Tick ​​Tock Tick Tock – šis garsas girdimas kiekvienuose namuose, primenantis visiems susirinkusiems, kad laikas bėga. Laikrodžiai parenkami taip, kad atitiktų sienų, baldų ir apmušalų spalvą. Buvo pastebėta, kad juodos spalvos laikrodžio dizainui teikiama pirmenybė dėl jo universalumo, kuris tinka bet kokiam dekorui. Čia yra keletas juodų laikrodžių dizainų, kurie yra įtaigūs ir lengvai kišenėje.

Geriausi juodojo laikrodžio dizainai Indijoje:

Čia mes įtraukėme 15 paprastų ir naujausių juodų laikrodžių dizaino su nuotraukomis. Pažvelkime į juos.

1. Juodai baltas sieninis laikrodis:

Juodas ir baltas sieninis laikrodis

Šis juodas sieninis laikrodis turi mielą dizainą ir labai tinka vaikų kambariui dėl pelės Mikio dizaino. Šis 3-D laikrodis turi itin didelius baltos spalvos skaitmenis, kuriuos vaikai lengvai įskaito ir išmoksta greičiau nustatyti laiką.

2. Juodojo kaspino laikrodis svetainei:

Juodas juostelės laikrodis svetainei

Tai vienas ryškiausių juodų sieninių laikrodžių. Laikrodis pagamintas iš labai aukštos kokybės nerūdijančio plieno. Jis yra padengtas juodu. Plieninės plokštės yra išdėstytos taip, kad būtų pavaizduoti skaičiai nuo 1 iki 12, tai yra laikrodžio skaičiai. Laikrodžio rodyklės yra baltos, kad būtų lengviau nustatyti laiką.

3. Juodos šilko sienos virtuvės laikrodis:

Juodas šilko sieninis virtuvės laikrodis

Šis laikrodis yra labai unikalaus ir užburiančio dizaino. Šis modernus juodas laikrodis yra išskirtinai stilingas ir atrodo labai įspūdingai bet kurioje namų patalpoje. Pagrindinis ryškus bruožas yra juodos plastikinės sruogos, kurios yra susipynusios ir sukuria tinklelio efektą.

4. Juodojo miško laikrodis:

Juodojo miško laikrodis

Tai išskirtinai gražus juodojo miško laikrodis, kurį verta eksponuoti savo svetainėje. Šis XIX amžiaus laikrodis turi labai išskirtinius raižinius, vaizduojančius laukinės gamtos tamsiame miške. Skaičiai yra romėniškais rašmenimis, suteikiančiais senovinę išvaizdą. Jis turi tris svorius ir švytuoklę.

5. Juodo metalo kaukolės laikrodis:

Juodo metalo kaukolės laikrodis

Šis juodo metalo laikrodis yra tobulas žmonėms, kurie mėgsta turėti visiškai neįprastą laikrodį. Šis juodas stalo laikrodis yra kaukolės formos ir yra apie 8 colių aukščio. Laikrodis pagamintas iš aliuminio, o jų akys vaizduoja valandas ir minutes. Taigi pažvelk į mirties akis, kad pamatytum savo laiką!!!

6. Juodo marmuro laikrodis:

Juodo marmuro laikrodis

Čia yra puikus šešiakampio formos juodo marmuro laikrodis. Šis marmurinis laikrodis pagamintas iš ispaniško juodo Marquina marmuro. Marmuras yra gerai poliruotas viršuje, turi suapvalintus kraštus ir yra su metalinėmis rankomis. Šis laikrodis turi rafinuotą išvaizdą ir suteiks jūsų svetainei papildomos klasės.

7. Juodo medžio laikrodis:

Juodas medinis laikrodis

Šis juodas sieninis laikrodis suteikia jūsų namams etninės išvaizdos. Laikrodis turi du gražiai išraižytus povus, nusagstytus blizgančiais baltais krištolo akmenimis. 12 skaitmenų laikrodyje pakeičiami gana apvaliais baltais akmenimis, o rankoms – du įmantriai raižyti metalai.

