Pirkti tobulą laikrodį yra menas. Maži laikrodžio dizainai yra puikus būdas apšviesti kambarį ar namą. Jie atrodo mieli ir žavingi, tačiau padeda papuošti savo pastogę. Šie laikrodžiai ne tik puikiai atrodo, bet ir puikiai veikia, pasižymi įvairiomis unikaliomis savybėmis ir pardavimo taškais – taip, kad jų būtų visiems. Taigi, iškart pereikime prie sąrašo. Čia yra mažų laikrodžių dizaino, pakeisto senąją madą, sąrašas.

Šiuolaikiniai mažų laikrodžių dizainai Indijoje:

Čia mes įtraukėme 15 paprastų ir naujausių mažų laikrodžių dizaino su nuotraukomis. Pažvelkime į juos.

1. Žirnių laikymo akumuliatoriaus žadintuvas:

Žirnių laikymo baterijos kelioninis žadintuvas

šis mažas žadintuvas bus puikus jūsų kelionės palydovas. Tai nedidelis svoris ir kvadratinės savybės tikrai išsiskirs minioje. Kelionės metu jis net puikiai telpa į lagaminą ar net kišenę. Jis yra didelis, lengvai pasiekiamas įjungimo/išjungimo jungiklis, patogiai įrengtas viršuje, o snaudimas ir šviesos juosta yra dešinėje priekinės pusės pusėje. Visas ratukas, įskaitant rankas, šviečia, kad būtų galima geriau žiūrėti naktį. Laikrodis turi keturis pyptelėjimo signalo padidinimo etapus, visiškai tylų judesį be varnelių ir veikia tik su viena AA baterija.

2. „Nikky Home“ mažas senovinis dekoratyvinis laikrodis:

„Nikky Home“ mažas, senovinis dekoratyvinis laikrodis

Šis klasikinio dizaino nedidelis dekoratyvinis laikrodis, visiškai įkvėptas kotedžo stiliaus, turi kišeninio laikrodžio formą, kuri atrodo nepaprastai stilingai ant jūsų stalo. Paprasčiausiai pagamintas iš metalo, elegantiško aukso spalvos, jam reikia tik vienos AA baterijos. Tai puikiai tinka jūsų biurui ar stalui.

3. „V“ rinkodaros svetainės „Mantel“ maži laikrodžiai:

V Rinkodaros svetainės „Mantel“ maži laikrodžiai

Šis riešutmedžio spalvos visiškai įvyniotas mažas laikrodis su mantija yra gražiai pagamintas iš medžio – pasiruošęs sukurti įspūdį savo elegantiška išvaizda. Todėl jo stilius lengvai papildys kitus jūsų kambario baldus. Jo matmenys taip pat idealiai tinka montuoti daugelyje jūsų namų lentynų. Tai taip pat kvarcinis laikrodis &jo skambučių dėžutė turi automatinio išjungimo funkciją nuo 10 iki 5 val., kad netrukdytų niekam miegoti naktį.

4. Haoun vandeniui atsparūs maži laikrodžiai:

Haoun vandeniui atsparūs maži laikrodžiai

Tai labai mažas sieninis laikrodis vonios kambariui. Didžiausias bruožas yra tai, kad jis yra visiškai atsparus vandeniui, todėl joks vandens kiekis negali jam pakenkti. Laikrodis naudoja didelę siurbimo taurelę, kad laikytųsi ant bet kokio lygaus paviršiaus, o silikoninis rėmas ne tik suteikia patvarų dizainą, bet ir atrodo gražiai bei lengvai sveria. Tai mielas jūsų vonios kambario derinys.

5. „Smart Living Company“ senovinis juodos spalvos stalinis laikrodis:

„Smart Living Company“ senovinis stovinčio stalo laikrodis

Šis nedidelis stovintis laikrodis, sveriantis vos 0,8 svaro, puikiai tinka jūsų stalui. Dėl unikalios juodos spalvos jis apšvies jūsų kambarį ir vis tiek išlaikys tikslų laiką. Bet kurioje erdvėje ar staliuke jis atrodo stilingai, tai taip pat naudinga jūsų biuro stalui.

6. „Chengsan“ sidabro stalo laikrodis:

„Chengsan“ sidabrinis stalo laikrodis

Šis mažas sidabrinis laikrodis yra dizaino ir elegancijos įkūnijimas. Pagamintas iš metalinio korpuso su metaliniu pagrindu ir aukštos raiškos stiklo, kuris nepažeis jūsų baldų. Taip pat šį laikrodį lengva valdyti, todėl juo gali naudotis visi. Šis retro stiliaus modernus skaitmeninis laikrodis tikrai papuoš jūsų gyvenimą ir pagerins jūsų gyvenimo kokybę. Tai puikiai tinka mokantis, biure ar viešose vietose.

7. „Godinger New Shannon“ mažos mantijos laikrodis:

„Godinger New Shannon“ mažos mantijos laikrodis

Šis mažas mantijos laikrodis bus puikus jūsų svečių kambariui. Išorinis korpusas yra visiškai pagamintas iš stiklo ir kartu su sidabriniu žiedu aplink laikrodžio priekį atrodo tiesiog gražiai. Šiame laikrodyje naudojamas stiklas arba krištolas yra pagamintas iš kokybiškų medžiagų, o laikrodžio priekyje yra plastikinis dangtelis. Laikrodis netyla, o jo varnelės yra girdimos.

