Hindistan’daki evlilikler güzel olaylardan biridir. Çoğu evlilik için belirli bir kıyafet kuralı vardır. Bir adam tasarımcı kurta pijama giyiyor ve kadınlar sari veya lehenga giyiyor. Tasarımcılar kurta pijamalarında yeni stiller keşfediyor. Farklı malzemelerde birçok tasarım elde edeceğiz. Bu yüzden, evliliğimiz için birini seçtiğimizde, en iyisini seçtiğinizden emin olun çünkü bu hayatta bir kez olur..

Düğün için Şık ve Yakışıklı Baylar Kurta Pijama:

İşte bizim için evlilik için bazı seçici ilk 15 tasarımcı kurta pijama.

1. Baskılı Mavi Kurta Pijama:

Baskılı Mavi Kurta Pijama

Bu düğün tasarımı için şık bir kurta pijama. Bu, yakası ve arkası güzel işlemeli, baskılı mavi bir elbise. Siyah pijama ile birlikte gelir. Görünümünüzü geliştirmek için onunla bir şal giyebilirsiniz. Bu stil ve zarafet ile basit bir tasarım.

2. Modi Ceketli Kurta Pijama:

Modi Ceketli Kurta Pijama

Bu düğün için ceketli bir kurta pijama. Krem rengi pijama ile güzel bir kırmızı kurta. Ceket, yakasında güzel işlemeler bulunan Modi tarzı bir cekettir. Bütün ceket güzel tasarlanmış. Bu jakarlı ve Jüt ipek malzemeden yapılmıştır. Bunu giy ve şık ol.

3. Mavi Tasarımcı Kurta Pijama Giyiyor:

Mavi Tasarımcı Giyim Kurta Pijama

Bu evlilik için güzel bir kurta pijaması. Yaka ve yaka kısmında payet işlemesi ve işlemesi mevcuttur. Arka tarafı bile tasarımla işlenmiştir. Gelinlik olarak tercih edebilirsiniz. Mavi renk görünümünüzü zenginleştirecektir. Malzeme jakar ve sanat ipeğidir. Mavi ve beyaz kombinasyonu muhteşem görünüyor.

4. Tasarımcı Kurta Pijama:

Tasarımcı Kurta Pijama

Bu düğün için bir tasarımcı kurta pijama. Düğün kıyafeti olarak seçebileceğiniz en son Pakistan tasarımıdır. Beyaz pijama ile tam vücut işlemeli krem ​​rengidir. Bu elbise başkalarının önünde parlamana izin veriyor. Bu özel elbiseyi özel gününüzde giyin.

5. Tasarımcı İpek Kurta Pijama:

Tasarımcı İpek Kurta Pijama

Bu evlilik için modaya uygun bir kurta pijama. Bu, üzerinde nakış olan geleneksel bir tasarımdır. Bu krem ​​rengi çoğu evliliğin ortak rengidir. Yakası nakış işlemeli ve ipek malzemeden üretilmiştir. Evliliğinizde giymek için bunu seçin ve kendinize muhteşem bir görünüm verin.

6. Olağanüstü Düğün Giyim Tasarımı:

Olağanüstü Gelinlik Tasarımı

Bu damat için bir düğün kurta pijaması. Kırık beyaz pijama ile canlı bir renktir. Yakası ve yakası çiçekli tasarımla işlenmiştir. Sanat ipekten yapılmış bu elbiseyi gelinliğiniz olarak tercih edebilirsiniz Canlı renkler seçerek tarzınızı geliştirin..

7. Tasarımcı Düğün Kurta Pijama:

Tasarımcı Düğün Kurta Pijama

Bu düğün için bir erkek kurta pijaması. Evliliğiniz için deneyebileceğiniz en yeni tasarım. Süslü şallı lacivert kurta pijamadır. Damat, uygun ayakkabılarla bu elbisenin içinde harika görünecek. Yaka yaka ve kol uçları işlemeli önden açık tip kurtadır..

