Kurti giymek söz konusu olduğunda, düşünülen tek şey mükemmel uyum, uygun tasarım ve güzel bir kurti. Kurtilerde geleneksel kurti, yarı batı kurti ve batı kurti gibi çeşitli seçenekler vardır, bunların hepsi kurtilerde normal kategorilerdir. Farklı durumlarda giyilebilecek çok sayıda batı kurtisi var. Küçük kızlardan yetişkinlere kadar bu batılı kurti modası herkese yakışıyor.

Kadınlar İçin Yeni Western Kurti Tasarımları:

Batı kurtis koleksiyonu ile benimsenebilecek çeşitli stiller var.,

1. Şifon Batı Kurti:

Şifon Batı Kurti

Bu batı kurtis modası, yumuşak kumaştan yani şifondan esinlenmiştir. Kurti yumuşak şifon malzemeden yapılmıştır ve basittir. Kurti üzerinde baskı veya nakış yoktur. Sadece zengin bir kumaş ceket ile eşleştirilmiştir. Kurti kesimleri normal değil, şık ve batılı. Bu tür batı kurti genç kızlarda iyi görünüyor.

2. Yüksek Yan Yarık Batı Kurti:

Yüksek Yan Yarık Batı Kurti

Bu kurti yüksek yan yarığa ve uzun uzunluğa sahiptir. Onu batılı bir uzun kurti yapan gerçek budur. Modaya uygun ve kıza akıllı bir görünüm veriyor. Genç kızlar ve modayı seven insanlar için çok uygundur. Bu kurti palazzo ile iyi görünüyor.

3. Kolsuz Tasarımcı Batı Kurti:

Kolsuz Tasarımcı Western Kurti

Kızlar için sıklıkla giyilen çeşitli kolsuz tasarımcı batı kurti türleri vardır. Bu kurti basit ama batılıdır. Üniversiteli kızlar ve küçük kızlar için en iyisidir. Yine de, her yaştaki kadın böyle bir şey giyebilir. Tozluklarla kolayca eşleştirilebilir.

4. Satürn Batı Kurta:

Satürn Batı Kurta

Elbisenin zarif, zarif ve güzel görünmesini sağlayan satürn elbise malzemesi var. Bu batı kurti uzun kısa bir modeldir. Arkadan uzun ve önden kısadır. Şık bir görünüm verir ve en çok genç kızlar için uygundur. Bunları partilerde de giyebilirsin.

5. Hint-Batı Kurta:

Hint-Batı Kurta

Bu kurta, batı dokunuşunun yanı sıra Hintli bir tada sahiptir. Fonksiyonlar ve etkinlikler için çok uygundur. Aynı zamanda hem geleneksel hem de modern olmak istiyorsanız, bu tür kurtalar orta yaştaki kadınlar için en iyisidir. Bu yaşta hala modern olabilir ve harika bir kıyafetle partiyi sallayabilirsiniz..

6. Stand Yaka Kurta:

Dik Yaka Kurta

Bu desende çeşitli kurtalar var. Stand yaka akıllı ve zarif görünüyor. Yapılabilecek bir diğer şey ise onu modern aksesuarlarla eşleştirmek. Bu batı kurti tasarımı da şık ve zarif. Genç kızlarda iyi görünüyor. Ayrıca etkinliklerde ve işlevlerde giyilebilir..

7. İşlemeli Batı Kurta:

İşlemeli Batı Kurta

İşlemeli batı kurta, batı kurta için bir başka popüler seçimdir. Görünüm ve kesim açısından zengindir. Bu, her yaştan kadın tarafından giyilebilir ve zarif bir görünüm verecektir. Zengin kumaşlardan ve benzersiz desen ve tasarımlardan yapılmıştır. Bu batı tarzı kurti, etkinlikler ve işlevler için en iyisidir.

