Laikrodžiai visada padėjo nustatyti laiką, kuris nepriklauso nuo jokių veiksnių. Jei jų nebūtų buvę, mes niekada nežinotume tikslaus laiko. Taigi jie labai padeda matuoti laiką. Laikas yra brangus matas, žinomas iki šiol. Jūs negalite laimėti laikui bėgant. Tada yra laikrodžių kolekcija, tokia kaip neoninis laikrodis. Neoninis laikrodis yra protingas, šiek tiek skaitmeninis, kaip laikrodis, kuriame yra neoninės lempos. Tai tikrai atrodo puikiai ir netgi gali būti naudojama dekoratyviniais tikslais. Šios neoninės laikrodžio konstrukcijos labai gerai apšviečia ir palieka gerą kibirkštį kitiems.

Naujausi neoninių laikrodžių dizainai Indijoje:

Čia mes įtraukėme 15 paprastų ir modernių neoninių laikrodžių dizaino su vaizdais. Pažvelkime į juos.

1. Individualizuotas neoninis laikrodis:

Individualizuotas neoninis laikrodis

Šis laikrodis yra tas, kurį galite nustatyti pagal dizainą ar bet ką. Pasirinktiniai neoniniai laikrodžiai gali būti neoninis sieninis laikrodis, kuris tikrai atrodytų gerai, jei būtų pakabintas. Geriausias pasirinkimas gali būti raudonos spalvos laikrodžiai.

2. Neoninis skaitmeninis laikrodis:

Neoninis skaitmeninis laikrodis

Dideli neoniniai sieniniai laikrodžiai gali būti skaitmeniniai laikrodžiai, naudojami įvairioms veislėms. Šie skaitmeniniai formatai tikrai atrodo šauniai, kad jais žavisi žmonės. Skaitmeninės spalvos ir žibintai suteikia kitokią išvaizdą ir gali būti naudojami kaip demonstravimo tikslas. Jie yra labai veiksmingi naudojant.

3. „Chevy Neon Light Clock“:

„Chevy Neon Light“ laikrodis

Šis „Chevrolet“ neoninės šviesos laikrodis, kaip matėme aukščiau, yra efektyvus ir dekoratyvus. Naudojamos lemputės yra gana veiksmingos ir gerai atrodo, kai apšviečia aplinką ir rodo laiką. Tam gali būti naudojamas didelis neoninis laikrodis, o geriausias pasirinkimas yra mėlyna spalva.

4. Senovinis neoninis laikrodis:

Senovinis neoninis laikrodis

Tai pratęsimas iš senų neoninių laikrodžių, kurie buvo naudojami toliau. Derlius yra gana pažengęs ir formaliai atrodo gerai jį papuošti namuose. Vintažinė klasė yra labai geros spalvos ir formato. Geriausias pasirinkimas tam gali būti ir mėlynos spalvos laikrodis.

5. Neoniniai alaus laikrodžiai:

Neoniniai alaus laikrodžiai

Alaus neoninis laikrodis nereiškia, kad jie yra alus ar kažkas, bet jų formatas yra gana alaus tipo. Individualizuoti neoniniai alaus laikrodžiai yra neoniniai vėsūs laikrodžiai, kurie yra gana veiksmingi ir produktyvūs kiekviename matuojamame dalyke. Alaus laikrodžiai taip pat gali būti naudojami dekoratyviniais tikslais.

6. Neoninis gitaros laikrodis:

Neoninis gitaros laikrodis

Formos gitara yra brangesnis tipas ir gali būti padovanota draugams ar kam nors kitam. Sieninis neoninis laikrodis gali būti vienas iš pasirinkimų ir pakabintas jis atrodo labai stilingai. Biuro darbuotojui laikrodžius gali padovanoti vadovas.

7. Retro neoninis laikrodis:

Retroninis neoninis laikrodis

Neoniniai retro laikrodžiai yra geriausias iki šiol naudojamas neoninis laikrodis. Tokio tipo laikrodžius galima pamatyti biuruose, kuriuose pagrindinis laikas yra laikas. Geriausias pasirinkimas gali būti raudonos spalvos neoninis laikrodis, paryškintas iš toli. Tai tikrai labai efektyvu naudoti ir dekoruoti.

