Sieniniai laikrodžiai yra labai svarbūs laikrodžiai, pritvirtinti prie sienų visur. Jie ne tik rodo laiką, bet ir yra gražūs dekoratyviniai elementai. Dažniausiai aptinkami apvalūs laikrodžiai. Kuo skiriasi kvadrato formos? Šie modeliai gali būti paprasti, tačiau dėl formos jie atrodo tikrai stilingai. Kvadratinių laikrodžių dizaino nėra taip lengva rasti ir jie parodo, kiek buvo atlikta paieška, kad būtų surastas tinkamas kabantis ant sienos.

Atsižvelgiant į tai, kad tai retas vaizdas, daroma prielaida, kad jie neturi daug galimybių. Tai mitas. Jei žiūrite į tinkamą vietą, kvadratinės formos sieniniai laikrodžiai yra beveik visur.

Šiuolaikiniai kvadratinių laikrodžių dizainai Indijoje:

Čia mes įtraukėme 15 paprastų ir naujausių kvadratinių laikrodžių dizaino su vaizdais. Pažvelkime į juos.

1. Kvadratinis medinis sieninis laikrodis:

Kvadratinis medinis sieninis laikrodis

Didelis kvadratinis laikrodis šiais laikais tapo labai populiarus. Šie dideli kvadratiniai mediniai sieniniai laikrodžiai yra pagaminti iš kaladėlių, todėl jie atrodo itin patraukliai. Kvadratinės formos mediniai laikrodžiai paprastai naudojami išskirtinio medinio interjero kambariuose.

2. Kvadratinis metalinis sieninis laikrodis:

Kvadratinis metalinis sieninis laikrodis

Metalo laikrodžiai atrodo itin madingi. Jie gali būti bet kokios spalvos, pavyzdžiui, baltos, juodos arba metalinės, pavyzdžiui, sidabro ar aukso. Jie papildo bet kokį interjerą. Dideli ar subtilūs kvadrato formos tokie metaliniai laikrodžiai daro juos dar žavingesnius.

3. Negabaritinis kvadratinis sieninis laikrodis:

Negabaritinis kvadratinis sieninis laikrodis

Negabaritiniai sieniniai laikrodžiai atrodo tikrai gražiai dideliuose kambariuose, tokiuose kaip banketai ar butų fojė. Paprastai jie naudojami komerciniais tikslais dėl didelio dydžio. Kvadrato formos negabaritiniai laikrodžiai yra daug įdomesni nei jų apvalūs kolegos. Šis didelis kvadratinis sieninis laikrodis yra pritaikytas.

4. Vienos spalvos kvadratiniai laikrodžiai:

Vienos spalvos kvadratiniai laikrodžiai

Norėdami pasirinkti tikrai spalvą, lengvai prieinami juodos spalvos kvadratiniai sieniniai laikrodžiai arba balti kvadratiniai sieniniai laikrodžiai ar bet kokia kita spalva. Spalva atrodo nepaprastai elegantiška, tuo tarpu jie taip pat pagerina kambario spalvų temą.

5. Mažas kvadratinis sieninis laikrodis:

Mažas kvadratinis sieninis laikrodis

Ant stalų paprastai naudojami maži laikrodžiai. Jie yra kvadrato formos, taip pat turi signalizacijos funkciją. Jie gali būti naudojami ant biuro stalų ar naktinių stalų ar net studijų stalų, kur labai svarbu sekti laiką. Šis mažas kvadratinis laikrodis yra gražiai suprojektuotas ir jūs galite pasirinkti šį laikrodį kaip pasirinkimą.

6. Skaitmeniniai kvadratiniai laikrodžiai:

Skaitmeniniai kvadratiniai laikrodžiai

Skaitmeniniai laikrodžiai beveik visada yra kvadrato formos. Juose yra daug funkcijų. Jie rodo datą, laiką, mėnesio dieną, turi 24 valandų ir 12 valandų formatą. Tai patogu žmonėms, dirbantiems pramonės šakose, kuriose specialiai naudojami 24 valandų formatai.

7. Kvadratinis virtuvės laikrodis:

Kvadratinis virtuvės laikrodis

Laikrodžiai, naudojami virtuvės sienose, gali būti vadinami virtuvės laikrodžiais. Paprastai jie turi su virtuve susijusių modelių. Šie kvadratiniai virtuvės sieniniai laikrodžiai ypatingi tuo, kad jie yra tikrai puošnūs, kad pagyvintų tas kitaip tamsias sienas.

8. Dizainerių kvadratiniai laikrodžiai:

Dizainerių kvadratiniai laikrodžiai

Dizainerių laikrodžiai yra specialiai sukurti sieniniai laikrodžiai, specialiai pagaminti pagal užsakymą. Jie gali būti bet kokios formos, tačiau dažnai būna kvadrato formos, nes pati forma nėra tokia įprasta. Dizainerių laikrodžiai turi skirtingai naudojamas medžiagas arba skirtingos formos laikrodžio rodykles. Viskas apie juos yra pagal užsakymą. Jie yra unikalūs visomis šio žodžio prasmėmis.

9. Dideli sidabro formos kvadratiniai laikrodžiai:

Dideli sidabro formos kvadratiniai laikrodžiai

Jie pagaminti iš sidabro. Jie turi kruopščiai išgraviruotus rėmus. Labai karališkos išvaizdos, jie priklauso kambariams, kurie yra kruopščiai dekoruoti ir turi karališką dekorą. Šie laikrodžiai idealiai tinka paveldo vietovėms.

Akivaizdu, kad kvadratinio laikrodžio dizaino variantų yra daugybė. Turime to ieškoti tinkamoje vietoje. Labai svarbu, kad nesusigundytume išankstinėmis nuostatomis apie tai, kas gražu ir retas reginys. Pakabintas ant sienos, kvadratinis laikrodis atrodo taip pat gražiai, kaip ir jo apvalus kolega.