Mediniai laikrodžiai taip pat yra įmantrūs ir didingi. Jūs gausite jį su daugybe dizaino – nuo paprasto apvalaus sieninio laikrodžio iki sudėtingai atrodančių pavarų laikrodžių. Taip pat galite rasti dekoruotų laikrodžių, kurie taip pat yra rankų darbo. Papuoškite savo namus unikaliais mediniais laikrodžiais ir gaukite tą seną brangią išvaizdą naudodami šį laikrodį. Čia yra keletas populiariausių medinių laikrodžių dizainų, kuriuos galite papuošti namus.

Geriausi medinių laikrodžių dizainai Indijoje:

Čia mes įtraukėme 15 šaunių ir modernių medinių laikrodžių dizaino su vaizdais. Pažvelkime į juos.

1. Medinis krumpliaračių rankų darbo laikrodis:

Medinis krumpliaračių rankų darbo laikrodis

Tai seno stiliaus analoginis medinis sieninis laikrodis. Laikrodis yra visiškai pagamintas iš medinės medžiagos ir spalva dera su visais baldais, sienų dažais ir pan. Tai apvalus medinis sieninis laikrodis, rodantis tikslų laiką ir derinamas su bet kokia sienų spalva. Galite jį papuošti savo salę, svetainę, miegamąjį, virtuvę ir kt.

2. Vyšnių vežimėlio mantija:

Vyšnių vežimėlio mantija

Tai vyšnių vežimėlio medinis mantijos laikrodis, kurį galite suteikti savo kambariui retro stiliaus. Tai puikus laikrodžio dizainas su stiklo krištolu ir baltu ciferblatu su romėniškais skaitmenimis. Naktį galite valdyti skambėjimo garsumą. Tai gražus senovinis kūrinys, kurį galite laikyti savo namuose.

3. Retro medinis žadintuvas:

Retro medinis žadintuvas

Išbandykite šį nuostabų medinį žadintuvą savo miegamajame. Jame yra mygtukas, skirtas valdyti žadintuvą, ir jis yra kvadrato formos žadintuvas. Viduje pamatysite baltą ratuką ir užrašytus skaitmenis. Galite išbandyti šį žadintuvą su naktiniu lite.

4. Apvalus natūralus ir medinis sieninis laikrodis:

Apvalus natūralus ir medinis sieninis laikrodis

Patobulinkite savo namų stilių naudodami apvalius medinius sieninius laikrodžius. Šį medinį laikrodį su metaliniu rėmu galite naudoti kur tik norite. Jame yra romėniški skaitmenys ir suderintos rankos, rodančios laiką. Šį žavingą laikrodį galite papuošti savo sienas.

5. Vektorinis senovinis medinis sieninis laikrodis:

Vintažinis medinis sieninis laikrodis

Šis didelis medinis sieninis laikrodis skirtas jūsų sienoms papuošti. Jame yra rankų darbo medinis rėmas ir balti ciferblatai. Laikrodžio rodyklės atrodo gražiai, o romėniški skaičiai ant ciferblatų puikiai parodo laiką. Išorinė puošmena yra gėlėtas ir jūs galite gauti šį mielą laikrodį, kuris suteiks jūsų namų sienoms papildomo grožio.

6. Kaimiškas medinis sieninis laikrodis:

Kaimiškas medinis sieninis laikrodis

Ar jums patinka šis laikrodžio tipas? Tai per didelis medinis laikrodis su kaimišku prisilietimu. Tai dažytas medinis laikrodis, kuris puikiai atrodys namuose ar biure. Tai rankų darbo ir rankomis dažytas laikrodis su auksiniais romėniškais skaitmenimis. Taip pat galite pasirinkti kitas spalvas, jei norite derinti prie sienų dažų.

7. Medinis ritės laikrodis:

Medinis ritės laikrodis

Tai yra įvairių medinių laikrodžių dizainas, kurį galite įsigyti. Tai atrodo kaip kaimiškas laikrodis. Jis pagamintas iš medžio ir visos raidės yra kaimiškos išvaizdos. Galite papuošti savo kambarį šiuo senovinio stiliaus negabaritiniu laikrodžiu, kad žinotumėte laiką. Taip pat galite pakeisti dažų spalvą ir skaitmenis taip, kaip norite.

