Kvarciniai laikrodžiai yra skirtingo tipo laikrodžiai, kurie naudoja elektroninį osciliatorių, kad išlaikytų laiką. Jis yra tikslesnis nei mechaninis laikrodis. Kvarciniai laikrodžių dizainai naudojami vis populiaresni ir jūs galite juos papuošti savo namus. Šioje kategorijoje yra analoginis ir skaitmeninis tipas. Įsigykite paprastą ar dekoratyvinį dizainą.

Naujausi kvarcinių laikrodžių dizainai Indijoje:

Čia mes įtraukėme 15 paprastų ir modernių kvarcinių laikrodžių dizaino su nuotraukomis. Pažvelkime į juos.

1. Kvarcinis žadintuvas:

Kvarcinis žadintuvas

Šis kvarco baltas žadintuvas turi ryškų ratuką su lengvai skaitomais skaičiais. Galite įjungti šviesą už laikrodžio ir patikrinti laiką net naktį. Atidėkite žadintuvą, kai tik norite. Nuneškite šį kvarcinį žadintuvą į savo miegamąjį ir atsibuskite laiku.

2. Kvarcinis krištolo laikrodis:

Kvarcinis krištolo laikrodis

Jei norite kažko ekstravagantiško, galite įsigyti šį gražų kvarco krištolo laikrodį. Jis pagamintas iš aukštos kokybės krištolo, o vidus dekoruotas rožių gėlėmis. Tos baltos rožių gėlės atrodo nuostabiai ir, jei norite, galite gauti kitokią spalvą. Papuoškite savo biuro stalą ar miegamąjį naudodami šį mielą laikrodį.

3. Kvarcinis mantijos laikrodis:

Kvarcinis mantelinis laikrodis

Kvarcinis laikrodis su židiniu yra mielas dizainas, kurį galite papuošti savo kambaryje. Jame yra krištolo kupolas ir ciferblatai su romėniškais skaitmenimis. Po laikrodžiu yra besisukanti švytuoklė, kuri atrodo nuostabiai. Tai privers jūsų namus spindėti.

4. Vintage Verichron kvarco laikrodis:

Senovinis kvarcinis „Verichron“ laikrodis

Suteikite savo namams tradicinę išvaizdą naudodami šį stilingą „Vintage Verichron“ kvarcinį laikrodį. Tai labai gražus pasirinkimas, ir jūs turite jį paspausti, kad jis veiktų. Komplekte yra 31 dienos raktų vėjo reguliatorius ir švytuoklė medinėje dėžutėje. Tai kvarcinis sieninis laikrodis, kurį galite įsigyti ir pritvirtinti savo svetainėje, miegamajame ar bet kurioje norimoje vietoje.

5. Senelio kvarcinis laikrodis:

Senelio kvarcinis laikrodis

Senelio laikrodžiai taip pat yra labai populiarūs ir brangūs tipai. Galite įsigyti šį gražų kvarcinį senelio laikrodį ir laikyti jį savo svetainėje, kad pasveikintumėte savo svečius. Dizainas yra labai unikalus ir pagamintas iš geros kokybės medinės medžiagos. Jis parodo tikslų laiką su patikimu kvarco judesiu ir, jei nenorite, kad naktį skambėtų šis garsas, galite jį tiesiog išjungti.

6. Juodasis kvarcinis laikrodis:

Juodas kvarcinis laikrodis

Gerai atrodantis kvarcinis laikrodis yra labai retai pasirenkamas, ir tai yra vienas iš jų. Šį juodą kvarcinį laikrodį galite pritvirtinti prie sienos. Tai senovinis dizainas, kuriame parodyta vidinė mechaninė pavara ir romėniški skaitmenys. Yra žalias smeigtukas, rodantis laiką.

7. Sukurtas kvarcinis laikrodis:

Sukurtas kvarcinis laikrodis

Jei norite įsigyti kvarcinį laikrodį rankdarbiams, išbandykite juos su jūros kriauklėmis. Tai mažas kvarcinis laikrodis, kurį galite nustatyti papuošti savo namus. Šis dizainas yra povas, pagamintas iš jūros kriauklių. Gaukite įvairių to paties dizaino spalvų. Tose kriauklėse ir ant jo yra kristalai.

