Mes visi turime papuošti savo namus gražiais daiktais. Dizainas keičiasi kiekvieną dieną. Dabar visi mėgsta grįžti prie senų dizainų. Antikvariniai dizainai yra labai populiarūs tarp namų dekoro elementų. Kalbant apie pakabinamų sieninių laikrodžių dizainą, dabartinė tendencija yra sekti kai kuriuos senovinius dizainus. Žmonės nori pakabinti didelius laikrodžius salėje, kaip visi mato. Yra daug stilingų kabančių sieninių laikrodžių dizaino, kuriuos galite turėti, kai norite išbandyti kažką naujo.

Naujausi pakabinamų sieninių laikrodžių dizainai Indijoje:

Čia mes įtraukėme 15 paprastų ir modernių kabančių sieninių laikrodžių dizaino su nuotraukomis. Pažvelkime į juos.

1. Apvalus dvipusis pakabinamas laikrodis:

Apvalus dvipusis pakabinamas laikrodis

Tai dvipusis pakabinamas sieninis laikrodis su senoviniu prisilietimu. Jo veidas yra beveik baltas su romėniškais skaitmenimis ir prancūziška topografija. Tai stilius, kurį galite pamatyti autobusų terminaluose ir geležinkelio stotyse. Dabar galite jį atsinešti į savo namus. Pakabinkite prie durų įėjimo, kad visi matytų, kada įeina arba išeina iš jūsų namų. Tai lengva pakabinti ir pagaminta iš ketaus medžiagos.

2. Medinis kabantis sieninis laikrodis:

Medinis pakabinamas sieninis laikrodis

Tai paprastas medinis mažas kabantis laikrodis. Tai rankų darbo dizainas, kurį galima pakabinti virtuvėje ar miegamajame. Dizainas yra paprastas su ratukais, o pakabinti – odinis diržas. Dauguma žmonių jį renkasi virtuvėje. Tai lengvas laikrodis ir labai mielas.

3. Antikvarinio stiliaus sieninis laikrodis:

Antikinio stiliaus sieninis laikrodis

Ar ieškote nuostabaus sieninio laikrodžio? Čia yra puikus pasirinkimas jums. Pasirinkite šią gražią antikvarinę sieną, kabantį laikrodį, ir papuoškite savo salę. Laikrodis atrodo kaip saulė ir yra pagamintas iš metalo. Norėdami nurodyti laiką, ant jo yra ratukai. Jis puikiai derės su baltos spalvos sienų dažais.

4. Porceliano kabantis sieninis laikrodis:

Pakabinamas porcelianinis sieninis laikrodis

Jei norite nedidelio pakabinamo laikrodžio dizaino, tai yra geras pasirinkimas. Tai dekoruotas porceliano laikrodis su mažu ciferblatu. Yra metalinė grandinė, kuria galite pakabinti. Išorinis porcelianas iš keturių pusių dekoruotas gėlių tapyba. Šis mažas ciferblatas turi romėniškus skaitmenis. Pakabinkite kur tik norite ir jūsų siena atrodys gražiai.

5. Vintage medinis kabantis laikrodis:

Vintažinis medinis kabantis laikrodis

Tiems, kurie ieško dvipusio kabančio laikrodžio, įsigykite šį. Tai medinis dvipusis pakabinamas sieninis laikrodis, leidžiantis keliauti į praėjusią gražią erą. Ant gražiai suprojektuoto kabliuko jis sukasi 360 laipsnių kampu. Galite atidaryti ir uždaryti laikrodį su kabliu ir įdėti ten baterijas. Jis pagamintas iš kokybiškų mašinų ir yra ilgaamžis.

6. Povas dvipusis pakabinamas sieninis laikrodis:

Pakabinamas sieninis laikrodis „Povas“

Sieninių laikrodžių dizaino yra daug. Tarp jų-tai dvipusis sieninis laikrodis su gražiu povu. Populiariausia, kad jūsų siena būtų prabangi. Tai povo laikrodis ir kablys ant jo ten, kur laikrodis rodo. Sritis aplink ciferblatą pagaminta iš porceliano medžiagos, visi skaičiai yra romėniški.

7. Senelio kabantis sieninis laikrodis:

Kabantis sieninis laikrodis senelis

Kabantis senelio laikrodis yra labai populiarus dizainas. Šiais laikais galite lengvai jį gauti, tačiau šie tipai yra šiek tiek brangesni. Tačiau dizainas bus vertas savo pinigų. Visi pastebės tą specialų laikrodį ant jūsų sienos. Jei norite, kas valandą galite išgirsti skambučius. Jis taip pat pagamintas iš geros kokybės medienos.