8. „Vintage Retro“ svetainės dekoratyvinis laikrodis:

Vintage Retro svetainės dekoratyvinis laikrodis

Šis mažas senovinis laikrodis sugrąžins jus atgal į devintąjį dešimtmetį savo retro klasikinio europietiško stiliaus dizainu. Šis laikrodis pakels jūsų elegantišką atmosferą jūsų namuose, nesukant tikslaus, sklandaus ir tikslaus kvarco judesio, kuris užtikrins gerą miegą naktį ir suteiks jums geriausią darbo aplinką. Be to, didelius rinkimo numerius lengva skaityti tiek vaikams, tiek suaugusiems.

9. „Country House Small Patina“ amžiaus stalinis laikrodis:

Užmiesčio namas „Patina“ amžiaus stalinis laikrodis

Visiškai pagamintas iš metalinės skardos ir patininės apdailos, šis mažas stalinis laikrodis bus puikus jūsų naktinio stalo, mantijos ar lentynos palydovas. Dėl nedidelių matmenų jis gali tilpti į bet kurią jūsų kambario erdvę. Tam reikia tik vienos AA baterijos.

10. „Pluteck Non Ticking Small Battery Clock“:

„Pluteck“ nežymintis mažas akumuliatoriaus laikrodis

Šis mažas akumuliatoriaus laikrodis, pagamintas iš kieto plastiko korpuso ir yra maitinamas akumuliatoriumi, yra labai tylus be jokio erzinančio varpos smūgio garso. Laikrodis taip pat turi trijų pakopų pyptelėjimo signalizacijos sistemą ir snaudimo juostą. Laikrodžio rodyklės yra šviečiančios ir lengvai matomos nakties metu. Tam reikia vienos AA baterijos. Šis laikrodis puikiai tinka jūsų mažiems vaikams.

11. „Chelvee Quartz“ žadintuvo maži laikrodžiai:

„Chelvee Quartz“ žadintuvo maži laikrodžiai

Tai labai mielas atrodantis mažas baltas laikrodis, lengvas ir lengvai telpa į kišenę. Yra naktinio apšvietimo mygtukas, kuris apšviečia ratuką, kad galėtumėte žiūrėti naktį. Laikrodis taip pat turi 3D skaitmeninį ciferblatą su metalinėmis rodyklėmis. Visiškas kvarco judesys be tiksinčio garso – tam sklandžiam nakties miegui, kad kitą dieną galėtumėte būti produktyvus.

12. „Jomparis Rustic Country“ medinių stalinių lentynų laikrodis:

„Jomparis Rustic Country“ medinių stalinių lentynų laikrodis

Šis retro stiliaus mažas lentyninis laikrodis puikiai tinka bet kokiai gražiai papuošti jūsų stalą ar lentyną. Visiškai iš medinės medžiagos pagamintas laikrodis yra labai tylus. Aukščiausios kokybės kvarcinis judesys išlaiko laiką labai tiksliai, tuo pačiu apsaugodamas aplinką nuo bet kokio garso. Rankos pagamintos iš metalo ir yra baltos spalvos. Skaitmenys ant ratuko taip pat lengvai įskaitomi.

13. „Ecvision Creative“ juodi maži laikrodžiai:

„Ecvision Creative“ juodi maži laikrodžiai

Šis tylus mažas juodas laikrodis yra puiki dovana vyrui jo biure ar miegamajame. Joks varnelė neužtikrins jūsų darbo ar miego be jokių trukdžių. Išorinis apvalkalas, mygtukas ir laikrodžio rodyklės – visi pagaminti iš aliuminio, išskyrus ciferblatą, pagamintą iš PVC medžiagos. Laikrodis taip pat turi naktinį apšvietimą, kad būtų galima geriau žiūrėti naktį.

14. „Deco Mates“ mažas žadintuvas:

„Deco Mates“ mažas žadintuvas

Šio mažo apskrito laikrodžio unikalumas yra plokščias objektyvas, uždengiantis laikrodžio veidą, apsaugantis nuo nešvarumų ar šiukšlių. Dizainas yra paprastas, tačiau elegantiškas, modernus ir stilingas. Jis gali būti naudojamas kaip stalas ar net kaip mažas sieninis laikrodis. Tai nėra tiksėjimas, todėl operacija tyli.

15. „Travelwey“ LED skaitmeninis žadintuvas:

„Travelwey“ LED skaitmeninis žadintuvas

Jei jums patinka mažas elektrinis laikrodis, jums patiks šis dideli apšviestas LED laikrodis. Tai geriausia vaikams, senjorams ar suaugusiems. Tai paprasta valdyti, yra naktinė lemputė, žadintuvas ir snaudimas. Tai galite lengvai uždegti prijungę prie kintamosios srovės 120 V kištukinio lizdo, taip pat gali laikyti dvigubas AAA baterijas atsarginės kopijos atveju.

Todėl matome, kad galima rinktis iš įvairių mažų laikrodžių dizaino variantų – nuo elektrinio iki baltos spalvos, ir šis sąrašas labai išsamiai apžvelgia kiekvieną iš jų. Taigi, nusipirkti tokį taps daug lengviau dabar ir tikrai padės jums pakelti namų dekoracijas į kitą lygį.