8. Medinis skaitmeninis laikrodis:

Medinis skaitmeninis laikrodis

Analoginiai laikrodžiai dabar keičiami skaitmeniniais. Tokių dizainų taip pat galite rasti medinių laikrodžių konstrukcijose. Tai gražus ir paprastas medinis skaitmeninis laikrodis, rodantis laiką. Tai palengvins naktį ir taip pat parodys laiką. Šį modernų laikrodį galite naudoti savo miegamajame, kad būtų patogiau.

9. Mechaninis medinio laikrodžio dizainas:

Mechaninis medinio laikrodžio dizainas

Tai didelis medinis laikrodžio dizainas, kuris daro jūsų namų interjerą gražų. Tai mechaninis medinis sieninis laikrodis, pagamintas iš geros kokybės medinės medžiagos. Jis turi auksinius kaiščius ir yra senovinio tipo. Tai tik laikrodžio skeletas su kitomis dekoracijomis. Išbandykite savo gyvenamajame kambaryje ir jums patiks.

10. Medinis švytuoklinis laikrodis:

Medinis švytuoklinis laikrodis

Galite įsigyti šį medinį švytuoklinį laikrodį, kuris suteiks jūsų namams senovinį įspūdį. Tai laivo konstrukcija su švytuokle. Ciferblatas yra auksinės spalvos ir juodų skaitmenų. Jei norite, galite gauti šiek tiek didesnį laikrodį. Naudokite jį miegamiesiems, svetainei ir pan.

11. Kaimiškas virtuvės laikrodis:

Kaimiškas laikrodis virtuvei

Šiuo mediniu virtuvės laikrodžiu galite papuošti interjerą. Tai didelis medinis laikrodis ir rankų darbo. Gaukite šį unikalų dizainą, pagamintą iš dažyto medinio laikrodžio su juodais romėniškais skaičiais. Jis atitiks jūsų sienos spalvą ir galėsite išbandyti kažką beprotiško, kad gautumėte tą seną beprotišką išvaizdą.

12. Mažo medinio laikrodžio dizainas:

Mažo medinio laikrodžio dizainas

Jūs galite gauti kažką iš mažos medinės laikrodžio dalies, kurią naudosite savo miegamajame, biuro staliuke ir pan. Tai puikus pasirinkimas jums. iš pirmo žvilgsnio atrodo kaip nuotraukų rėmelis, o šio rėmo viduje yra mažas 360 laipsnių pasukamas laikrodis. Laikrodis turi mažą ciferblatą ir jame yra skaičiai. Tai taip pat tinka kaip vaikų medinis laikrodis.

13. Medinis LED žadintuvas:

Medinis LED žadintuvas

Kodėl šioje skaitmeninimo eroje neišbandote ko nors naujo mediniuose laikrodžiuose? Nuotraukoje pavaizduotas medinis žadintuvas su LED ekranu. Išskyrus laiką, jis taip pat rodo lauko temperatūrą, kuri yra labai gera, todėl jums nereikia tikrinti savo medaus, kad žinotumėte temperatūrą. Šviesos lemputė bus tiek dieną, tiek naktį.

14. Išgalvotas medinis stalo laikrodis:

Išgalvotas medinis stalo laikrodis

Tai puikus laikrodis, kai norite įmantriai atrodyti stalo laikrodį. Tai medinis laikrodis su dekoruotu rėmu. Jis turi rankų darbo medinį rėmą ir suteiks jums nepriekaištingą išvaizdą. Skaičiai yra romėniško tipo ir galite juos laikyti ant savo biuro stalo.

15. Antikvariniai mediniai laikrodžiai:

Antikvariniai mediniai laikrodžiai

Ar ieškote didelio medinio sieninio laikrodžio? Tai senovinis spalvoto dizaino medinis laikrodis. Tokius laikrodžius galite pamatyti geležinkelio stotyse, autobusų stotyse ir tt. Parneškite juos į savo namus ir papuoškite jais sieną. Laikrodis atrodo kaimiškas su romėniškais skaitmenimis. Galite jį laikyti savo svetainėje, kad galėtumėte priimti svečius.

Visi aukščiau išvardyti dizainai yra keletas gerų pasirinkimų, kuriuos galite pamatyti ant medinio laikrodžio. Galite įsigyti tą, kuris tinka jūsų kambariui. Mediniai laikrodžiai visada yra geresni nei plastikiniai, nes jie tarnauja ilgiau nei tie plastikiniai ir nesulūžta lengvai.