru, kad užbaigtumėte karališką išvaizdą. Jis turi blizgančią apdailą; tai suteikia miniai turtingą išvaizdą. Tos merginos, kurios turi tiesius ilgus plaukus, tada šis joms atrodys geriausiai.

20. Kutas Kurti:

Kutas Kurti

Čia yra gėlių kūrinys, kuris atrodo labai stilingas ir mielas. 3/4 rankovių mandarino kaklo gėlių kūrinys pagamintas elegantiškai, naudojant kutus. Kutai yra susiūti prie kūrinio šono ir yra kontrastingų spalvų. Asimetriška hemline linija taip pat yra dizaino bruožas. Tai labiau patinka jaunoms merginoms, mėgstančioms vakarėlių ar gimtadienių metu naudoti kažką unikalaus.

21. Vilnos Kurti su visomis rankovėmis:

Vilnonė Kurti su visomis rankovėmis

Mėlynos spalvos vilnonis kūrinys yra geras pasirinkimas šaltomis dienomis. Šis vilnonis kūrinys sušildys jus ir priglaus nuo vėsių žiemos vėjų. Tamsi spalva puikiai tinka ir žiemai. Gaukite geriausią šio modelio kūrinį, kad ištirtumėte artėjantį žiemos sezoną.

22. Vilnonis mandarinų Kurti:

Vilnonis mandarinas Kurti

Galite pasirinkti geriausią iš įvairios „W winter kurti“ kolekcijos. Ši vilnonė mandarinų apykaklė sukurta iš geriausios vilnos. Jis sušildys visas rankoves. Spaudiniai ant kūrinio taip pat puikiai tinka dėvėti progomis. Tai taip pat gali būti naudojama įprastame biure.

23. Kašmyro spauda Kurti:

Kašmyro spauda Kurti

Šis Kašmyro spaudos vilnos kūrinys yra toks elegantiškas ir turtingas, kad išsiskirsite minioje. Jo suteikiama karališka išvaizda yra tiesiog graži. Suporuokite jį su baltais ir auksiniais rūmais, kad gautumėte visišką karališką išvaizdą. Jei jūsų biudžetas geras, turite išbandyti šį modelį, kad atrodytumėte geriausiai.

24. Rytų spaudos Kurti:

Rytų spauda Kurti

„W vilnon kurti“ yra pagamintas su skirtingais atspaudais iš visos Indijos. Šis Rytų Indijos spaudinys yra toks elegantiškas ir pritrenkiantis, kad jį įsimylėsite. Rožinis ir baltas derinys taip pat atrodys daugumai odos tipų.

25. Kutelių kaklaraištis vilnonis Kurti:

Kutas kaklaraištis vilnonis Kurti

Čia yra šiltas ir jaukus juodos vilnos kūrinys iš W, kuris puikiai tinka žiemoms. Mandarino kaklelyje yra kontrastingos baltos spalvos kaklaraištis. Pilnos rankovės užtikrina, kad žiemos dienomis jums būtų šilta ir jauku. Ši kolekcija iš W puikiai tinka žiemai. Galite padovanoti tokio tipo kūrinius savo draugui arba gauti masinius užsakymus iš internetinės parduotuvės.

W turi keletą geriausių kūrinių kolekcijų moterims, iš kurių galima rinktis. Galite įgyti tradicinių ir šiuolaikinių tendencijų stilių. W į savo kolekciją įtraukia visas naujausias mados tendencijas, kad suteiktų šiuolaikinėms moterims tai, ko jos nori. Kuriant rasite asimetriškų apvadų, kutų, kaklaraiščių ir kt. Kurti tradicinį blokinį spausdinimą ar abstrakčius spaudinius. Sluoksniuotą išvaizdą taip pat galite pasirinkti. Kiekvienas iš šių kūrinių yra pagamintas iš geriausių medžiagų. Taip pat galite turėti „W“ prekės ženklo kūrinį žiemos dienoms, kai šalta ir reikia kažko, kas jus sušildytų. Vilnos kolekcija yra tinkama medžiaga visiems jūsų žiemos poreikiams.