Kurti, her zaman gelişen modern Hintli kadın gardırobunun bir parçasıdır. Kurti modasındaki son trendler, çalışan kadınlar için de mükemmel. W, bir marka olarak modern kadınlar için en iyi kurtileri yapar. Hem geleneksel hem de modern tarzlarda size en yeni ve en iyiyi sunacağı için W’ye güvenebilirsiniz. Giysilerin kalitesi her zaman birinci sınıftır ve bu da markayı müşterileri için bu kadar sevimli kılmaktadır. Bu geniş kurti yelpazesinden seçim yapın ve gardırobunuzu parlak ve renkli hale getirin.

Modadaki Bayanlar İçin Güzel ve Şık W Marka Kurtis:

İşte kesinlikle beğeneceğiniz En İyi 25 W Marka kurtiler.

1. Yuvarlak Boyun W Kurti:

Yuvarlak Yaka W Kurti

Bu muhteşem şarap rengi W kurti, teninize ışıltı kattığı için sizin için mükemmel. Yuvarlak yaka zariftir ve yanlardaki ve yakadaki detaylar zarafet katar. Bunu bir churidar ile de eşleştirebilirsiniz. Bu kolsuz, çok uzun boylu kızlara saf ve rahat bir görünüm veriyor; bu kurti üzerinde beyaz renkli tozlukları deneyin.

2. Baskılı Siyah Kurti:

Baskılı Siyah Kurti

İşte siyah beyaz W marka kurti basılmış çarpıcı bir soyut sanat. Bu zarafet ve stil yayar. Mandalina yakalı 3/4 kollu kurti çok şık. W’nin kurtileri için kullandığı baskılar her zaman mükemmeldir ve çoğu kadını memnun edecektir. Bu tür kurtiler, düzenli kullanımınız için her zaman en iyisidir; Düzenli bir kolej kıyafeti arıyorsanız, bu desen tarzında iyi bir koleksiyon alacaksınız..

3. Çok Renkli Kurti:

çok renkli kurti

Gardırobunuza karakter katan bu çok renkli W kurta ile cesur ve şık bir şey seçin. Kolsuz kurta, hem gündelik hem de resmi geziler için giymek için güzel bir değişiklik yapar. Baskılar çok modern ve şık. Bu biraz benzersiz bir karışım renkli kurti türüdür; Mesleği artistik olan kızlar bu tarz kıyafetleri kesinlikle deneyebilirler..

4. Yaka Boyun Kurti:

Yaka Yaka Kurti

İşte gündelik durumlar için giyebileceğiniz harika bir yaka boyunlu W kurti yeni koleksiyonu. Düğmeli kurti korseye çok yakışıyor. Asimetrik etek boyu bir başka ek çekiciliktir. Bu moda endüstrisindeki en son trendlerden biri ve W, kurti koleksiyonuna yeni trendleri eklemeyi bir nokta haline getiriyor. Bu, yaz mevsiminde seyahat etmeyi veya dışarı çıkmayı seven kızlar için her zaman iyi bir seçim olacaktır..

5. Katmanlı Kurti:

Katmanlı Kurti

Bu, günümüz kadınları için mükemmel bir W koleksiyonu kurti. Katmanlı stilin iki rengi vardır – siyah ve beyaz. Kolsuz desen çoğu kadın için başka bir cazibe merkezidir. Kurti üzerindeki buzlu manzara baskısı, sıcak yazlar için mükemmeldir. Bu, herhangi bir çevrimiçi mağazada bulunan bir desende bir grafik stilidir, bu en iyisidir ve stilinize göre kurti zanaatınızı yapabilirsiniz..

6. Tam Kol Kurti:

Tam Kol Kurti

W kadın kurti, en yeni koleksiyonları bulacağınız yerdir. Bu tam kollu kurti tüm durumlar için iyidir. Kollarında düğmeler vardır, böylece onları da yuvarlayabilirsiniz. Mandalina boynu başka bir harika stil seçeneğidir. Böyle bir kurti türü, elinizin cildinde bronzlaşmayı önlemeye yardımcı olabilir. Bu da rahatlık için iyi.

7. Renk Bloklu Kurti:

Renk Bloklu Kurti

W marka kurti yeni koleksiyonu, bu en yeni renk bloklu baskıya sahiptir. Siyah ve kirli beyaz kurti, öne çıkan geleneksel bir baskıya sahiptir. Cesur bir baskı ve zıt bir churidar ile eşleştirildiğinde iyi görünecek. Bu, dar kesim kızlar ve düzenli kullanım için de uygundur; bu, herhangi bir geleneksel gün veya durum için en iyisidir.

