Yaz aylarında kavurucu güneş, rahat giysiler gerektirir, böylece içeride veya dışarıda, sıcak güneşin altında cildiniz nefes alabilir ve taze hissedebilir. Kurtis, yaz aylarında kadınlar için en iyi seçimlerden biridir, çünkü günlük işleri yaparken havadar ve kullanımı kolaydır..

Yaz İçin Son Kurtis Koleksiyonu:

Sıcak mevsimde sizin için doğru Kurti’yi bulmanıza yardımcı olmak için en son 9 yaz kurtimize bir göz atalım..

1. Flared Kısa Kurti:

Flared Kısa Kurti

Yaz kurti koleksiyonu için bu kurti, temiz bir nefes gibidir. Kullanılan renkler ve alevlenen stil, yaz havası verir ve süper rahattır. Yaz kıyafetlerini tamamlamak için kot veya tozluk ile eşleştirin. Bu, kadınlar için düzenli kullanım için en iyisidir..

2. Kolsuz Pamuk Kurti:

Kolsuz Pamuk Kurti

Yaz tamamen canlı renkler ve konforla ilgili olduğundan, bu kurti, gün boyunca sizi taze tutmak için yazlar için mükemmel bir seçenektir. Tozluk ve eşleşen küpelerle eşleştirin. Kadınlar yaz mevsiminde terleme sorunlarıyla daha fazla karşılaşıyorsa, cildin düzgün bir şekilde nefes almasına yardımcı olmak için bu kurtiyi düzenli olarak kullanabilirler..

3. İkat Kurti Elbisesi:

İkat Kurti Elbise

Yaz mevsiminde dışarı çıkmak rahat kıyafetler gerektirir ve yaz için bu tasarımcı kurtiler, görünümü elde etmenize yardımcı olacaktır. Botlarla ve bir çift iddialı tıknaz mücevherle eşleştirin. Bu turuncu renkli kurti, genç kızlar veya kadınlar arasında ünlüdür; bu, herhangi bir gezi zamanı veya plaj zamanı partisi için en iyisidir.

4. A-Line Uzun Kurti:

A-Line Uzun Kurti

Açık ve parlak renkler yaz renklerine hakimdir, bu nedenle kavurucu sıcak güneşte bile rahat hissetmenizi sağlayacak uzun bir kurtiye sahip olursunuz. Bu gündelik durumlar için mükemmeldir. Bu saf pamuklu malzemeden yapılmış kurti sezonda rahatlık verir.

5. Çiçek Baskılı Pamuk Kurti:

Çiçek Baskılı Pamuk Kurti

Güzel çiçek tasarımları, yaz aylarında stil hedefleri veren bu muhteşem yazlık kurtileri süslüyor. Bu yaz kurtaları, ofis giyimi ve gündelik etkinlikler için mükemmeldir. Tam gün evdeyseniz, bu çiçek desenli kurti yaz aylarında giymek için iyi bir seçim olacaktır..

6. Khaadi Resmi Kurti:

Khaadi Resmi Kurti

Bu sakin güzel görünüm yazlar için mükemmeldir. Sade ama zarif yazlık pamuklu kurtiler günlük kullanım için idealdir. Eşleşen tozluk ve küpelerle eşleştirin. Kurti yapımı yumuşak bir malzemedir ve yaz aylarında daha fazla terlemeyi önlemeye yardımcı olur..

7. Çizgili Düz Kurti:

Çizgili Düz Kurti

Çizgiler yazlık giysilerde olmazsa olmazlardandır ve bu kurti aynı zamanda hem şık hem de rahattır. Bir çift topuklu ve dar kesim pantolon ile tüm görünümü tamamlayabilirsiniz. Sıcak mevsimde ofise giden kızlar ya da kadınlar en çok konfor giyim sorunuyla karşı karşıya kaldılar; bu kurti onlar için her zaman en iyi seçimdir.

8. Tunik Pamuk Kurti:

Tunik Pamuk Kurti

Bol kesim ve süper rahat, yaz için bu pamuklu kurtalar günlük giyimi tercih edebilir. Bunlar bir çift kot pantolon ve kolha puri ile kolayca eşleştirilebilir. Bu yaz kurta tasarımlarını herhangi bir gezi planı için de kullanabilirsiniz; bunlar bir plaj kıyafeti kıyafeti olarak sıcak mevsim için en iyisidir.

9. Chanderi Kurti:

Chanderi Kurti

Chanderi’deki bu yaz kurti tasarımı, havadar hisler ve yaz dolabınızda düşünebileceğiniz bir şey verir. Bordürlerde yapılan nakışlar tüm görünümü güzelleştirir..

Bu yaz, derlememizdeki kurtiler ile aynı anda hem şık hem de rahat tutun ve stil oyununuz sıcak güneşte bile güçlü kalsın. Ayrıca, dışarıdayken susuz kalmayı ve iyi bir güneş kremi dolgusu sürmeyi unutmayın..