Mes visi stengiamės atrodyti patraukliai ir skirtingai. Kas nenori viščiuko išvaizdos kartu su šiuolaikiška išvaizda, tradicijų ir modernaus dizaino deriniu? Kurtas su gūžtelėjimu pečiais yra tas skonis, kurio tuomet ieškotumėte šį sezoną. Kurtai labai etniniai, o pečių gūžtelėjimas suteikia šiuolaikišką išvaizdą ir papildo kurtą.

Geriausios kurtos su pečiais moterims:

Leiskite man aptarti 9 geriausių kurtų dizainą su pečių gūžtelėjimu ar pečių kurtams,

1. Anarkali Kurta su pečiais:

Anarkali Kurta su pečiais

Anarkalio kurtos yra tendencija dabar. Dėl savo etninės išvaizdos jie tinka įvairioms progoms, pavyzdžiui, festivaliams ir renginiams. Anarkali kurti su pečių skelbimais iki žavesio, nes pečiai puošia kūrinio žavesį.

2. Paprastas Kurti su atspausdintais pečiais:

Paprastas Kurti su atspaustais pečiais

Šios paprastos kurtos priešingu atveju atrodo labai niekingos. Spausdintas gūžtelėjimas pečiais virš kūrinio prideda prieskonių paprastam drabužiui. Galima dėvėti atspausdintą pečių kurtą, turinčią panašų ar kontrastingą spalvų derinį, atsižvelgiant į progą ir skonį. Derinant ir derinant grupes, galima sukurti įvairų dizainą.

3. Spausdintas Kurti su pečiais:

Spausdintas Kurti su pečiais

Atspausdinta kurta gali puikiai susilieti su atspausdintais arba grynos spalvos pečiais. Toks ilgo kūrinio derinys su pečiais gali kartais pasirodyti atsitiktinis arba taip pat gali būti etninis, naudojant įvairius spausdintų kurtų ir paprastų pečių derinius. Tokios ponios gūžčioja pečiais stiliaus kurtis dizainas atrodo labai aktualus ir gaivus.

4. Siuvinėta be rankovių Kurta su pečiais:

Siuvinėta Kurta be rankovių su pečiais

Siuvinėjimas ant kurti pečių tikrai padaro jį dekoratyviu. Siuvinėti pečiai atrodo labai elegantiškai, o dizainas atrodo labai naujas. Galima būtų dėvėti labai išsiuvinėtą kūrinį su ilgais pečiais, pavyzdžiui, vedyboms, festivaliams ir šeimos šventėms.

5. Kurta su ilgais pečiais:

Kurta su ilgais pečiais

Kitas dizainas, kurį galima rekomenduoti ir atrodo labai gražiai, yra atspausdinta kurta su ilgais pečiais. Gūžtelėjimas pečiais, kuris yra beveik vienodo ar ilgesnio nei kurta, kurtai suteikia labai kitokį įspūdį. Palazzo kartu su šiuo deriniu suknelę gali atrodyti kaip dizainerio kūrinys.

6. Tiesus Kurti su trumpu pečių gūžtelėjimu:

Tiesus Kurti su trumpais pečiais

Prie tiesių ilgų kurtų puikiai dera mažas pečių gūžčiojimas. Vieną iš tokių pečių stiliaus kūrinių galima pamatyti paveikslėlyje. Radžastano siuvinėjimas ant pečių kartu su paprastu kūriniu arba atspausdintas kūrinys kartu su paprastu gūžtelėjimu gūžčioja pečiais ir suteikia moteriai žavesio.

7. „Koti Jacket Style“ gūžčioja pečiais virš Kurti:

„Koti Jacket Style“ gūžčioja pečiais virš Kurti

Galima padaryti daug įvairių derinių su kurtis ir pečiais. Vienas iš tokių skirtingų derinių yra koti stiliaus pečių gūžtelėjimas virš kūrimo. Koti striukės stiliaus gūžtelėjus pečiais galima atspausdinti arba išsiuvinėti. Šis gūžčiojimo pečiais dizainas su kurtis padarytų stiliaus pareiškimą nuostabioms moterims.

8. Kurta su asimetriškai sukurtais pečiais:

Kurta su asimetriškai sukurtais pečiais

Moterims, kurios aistringai žiūri į naujausias tendencijas ir madas bei šiuolaikinę išvaizdą, kurtis su asimetrišku dizainu gūžčioja pečiais gali būti geras pasirinkimas. Asimetriškai suprojektuoti drabužiai yra madingi ir gali atrodyti ir tradiciškai, ir madingai. Asimetriškos ponios, gūžčiojančios pečiais, gali atrodyti kitaip.

9. Pončo gūžtelėjimas pečiais su Kurti:

Pončo gūžtelėjimas pečiais su Kurti

Dabar pažvelkime į keletą ateinančių žiemų dizaino. Pončo gūžčioja pečiais virš kūrinio gali būti geras pasirinkimas. Žiemą galima dėvėti vilnonius pončus kartu su kurtis, o vasarą tuos pačius pončus galima pagaminti iš nėrinių.

Jei esate sumanus ir norite eksperimentuoti su įvairiais spalvų ir dizainerių kurtų ir pečių deriniais, būsite nustebinti įvairių mišinių ir grupių, kurias galėtumėte pateikti.