8. Yan Yaka Kesim Kurta:

Yan Yaka Kesim Kurta

Bu, batı kurti’de başka bir kalıptır, yan yaka kesimi her şeyi açıklar. Basılı bir kurtaya gitmek istiyorsun, bunun için gidebilirsin, bu kurta basit, sade ama modaya uygun. Bunlar her yaştaki kadın için iyidir. Taytla da giyebilirsin.

9. Rop Stili Batı Kurti:

Rop Stili Batı Kurti

Bu, çeşitli etkinliklerde ve kurgularda giyilebilecek frak tarzı batı kurti. Bu kurtiler moda ve trendde. Bunlar genellikle genç kızlar tarafından giyilir. Aynı zamanda bir parti elbisesidir ve şık bir görünüm verir. Ayrıca daha genç görünmenizi sağlar.

10. Ekli Ceket Kurta:

Ekli Ceket Kurta

Bu batı kurti deseninin kurti ile ekli bir ceketi var. Akıllı bir görünüm verir ve ipli kadın için çok uygundur. Bu kurti, şık ve güçlü kadının simgesidir. Bu batı kurtiler kurumsal yerlerde de giyilebilir. Bunlar farklı malzemelerden de yapılabilir..

11. Basılı Batı Kurta:

Baskılı Batı Kurta

Bu kurta, baskılı bir moda ile bazı farklı kesimlere sahiptir. Batılı bir kurta olduğu ve genç bir kadın için en uygun olduğu görünümüyle açıktır. Palazzo veya tozluk ile de eşleştirilebilir. Bu, nedensel bir görünüm verir ve gündelik etkinliklerde de giyilebilir..

12. Uzun Fırfırlı Batı Kurta:

Uzun Fırfır Batı Kurta

Bu kurta normal olanlardan farklı kesimlere sahiptir. Şık, güzel ve farklı bir şey. Bu, genç kızlar için de bir stil ifadesi haline geldiğinde cesur bir görünüm verir. Modern bir görünüm veren yüksek bir ön yarığa sahiptir. Nedensel olaylarda giyilebilir ve genellikle genç kızlar tarafından tercih edilir..

13. Ceket Tarzı Kurta:

Ceket Tarzı Kurta

Bu kurta da çok modern ve trend. Bacaklara kadar uzanan açık uzun bir yarığı vardır. Bu, genç kızlar ve modayı seven insanlar için bir kurta. Size şık bir görünüm verir ve partilerde de giyilebilir. Kurta ceket zengin malzemelerden yapılmıştır ve farklı stil ve tasarımlarda da mevcuttur..

14. Batı Dhoti Tarzı Kurta:

Batı Dhoti Tarzı Kurta

Bu kurta geleneksel bir görünüme sahiptir. Dhoti Kurtas moda ve birçok kadın tarafından uyarlandı. Bunlar şık görünüyor ve akıllı bir görünüm veriyor. Bu batı tarzı kurtiler, partiler ve etkinlikler için en iyisidir. Bu, her kızın arzusu kurti ve herhangi bir kızın giyebileceği mükemmel batı kurti kıyafeti olabilir. Ayrıca her yaştan kadın tarafından giyilir ve aynı zamanda şık görünmelerini sağlar. Birçok süperstar bunları çeşitli etkinliklerde giydi.

15. Yarı Ceket Batı Kurta:

Yarı Ceket Batı Kurta

Bu yarı ceket tarzı batı kurti tasarımıdır. Ceket sadece üst kısımdadır ve gerisi açıktır. Bu çok şık görünüyor ve aynı zamanda akıllı bir görünüm veriyor. Genellikle genç kızlar tarafından giyilir. Partiyi sallamanızı sağlayan şık bir görünüme sahip.

Burada kızlar ve kadınlar için bazı batı kurti kalıplarından da bahsettik. Batı kurti’de çok fazla çeşitlilik var. Bu batı kurtaları farklı zengin kumaşlarda, stillerde, desenlerde yapılmıştır. Vesaire.