8. Gegutės juodi laikrodžiai:

Gegutės juodi laikrodžiai

Jei jums patinka gegutės skambesys ir mėgstate ir juodą spalvą, įsigykite sau šį gražų juodą gegutės laikrodį. Laikrodis pagamintas iš medžio, o po to nudažytas blizgiais juodais dažais. Ant jo yra gražių raižinių. Ir gražus gegutė paukštis išeis valandą, nurodydamas laiką.

9. Skaitmeniniai juodi laikrodžiai:

Skaitmeniniai juodi laikrodžiai

Šis puikus modernus juodas laikrodis turi visas funkcijas, kurių galite tikėtis. Jame rodomas ne tik laikas, bet ir kalendoriai su savaite, data, diena ir mėnuo bei kambario temperatūra kartu su drėgme. Jame yra labai naudingų parinkčių, tokių kaip du USB įkrovimo prievadai, dvigubas aliarmas ir miego laikmatis. Tai sveikina jus su gražiu „RYTU“.

10. Juodo stiklo laikrodis:

Juodo stiklo laikrodis

Laikykite šį rankų darbo kvapą gniaužiantį juodo stiklo laikrodį ant savo stalo ir pasiruoškite nesibaigiantiems komentarams ir papildymams iš visų, kurie įeina į jūsų saloną. Šis blizgus mažas juodas laikrodis turi gražų išlenktą abstraktų dizainą. Išlenktas dizainas leidžia jį pastatyti ant stalo.

11. Juodasis stalinis laikrodis:

Juodas stalinis laikrodis

Šis juodas stalinis laikrodis yra sumontuotas ant medinio pagrindo ir atrodo kaip stalinio kompiuterio monitorius. Jame yra aukso spalvos taškai 12 skaitmenų ir metalinės rankos. Šis išskirtinai modernus juodas laikrodis puikiai atitinka jūsų šiuolaikines mintis.

12. Juodojo kvadrato laikrodis:

Juodojo kvadrato laikrodis

Tai nuostabi laikrodžio „pasidaryk pats“ idėja. Galite pasigaminti šį kūrybingą laikrodį ir parodyti, kad gautumėte daugybę savo svečių ir draugų papildymų. Šis juodas kvadratinis laikrodis sudarytas iš laidų, sujungtų kvadrato formos. Paprastas, bet meniškas kūrinys jūsų kambariui suteiks grožio ir kūrybiškumo.

13. Paprastas juodas stalo laikrodis:

Paprastas juodas stalo laikrodis

Pažvelkite į šį nenugalimą stalo laikrodį ir tikrai jį padarysite. Šis mažas juodas laikrodis yra paprasto dizaino, todėl jūsų miegamasis atrodo švariai ir tvarkingai. Jis veikia be triukšmo ir suteikia jums ramų gerą miegą. Jis turi klasikinį modelį

14. Juodas žadintuvas:

Juodas žadintuvas

Planuojate įsigyti žadintuvą, tada čia yra teisingas pasirinkimas. Tai naujausias juodasis žadintuvas, įmontuotas su projekciniu įtaisu, rodančiu laiką ant lubų arba už sienos. Kartu su laiku jis taip pat rodo patalpos temperatūrą. Taip pat galite koreguoti, kad gautumėte krištolo skaidrumo projekciją.

15. Juodas senovinis laikrodis:

Vintažinis juodas laikrodis

Patikrinkite šį gražų juodą senovinį laikrodį. Šis senelio laikrodis pagamintas iš eglės medžio. Jis yra lakuotas ir turi keturias lentas. Jame taip pat yra puikūs ženklų laikikliai ir kabliukai, kuriuos galite pakabinti raktus ir kitus daiktus. Tai puikus jūsų svetainės elementas, suteikiantis vintažinį vaizdą.

Dažniausiai pasirenkami juodo laikrodžio dizainai, nes jie yra aiškiai matomi ir ryškūs ant bet kokios spalvos sienos. Turime daug įvairių rūšių ir formų juodųjų laikrodžių, kuriuos galima pasirinkti pagal jūsų kambario tinkamumą.