8. Sarı Baskılı Kurti:

Sarı Baskılı Kurti

Pembe kontrastlara sahip bu sarı baskılı kurti ile koleksiyonunuza cazibe katın. Kurti’nin etek boyu, muhteşem sete harika detaylar katan pembe malzeme ile bloke edilmiştir. Bu, bir churidar ile iyi çalışacak W uzunluğunda bir kurti. Bu daha çok ileri yaştaki kızlar veya kadınlar tarafından tercih edilir. Bu, kurti’nizi düzenli olarak giymenin basit bir yoludur..

9. Yüksek Yaka Mavi Kurti:

Yüksek Yaka Mavi Kurti

W kadın kurtasının hoş bir zarafet dokunuşu var. Mavi ve gümüş kombinasyonu, arada sırada giymek için mükemmel hale getirir. Şenlikli bir dokunuş için palazzolarla eşleştirebilirsiniz. Yüksek yaka da zarafet katıyor. Figürünüze yükseklik kattığını göreceksiniz. Bu, birçok moda tasarımcısının kullandığı bir moda trendi ve W’deki tasarımcılar bunu en üst düzeyde kullanmayı tercih ediyor. Bu, arkadaşların dikkatini çekmek için klasik bir kalıptır..

10. Ön Yarık Kurti:

Ön Yarık Kurti

Ön yırtmaç modası da W kurtis koleksiyonu arasında yer alıyor. Bu mandalina boyunlu kurti’nin önünde bir yarık var. Kontrast siyahtaki 3/4’üncü kol da mükemmel. Altın etek çizgisi, altına giyilen altın palazzoyu tamamlar. Bu, herhangi bir tören için en iyisidir, ya da bu tür kurtileri sevgilinize de hediye edebilirsiniz..

11. Kısa Kurti:

Kısa Kurti

Bu kısa W marka kurta, gardırobunuza dahil edebileceğiniz başka bir stil. 3/4’üncü kol şıktır ve mandalina yaka zarafet katar. Beyaz ve mavi bloklu baskı bir başka harika moda trendi. Kısa Kurti de koleksiyonunuza eklenebilir, böylece stil değişikliği yapabilirsiniz. Piyasada kurti desenleri ararken alacağınız çeşitler var; bu, üniversite günlerinde kullanılmasına yardımcı olan biraz farklı bir kalıptır..

12. Asimetrik Kurti:

Asimetrik Kurti

İşte geleneksel dokunuşuyla seveceğiniz bir W pamuklu kurti. Kurti üzerindeki şal desenli tasarım onu ​​çok moda kılıyor. Mükemmel oturan tam kollarınız var. Asimetrik etek boyu, bu kıyafete çok ihtiyaç duyulan modern bir dokunuş katıyor. Bu kurti’yi ofis partiniz için alın veya bunu etnik giyim olarak da kullanabilirsiniz..

13. Tekne Boyun Kurti:

Kayık Boyun Kurti

En yeni W kurtiler arasında siyah, aqua ve beyaz renkleri olan bu kayık boyunlu kurti var. Kurti üzerindeki V şeklindeki baskı onu öne çıkarıyor. Güzel bir görünüm için bunu aqua churidar ile eşleştirebilirsiniz. Bir moda yaratmanın basit bir yolu, güzelliğinize özel önem verir..

14. Blok Baskı Kurti:

Blok Baskı KurtiBirçok kadın geleneksel blok baskıyı çok sever. Bu W baskılı kurti son koleksiyonu, küçük çiçeklerle blok tarzında. Mavi ve kırmızı kombinasyonu klasikler arasındadır ve harika kıyafetler yaratır. Okul öğretmeni kızlar bu kıyafeti normal iş platformlarında tercih edebilir.

15. Genişletilmiş Bel Kurti:

Genişletilmiş Bel Kurti

İşte W’den satın alabileceğiniz başka bir moda kurti. Geniş bel W kurti tasarımı tüm vücut tipleri için mükemmeldir. Korse takılır ve daha sonra bele alevlenir. Baskı ve renkteki fark da büyük bir etki yaratıyor. Bu tarz çok genç kızlara iyi bir görünüm verir ya da bu kurtiyi kız bebeğiniz için de hediye edebilirsiniz..

16. Bel Kravat Kurti:

Bel Kravat Kurti

Bu, durumlar için harika bir kurti. Geleneksel kurti tasarımının belinde çok havalı görünen bir kravat var. Mandalina boyun ve ön baskı ve etek boyu baskısı, bu kurti’deki en önemli tasarım cazibesidir. Kurti’yi evde veya ofiste herhangi bir işlev için kullanmaya karar verirseniz, bu kurta seçim olarak iyi bir seçim olacaktır. Modanızın sadeliğini tanımlar.

17. Tam Ceket Stili Kurti:

Tam Ceket Tarzı Kurti

Bir sonraki etkinliğiniz için bu muhteşem tam ceket stili kurti’yi tercih edebilirsiniz. Yeşil kurti, mandalina boynuna sahip beyaz bir ceket kesimi ile eşleştirilmiştir. Beyaz ve altın kombinasyonu onu gerçekten öne çıkarıyor. Baskılar muhteşem ve etkileyici görünüyor. Ağır görünse de tercihinize cool bir görünüm kazandırıyor; bu etnik giyim modeliniz için güzel bir seçim olacak.