8. Gegutės tylus kvarcinis laikrodis:

Gegutės tylus kvarcinis laikrodis

Tai vokiškas kvarcinis gegutės laikrodis su 12 melodijų kiekvieną valandą. Jame yra judantis traukinys, kuris sukasi visą parą. Ant jo pakabinti du kankorėžiai kaip švytuoklė, sujungta grandinėmis. Galite įjungti/išjungti, kai tik norite, kad yra šviesos jutiklis, kuris nutildo laikrodį tamsoje.

9. Kalendorinis kvarcinis švytuoklinis laikrodis:

Kalendorinis kvarcinis švytuoklinis laikrodis

Kalendorinis kvarcinis švytuoklinis laikrodis yra nauja šio skyriaus naujovė. Nustatę kvarco judesį, galite reguliuoti savo kalendorių. Galite reguliuoti datą ir laiką naudodami rankenėlę už laikrodžio. Laikrodis yra paprasto dizaino su baltu fonu ir romėniškais skaitmenimis. Šis juodos ir baltos spalvos derinys puikiai atrodo su švytuokle.

10. „Adonis“ stalo analoginis laikrodis:

„Adonis“ stalinis analoginis laikrodis

Tai rausvmedžio salės kvarco analoginis laikrodis su gera apdaila. Jis baigtas priekyje ir gale su baltu ciferblatu ir juodais romėniškais skaitmenimis. Yra stiklo kristalas su sidabro atspalvio rėmeliu ir dviem juodomis rankomis bei sidabrine minutine ranka. Jį galite laikyti ant stalviršio plokščiu dugnu ir jis maitinamas baterijomis.

11. Kvarcinis LED laikrodis:

Kvarcinis LED laikrodis

Kvarcinis LED laikrodis nėra labai paplitęs ir tai yra labai įdomus laikrodis, kurį galite naudoti. Tai skirta parodyti datą, laiką, dieną, temperatūrą ir tt. Tai labai įdomi šio laikrodžio savybė. Tai stalo laikrodžio tipas ir laikomas šalia lovos. Jums nereikia eiti niekur kitur, kad sužinotumėte datą ir temperatūrą.

12. Medinis senovinis kvarcinis laikrodis:

Medinis senovinis kvarcinis laikrodis

Medinis senovinis kvarcinis sieninis laikrodis, kurį galite įsigyti savo namuose. Šis labai gražus dizainas yra su spalvinga sekcija ir atrodo kaimiškas. Ant jo yra romėniški skaitmenys, juodos ir raudonos minutės. Galite laikyti jį savo gyvenamajame kambaryje, kad suteiktumėte senovinį vaizdą. Jie taip pat yra ilgaamžiai ir gražūs.

13. Egipto stiliaus kvarcinis laikrodis:

Egipto stiliaus kvarcinis laikrodis

Galite išbandyti šį nuostabų kvarcinio laikrodžio dizainą. Tai gražus laikrodis su gera architektūra ir atrodo kaip egiptietiškas. Jis pagamintas iš medžio ir dekoruotas hieroglifiniais skaitmenimis. Ciferblatai yra balti, o medis yra rudos spalvos ir su geltonu piešiniu. Išbandykite tai norėdami gauti seno stiliaus išvaizdą.

14. Akrilo sieninis laikrodis:

Akrilo sieninis laikrodis

Tai gražus akrilo kvarcinis sieninis laikrodis su matematikos lygtimi. Jei norite kažko intelektualaus, šis laikrodžio dizainas yra labai geras. Galite laikyti bet kur, kur norite. Ciferblatas yra baltas, o kiekvienas skaičius žymimas matematine lygtimi.

15. Šiuolaikinis kvarcinio laikrodžio dizainas:

Modernus kvarcinio laikrodžio dizainas

Jei norite papuošti savo namus spalvingu laikrodžiu, galite pasirinkti šį LED laikrodį. Jis yra geras su spalvotu LED ekranu ir netgi galite pamatyti laiką naktį. Jei nenorite šviesos, išjunkite. Laikykite jį savo miegamajame ir tikrinkite laiką kada tik norite.

Šioje kategorijoje labiau žinomi kvarcinių laikrodžių dizainai. Jei norite įsigyti įvairios išvaizdos, galite tai išbandyti. Kalbant apie tokias parinktis kaip sieninis ir stalo laikrodis, tai yra geriausias pasirinkimas. Šioje kategorijoje rasite platų dizaino pasirinkimą.