Muzika vaidina svarbų vaidmenį mūsų gyvenime. Tai praskaidrina mūsų dieną ir leidžia jaustis laimingiems. Muzikos garsas yra vienintelis tikras ryšys tarp visų žmonių. Geriausias būdas pradėti dieną yra muzikinio laikrodžio dizainas, kuris įdomiai nurodo laiką. Muzika gali būti klasikinė, šventinė ar moderni.

Geriausi muzikinių laikrodžių dizainai Indijoje:

Čia mes įtraukėme 15 paprastų ir naujausių muzikinių laikrodžių dizaino su vaizdais. Pažvelkime į juos.

1. Muzikinis laikrodis „Piano Scroll“:

Muzikinis laikrodis „Piano Scroll“

Šis puikus pianino slinkties ritmo muzikinis laikrodis puikiai tinka sienai. Laikrodis yra fortepijono klavišų sūkurio formos su muzikos natomis 3, 6, 9 ir 12. Šie muzikiniai laikrodžiai tinka žmonėms, kurie mėgsta muziką ir taip pat groja instrumentu..

2. Apvalus muzikinis laikrodis:

Apvalus muzikinis laikrodis

Išbandykite šį apvalų muzikinį sieninį laikrodį, kuriame yra fortepijono klavišai aplink išorinę sieną. Laikrodžio centre yra aukso spalvos romėniški skaitmenys, o pačiame centre – aukštaūgis. Šis puikus laikrodis gali būti padovanotas žmogui, kuris labai mėgsta muziką ir ypač groja pianinu.

3. Muzikinis nostalgijos laikrodis:

Muzikinis nostalgijos laikrodis

Čia yra puikus muzikos žadintuvas iš žinomos kompanijos, kuri gamina laikrodžius su nostalgiškais atspalviais. Laikrodis turi senosios karalystės foną su muzikantų grojamais trimitais. Laikrodžio priekis yra švariai atrodantis laikrodis, turintis gražų juodos ir baltos spalvos kontrastą.

4. Melodinis muzikinis laikrodis:

Melodinis muzikinis laikrodis

Tai ypatingas kolekcinis daiktas, kuris yra muzikinis judesio laikrodis. Laikrodis turi gražų dizainą, kuris yra apie pilį. Laikrodis juda pagal kiekvieną valandą grojamą muziką. Tai puiki dovana visiems, kurie yra ypatingi ir mėgsta muziką. Vaikams taip pat patiks šis žavingas daiktas.

5. Muzikinis laikrodis fortepijonui:

Muzikinis laikrodis fortepijonui

Čia yra muzikinis mantijos laikrodis, suformuotas kaip fortepijono kūrinys. Fortepijono natos laikrodžio apačioje yra tobulos spalvos ir formos. Pianino viršelis yra ten, kur laikrodis yra juodame fone. Muzikos natos dekoruotos aplink viršelį, kad suteiktų daugiau žavesio.

6. Muzikinės natos laikrodis:

Muzikinės natos laikrodis

Peržiūrėkite šį muzikos natų laikrodį, kuriame yra laikrodžio numerių natų. Skaičius vaizduoja smūgių skaičius. Tai daro labai šaunų laikrodį, kurį labai įvertins muzikos mylėtojai. Tie, kurie moka skaityti natų, lengvai įsimylės šį laikrodį.

7. Dizainerio muzikinis laikrodis:

Dizainerio muzikinis laikrodis

Gaukite muzikos tematikos laikrodį tiems, kurie mokosi muzikos instrumento, arba tiems, kurie gerai išmano muziką. Muzikos tema suteikia kambariui nuostabią teminę išvaizdą. Tai taip pat puikiai tinka kaip dovana gimtadienio proga ar muzikos karjeros pradžiai.