18. Babür Elbisesi Kurti:

Babür Elbisesi Kurti

İşte durumlar için giyebileceğiniz başka bir çekici kurti. Babür elbisesi stili zengin ve zariftir. Siyah, kırmızı ve altın her zaman kraliyetle eş anlamlıdır. Bu elbise tarzı kurti tam size göre. Bu, herhangi bir işlevde veya pujada geleneksel bir görünüm vermeyi seven kızlar için uygundur..

19. Pin Tuck Kurti:

Pin Tuck Kurti

Bu derin lacivert kurti, her durum ve tören için mükemmeldir. Kurti üzerindeki nervürler onu gerçekten şık kılıyor. Renk aynı zamanda cesur ve muhteşem. Muhteşem görünümü tamamlamak için kurti’yi mandalina yakalı altın bir churidar ile birlikte takabilirsiniz. Üzerinde parlak bitirme vardır; kalabalığa zengin bir görünüm verir. Düz uzun saçlı kızlar, o zaman bu onlara en çok yakışacak.

20. Püskül Kurti:

Püskül Kurti

İşte çok şık ve sevimli görünen çiçekli bir kurti. 3/4 kollu mandalina yaka çiçekli kurti, püskül kullanımıyla zarif hale getirilmiştir. Püsküller kurti’nin yanına dikilir ve zıt renklerdedir. Asimetrik etek boyu da bir tasarım özelliğidir. Bu, parti zamanında veya doğum günü partilerinde benzersiz bir şey kullanmayı seven genç kızlar tarafından tercih edilir..

21. Tam Kol Yün Kurti:

Tam Kol Yün Kurti

Mavi renkte W yün kurti soğuk günler için iyi bir seçimdir. Bu yün kurti sizi serin kış esintisinden sıcak tutacak ve rahat ettirecek. Koyu renk de kışlar için idealdir. Yaklaşan kış sezonunu keşfetmek için bu modelde en iyi kurtinizi alın.

22. Yünlü Mandalina Kurti:

Yün Mandalina Kurti

Çeşitli W kış kurti koleksiyonundan en iyisini seçebilirsiniz. Bu yün mandalina yakalı kurti, en iyi yünden yapılmıştır. Dolgun kolları ile sizi sıcak tutacaktır. Kurti üzerindeki baskılar da vesilesiyle giymek için mükemmeldir. Bu normal ofis için de kullanılabilir.

23. Keşmir Baskı Kurti:

Keşmir Baskı Kurti

Bu Keşmir baskılı yün kurti o kadar zarif ve zengin ki, kalabalığın içinde göze çarpacaksınız. Verdiği kraliyet görünümü sadece güzel. Tam bir muhteşem görünüm için beyaz ve altın palazzolarla eşleştirin. Bütçeniz iyiyse, en iyi görünümünüz için bu modeli denemelisiniz..

24. Doğu Baskı Kurti:

Doğu Baskı Kurti

W yün kurti, Hindistan’ın her yerinden farklı baskılarla yapılır. Bu Doğu Hindistan baskısı o kadar zarif ve çarpıcı ki ona aşık olacaksınız. Pembe ve beyaz kombinasyonu aynı zamanda çoğu cilt tipinde iyi görünecek bir şeydir..

25. Püskül Kravat Yün Kurti:

Püskül Kravat Yün Kurti

İşte kışlar için mükemmel olan W’den sıcak ve rahat bir siyah yün kurti. Mandalina boynunda beyaza zıt bir püskül bağ bulunur. Tam kollu, kış günlerinde sıcak ve rahat kalmanızı sağlar. W’nin bu koleksiyonu kış için mükemmel. Bu tür kurtileri arkadaşınıza hediye edebilir veya bir online mağazadan toplu siparişler de alabilirsiniz..

W, kadınların seçebileceği en iyi kurti koleksiyonlarından bazılarına sahiptir. Stilleri hem geleneksel hem de modern trendlerde bulabilirsiniz. W, modern kadınlara istediklerini vermek için en son moda trendlerini koleksiyonuna dahil ediyor. Kurti’de bulunan asimetrik etek boyları, püsküller, kravatlar vb. bulacaksınız. Kurti’nizde geleneksel blok baskı veya soyut baskılar için gidin. Katmanlı görünüm de aralarından seçim yapabileceğiniz bir şeydir. Bu kurtilerin her biri en iyi malzemelerden yapılmıştır. Soğuk ve içinizi ısıtacak bir şeye ihtiyacınız olan kış günleri için de W marka kurti’ye sahip olabilirsiniz. Yün koleksiyonu, tüm kış ihtiyaçlarınız için doğru malzemedir..