8. Nehru Ceketli Kurta Pijama:

Nehru Ceketli Kurta Pijama

Bu, Nehru ceket tasarımına sahip bir Hint-batı kurta pijama. Kurta pijama sade bir tasarıma sahiptir. İpek malzemeden yapılmıştır. Ama Nehru ceketi harika görünüyor. Üzerinde güzel baskılı tasarım ve nakış var. Düğününüz ve ışıltınız için bu renkli elbiseyi giyebilirsiniz..

9. Banarasi Kurta Pijama:

Banarasi Kurta Pijama

Düğününüzde şık olmaya hazır mısınız? Banarasi Jakarlı ipeğinde mükemmel bir erkek düğün kurta pijama tasarımı geliyor. Bu, üzerinde güzel eserler bulunan kırmızı renkli bir kurta. Nakışlar ve baskılar, görünümünü mükemmel hale getirir. Gerçekten güzel olan altın pijama kombinasyonu ile geliyor. Bu nadir bir tasarım ve aynı zamanda şık.

10. Ağır İşlemeli Düğün Kurta Pijama:

Ağır İşlemeli Düğün Kurta Pijama

Bu, erkeklerin düğünü için bir tasarımcı kurta pijama. Muhteşem görünmesini sağlayan ağır nakış işi ile birlikte gelir. Bu kirli beyaz ve bordo kombinasyonu harika görünecek. Gelinlik olarak tercih edebilirsiniz. Evlilik güzel bir fırsattır. Bu yüzden sizi daha şık gösterecek bir şeyler giyin. Kollarında ve ön yüzünde Kurta işlemeli.

11. Sade sanat İpek Kurta Pijama:

Sade sanat İpek Kurta Pijama

Bu evlilik için sade bir sanat ipek kurta pijaması. Bu bir düğün kıyafeti olarak mükemmel bir seçimdir. Kurta bakır rengi, pijama ise bordo rengidir. Yakası ve bedeni işlemelidir. Bu elbise sizi şık bir damat yapar ve düğününüz için parlayabilirsiniz..

12. Mavi Keten Kurta Pijama:

Mavi Keten Kurta Pijama

Bu, evliliğiniz için giyebileceğiniz yeni ve modaya uygun bir tasarım. Bu düz kesim ipek kurta pijama tasarımıdır. Resham ve makine işçiliği ile güzelce dekore edilmiştir. İzleyicilerinizin renk algınızı ve güzelliğinizi övmesine izin verin. Bu, altın pijama kombinasyonu ile mavi renk gölgeli bir kurta. Dilerseniz aynı tasarımda farklı renkleri de arayabilirsiniz..

13. Büyük Düğün Kurta Pijama:

Büyük Düğün Kurta Pijama

Bu evlilik için bir kurta pijaması. Uğurlu gününüze uygun büyük bir tasarımdır. Bütün kırmızı kurta, üzerinde nakış desenli baskılı bir kurtadır. Kırmızı ve krem ​​kombinasyonu çok iyi çalışıyor. Düğününüz için en iyisini seçin

14. Muhteşem Kurta Pijama:

Muhteşem Kurta Pijama

Bu düğün için modaya uygun bir kurta pijama. Sanat ipek malzemeden yapılmıştır. Kurta, çiçekli tasarımla güzelce dekore edilmiştir. Giyebileceğiniz bir bordo rengidir. Renk ayrıca mükemmel tasarımla işlenmiştir..

15. Gri Kurta Pijama:

Gri Kurta Pijama

Evliliğiniz için en iyisini giymeye hazır olun. Düğün için şık bir erkek kurta pijama. Bu güzel nakış ve iplik işlerinden yapılmış bir tasarımdır. Bu gri bordo kombinini gelinliğiniz olarak tercih edebilirsiniz. En iyisini seçerek yıldız olun.

Bunlar düğün kurta pijamalarının en iyi tasarımları. Evlilik özel bir olaydır. Hayatınızda güzel anların tadını çıkarmak için size en uygun kıyafeti seçin. Daima yeni trendleri ve tasarımı takip edin. Bu elbiselerle çok yönlü ve şık olun. Her zaman diğerlerinden farklı ol.