8. „Harley Davidson“ mėlynas neoninis laikrodis:

„Harley Davidson“ mėlynas neoninis laikrodis

Dabar ateina „Harley Davidson“ neoninis laikrodis, kuris yra svarbus spalvos atžvilgiu. Mėlynas neoninis laikrodis gali būti naudojamas namams, biurui, barams ir pan. Mėlyna spalva tikrai atrodo stulbinančiai ir po ja gerai jaučiasi. Geriausia jų dalis yra šviesios spalvos, dėl kurių jie atrodo patraukliai.

9. Purpurinis neoninis laikrodis:

Purpurinis neoninis laikrodis

Violetinę spalvą galima pasirinkti norint ką nors padovanoti. Jie taip pat gali būti naudojami buityje. Violetinės spalvos blizgučiai šviečia ir atrodo gerai bei patraukliai tamsoje. Naudojamos lemputės yra gana geros ir produktyvios. Taigi, jie taip pat yra naudingi.

10. Žalias neoninis laikrodis:

Žalias neoninis laikrodis

Žalia spalva reiškia pergalę. Taigi tokio tipo „Ford“ neoninius laikrodžius galima naudoti, kai paprastai „Garage“ darbuotojai visada ieško sėkmės ir sunkaus darbo, todėl ši spalva tikrai padėtų jiems jaustis motyvuotiems ir mylimiems siekiant savo tikslo. Taigi jie taip pat yra gana veiksmingi suteikiant motyvaciją.

11. „Coco Cola“ raudonasis neoninis laikrodis:

„Coco Cola“ raudonas neoninis laikrodis

Raudona spalva gali būti naudojama pavojaus tikslais, tačiau šie elektriniai neoniniai laikrodžiai paprastai matomi juostose, kuriose raudona yra pagrindinė spalva. Šis „Coco cola“ neoninis laikrodis gali būti veiksmingas tikrasis kelias ir orumas, todėl padeda pažinti žmonių mąstyseną.

12. Rožinis neoninis laikrodis:

Rožinis neoninis laikrodis

Rožinė spalva paprastai pastebima restoranuose, kur žmonės paprastai ieško meilės. Taigi, jie gali būti naudojami poroms, pradedančioms meilę. Rožinės spalvos laikrodis taip pat gali būti naudojamas rožinę spalvą mėgstančių kūdikių kambariuose. Rožinis laikrodis tikrai atrodo gerai.

13. Lauko neoninis laikrodis:

Lauko neoninis laikrodis

Kadangi lauke lemputės negali spindėti, galima naudoti baltos arba sidabro spalvos neoninius laikrodžius. Lauko laikrodžius taip pat galima pasiimti į kelionę ir jais pasinaudoti. Jie gali būti naudojami įvairiems tikslams lauke. Be to, turėtų būti mažas neoninis laikrodis.

14. Neoninis mėlynas laikrodis:

Neoninis mėlynas laikrodis

Neoninė mėlyna spalva, kaip aptarta aukščiau, yra tikrai naudinga daugiafunkciui. Geriausiai galima naudoti namuose, kuris yra pakabintas ir atrodo gana dekoratyviai. Lemputės turi būti pakankamai produktyvios, kad galėtų apšviesti netoliese esančią aplinką ir atrodyti puikiai, kad jas pastebėtų.

15. Neoninis virtuvės laikrodis:

Neoninis virtuvės laikrodis

Dabar ateina būtinybė, kai laikrodį galima naudoti ir virtuvės reikmėms. Gali būti daug veislių, tačiau tai yra geriausia. Virtuvės laikrodis yra labai efektyvus ir gali būti naudojamas kaip vienas tikslas. Tas, kuris gamina maistą, gali valdyti laiką tuo pačiu metu. Be to, naktį jis gali būti naudojamas kaip dekoratyvinis. Geriausias pasirinkimas tam gali būti raudonos spalvos neoninis laikrodis.

Taigi, tai buvo keletas populiariausių rinkoje esančių neoninių laikrodžių. Šiuos laikrodžius galima naudoti bet kurioje vietoje, nesvarbu, ar tai būtų lauke, ar viduje. Tarp jų plačiausiai naudojami nestandartiniai, skaitmeniniai, senoviniai, retro ir lauko neoniniai laikrodžiai, kurie yra labai veiksmingi ir produktyvūs.