8. Rankomis dažytas švytuoklinis laikrodis:

Rankomis dažytas švytuoklinis laikrodis

Rankomis dažytas švytuoklinis laikrodis yra elegantiškas pasirinkimas, kuriuo galite papuošti savo namus. Jo viršutinė ir apatinė dalys yra plastikinės, tačiau dizainas suteiks nepriekaištingą jūsų namų interjero vaizdą. Jame yra cirkonio įdėklai, rankų detalės ir auksinės spalvos rankos. Tai dizainas, kurį galite išbandyti, jei nenorite labai brangaus.

9. Vintage stiliaus kabantis laikrodis:

Vintage stiliaus kabantis laikrodis

Tai rankų darbo senovinio stiliaus siena, pakabinanti laikrodį. Tai mažas, bet elegantiškas laikrodžio dizainas, kurį galite pakabinti bet kur. Geriausiai tinka miegamajam, valgomajam ir pan., Taip pat rodo pasaulio laiką. Išorinis rėmas yra medinis ir plieninis. Ciferblatas yra romėniškų raidžių ir viena ranka viduryje. Papuoškite savo namus geriausiu dizainu.

10. Antikvarinis bronzinis dvipusis laikrodis:

Antikvarinis bronzinis dvipusis laikrodis

Ieškokite senovinio bronzinio metalo laikrodžio dizaino. Tai kabantis sieninis laikrodis, dvipusis su romėniškomis raidėmis. Galite jį pritvirtinti prie sienos ir pasukti 360 laipsnių kampu. Sumontuokite jį prieš savo duris, kad galėtumėte lengvai sužinoti laiką. Laikrodis yra senovinio dizaino ir pagerina jūsų namų išvaizdą.

11. Zodiako stiliaus kabantys sieniniai laikrodžiai:

Pakabinami sieniniai Zodiako stiliaus laikrodžiai

Tai yra virve kabantis sieninis laikrodis ir juo galite papuošti savo namus. Tai šeštojo dešimtmečio laikrodis su modernia technika. Jo apvalus paviršius yra sumontuotas ant balto metalinio korpuso ir žalvario. Išskyrus ciferblatus, ant jo yra zodiako ženklai. Jame yra klasikinė virvė, skirta laikyti ją kaip laivo dizainą.

12. „Buckley Resin Deer“ sieninis laikrodis:

„Buckley Resin Deer“ sieninis laikrodis

Pakabinami laikrodžiai yra įvairių tipų. Tarp jų, jei norite unikalaus dizaino, pasirinkite šį laikrodžio tipą. Sieninis laikiklis turi elnio rago dizainą. Jis turi kaimišką išvaizdą, o laikrodis yra mažas. Ciferblatas yra medinis su skaičiais. Pakabinkite kur tik norite ir įgausite senovinę išvaizdą.

13. Auksinis pakabinamas laikrodis:

Auksu pakabinamas laikrodis

Jei pageidaujate auksinės spalvos, tai jums gali patikti. Tai pakabinamas sieninis laikrodis su lapo konstrukcija ant sienos laikiklio. Jis pagamintas iš bronzos ir padengtas auksu. Rinkimo rėmas taip pat yra aukso spalvos, ant jo yra nedideli skaičiai su numerių rinkikliu.

14. Antikvarinis dvipusis medinis kabantis laikrodis:

Antikvarinis dvipusis medinis kabantis laikrodis

Mediniai kabantys laikrodžiai yra labai stilingi. Galite papuošti savo namus mediniu sieniniu laikrodžiu, kurį galite pakabinti. Tai atrodo kaip atsuktuvas; reguliuodami varžtą galite reguliuoti jo kryptį. Ciferblatas yra mažas, o dizainas atrodo fantastiškai. Medinė medžiaga yra aukštos kokybės.

15. Dviračio sieninis laikrodis:

Sieninis kabantis dviračio laikrodis

Jei norite išbandyti kažką naujo, šis dviračio dizainas yra stilingas. Išbandykite šį, kad papuoštumėte savo salę; dizainas turi paprastą rėmo dizainą ir atrodo kaip ciklas. Laikrodis yra lengvas ir lengvai pakabinamas bet kur.

Laikrodžiai visada yra neatsiejama mūsų namų dalis. Tai yra keletas aukščiausios kokybės kabančių sieninių laikrodžių, kuriuos galite išbandyti savo namuose. Papuoškite jį geru senoviniu dizainu ir didžiuokitės savo pasirinkimu. Nesijaudinkite, kad išleisite per daug pinigų.