8. Muzikinis gegutės laikrodis:

Muzikinis gegutės laikrodis

Muzikiniai laikrodžiai su gegute yra nuostabus dalykas namuose. Juos myli ir vyresnieji, ir vaikai. Muzikinis paukščių laikrodis suteikia jums galimybę pamatyti laukinę gamtą lauke. Paukščiai ir medžiai yra išdrožti iš medžio, o paukštis išeina iš lizdo ir dainuoja kiekvieną valandą.

9. Muzikinis šventinis laikrodis:

Muzikinis šventinis laikrodis

Festivaliai yra laikas būti laimingam ir gėjus. Muzikinis Kalėdų laikrodis yra puikus būdas mėgautis šventėmis. Laikrodyje yra daug dainų, kurios dainuojamos per Kalėdas. Graži Holly ir juostelė centre suteikia jai šventinį prisilietimą. Tai taip pat puikus muzikinis stalo laikrodis.

10. Animacinis muzikinis laikrodis:

Animacinis muzikinis laikrodis

„Disney“ yra visų vaikų mėgstamiausias, o rodomi animaciniai filmai taip pat tapo namų ūkio mėgstamiausiais. „Disney“ muzikinis laikrodis yra tai, ką dauguma vaikų mėgsta turėti namuose ir savo kambaryje. Mickey ir Minnie yra du garsiausi „Disney“ personažai.

11. Muzikinis gerbėjų laikrodis:

Muzikinis gerbėjų laikrodis

Vinilo laikrodžiai yra fantastiškas būdas perdirbti senus vinilo albumus ir paversti juos muzikiniais laikrodžiais. „The Beatles“ laikrodžio miuziklas yra geras būdas padovanoti žmogui, mėgstančiam „The Beatles“ amžių muziką. Puikus „The Beatles“ gerbėjas patiks šiam kūriniui ir ypač todėl, kad jis yra pagamintas iš vinilo albumo.

12. Muzikiniai švytuokliniai laikrodžiai:

Muzikiniai švytuokliniai laikrodžiai

Šie puikūs muzikiniai laikrodžiai didžiuojasi daugelyje namų ir atrodo nuostabiai. Muzikiniai švytuokliniai laikrodžiai turi ilgą švytuoklę, kuri yra laikrodžio apačioje. Švytuoklė sukasi pirmyn ir atgal per laiką ir skamba kas valandą.

13. Medinis muzikinis laikrodis:

Medinis muzikinis laikrodis

Čia yra Bethoveno klasikinės muzikos laikrodis su garsaus jo parašyto kūrinio natomis. Ant medinio laikrodžio yra atspausdintas muzikos lapo fragmentas ir numeriai. Tai gerai tinka žmonėms, kurie mėgsta muziką ir ypač pamišę dėl klasikinių kūrinių.

14. Šaukšto muzikinis laikrodis:

Šaukštas muzikinis laikrodis

Kažkas muzikinio jūsų virtuvei yra puikus būdas pradėti dieną. Šis muzikinis virtuvės laikrodis pagamintas iš šakių ir šaukštų, išklotų laikrodžio išorėje. Centras yra standartinis laikrodis, turintis plieninį kraštą. Tai puikiai tinka didelėje virtuvėje, nes laikrodžio dydis yra gana didelis.

15. Muzikinis laikrodis vaikams:

Muzikinis laikrodis vaikams

Be standartinių „Seiko“ muzikinių laikrodžių, kuriuos gamina įmonės, taip pat yra mieli ir ryškių spalvų muzikiniai laikrodžiai vaikams. Tai puikiai moko vaikus, kaip pasakyti laiką. Ryškios spalvos juos užima ir traukia laikrodį. Laikrodžių valandos ir minutės rodyklės taip pat yra puikus būdas išmokyti juos atskirti abu.

Muzikinio laikrodžio dizainas gali būti įvairus. Jie gali būti ryškūs vaikams arba turėti klasikinių užrašų suaugusiems. Muzikos grupių gerbėjai taip pat turi savo muzikinių laikrodžių pasirinkimą. Muzikos užrašai taip pat yra puikus būdas įtraukti muziką į laikrodžius.