Jei norite jaustis puikiai ir saugiai dirbdami sporto salėje, tada sporto liemenė atlieka pagrindinį vaidmenį. Rinkoje rasite kokybiškesnę įvairių asortimentą vyrų ir moterų sporto drabužių. Renkantis patogius drabužius, treniruoklių liemenė suteiks jums išvaizdą ir puikią aprangą. Tokie drabužiai sporto salėje pritraukia dėmesį sporto salėje, gerai atrodo ir su patraukliomis kelnėmis. Jūs tikrai norite dėvėti patogią liemenę su puikia išvaizda, kad treniruotės metu atrodytumėte patraukliai.

Geriausi vyriškų sporto liemenių dizainai:

Štai keletas geriausių sporto liemenių marškinėlių, skirtų vyrams Indijoje.

1. Apvalios kaklo gimnastikos liemenė:

sporto salės liemenės

Sporto salėje turite sunkiai dirbti, kad sukurtumėte savo kūną. Tinkamos liemenės dėvėjimas bus naudingas tiek odos, tiek kūno judesiams. Apvalios kaklo vyriškos gimnastikos liemenės yra dažniausiai pasitaikančios liemenės. Jie nelimpa prie kaklo ir yra labai patogūs. Jie gaminami iš visų tipų audinių su geriausiu dizainu.

2. V-kaklo gimnastikos liemenė:

V -kaklo gimnastikos liemenė -gym

Kai kuriose sporto salėse vyriška sporto liemenė tapo privaloma. Taip pat gerai, jei matome šviesiąją pusę. Nelaimingi atsitikimai gali įvykti dėl laisvų ar tekančių drabužių, todėl sporto liemenė yra būtina. Nesijaudinkite, kad jums nereikia palikti savo mėgstamo v-kaklo stiliaus. Sporto liemenė dabar netgi pagaminta iš V formos iškirptės, kuri atrodo įspūdingai.

3. Sporto salės liemenė be rankovių kultūristams:

Sportinė sporto liemenė be rankovių

Jei jau sukūrėte savo kūną ir turite tonizuotus bicepsus, bet nenorite to slėpti nuo kitų, tai ši sporto rankovių liemenė be rankovių jums yra geriausias pasirinkimas. Eikite ir nustebinkite savo merginą demonstruodami savo bicepsus dėvėdami sporto salę be rankovių.

4. Sportinės liemenės su rankovėmis viršus:

Sporto liemenė su visomis rankovėmis

Ar esate pradedantysis? Jaučiatės šiek tiek gėda parodyti savo riebius ar plonus bicepsus, kai einate į sporto salę? Prašome nesitraukti žingsnių atgal – tai geras bandymas tonizuoti savo kūną. Ši sporto rankovių liemenė visomis rankovėmis padės atsikratyti gėdos jausmo. Tai netgi vyriška lauko liemenė. Jūs netgi galite juos dėvėti išsikraustę.

5. Treniruočių liemenė su gaubtu:

Liemenė su gaubtu

Vyrai pamišę dėl striukių su gobtuvais, marškinėlių ir randa visas įmanomas tokio stiliaus sukneles. Jūsų noras išsipildė, todėl dabar yra pagaminta gimnastikos liemenė su gaubtu, kurią galite dėvėti, kol persikelsite į treniruotę. Jis yra be rankovių ir turi užtrauktuką priekyje. Jūs netgi galite jį naudoti kaip viršutinį marškinėlių drabužį, kuris suteiks žavesio jūsų išvaizdai.

6. Prie kūno pritvirtintos sporto salės liemenės:

Prie kūno pridedama sporto liemenė

Nors dirbant sporto salėje ar tiesiog bėgiojant parke, net ir prie kūno pritvirtinta liemenė yra labai patogi. Jie prilimpa prie jūsų odos, suteikia labai jausmą. Ši mėlyna gimnastikos liemenė turi žuvies skalės raštą, kuris atrodo patraukliai.

7. Ištempiama liemenė sporto salei:

Ištempiama sporto liemenė

Treniruodamiesi turite atlikti tiek daug kūno judesių, o labai aptempta ir neelastinga liemenė kelia problemų. Ši ištempiama liemenė yra specialiai sukurta treniruotėms sporto salėje, kur jūsų kūnas gali laisvai judėti be jokių problemų, kurias sukelia šluostės.

8. Vyriška medvilninė sporto liemenė:

Medvilninė gimnastikos liemenė

Mes visi laikome medvilnę odos audiniu, nes ji sugeria prakaitą ir kūnas jaučiasi lengvas. Dėl savo specialybės ji skirta vyriškos gimnastikos liemenėms gaminti. Medvilninė treniruoklių salė pagaminta daugybe stilių ir turi skirtingus spaudinius bei spalvas. Jie yra dar pigesni, palyginti su kita liemene. Tai netgi vyriška kostiumo liemenė, kurią galite dėvėti po savo marškinėliais ir marškinėliais kasdieniame gyvenime.

9. Spausdinta gimnastikos liemenė:

Spausdinta gimnastikos liemenė

Spausdinti audiniai pagražina tos aprangos išvaizdą. Jei esate madingas berniukas ir norite, kad net jūsų gimnastikos liemenė atrodytų stilingai, ši spausdinta gimnastikos liemenė jums labiausiai tinka. Yra daug spausdinimo modelių, dėl kurių kiekviena liemenė yra išskirtinė ir graži.

10. Užtrauktuko gimnastikos liemenė:

Gimnastikos liemenė su užtrauktuku

Užtrauktukas, pritvirtintas prie bet kokių marškinėlių ar liemenės, labai patogus dėvėti. Jei užsegami užtrauktukai, nereikia užsidėti šluostės iš galvos ir tiesiog užsidėti nuo peties. Ši gimnastikos liemenė su užtrauktuku atrodo pernelyg įspūdinga ir atrodys gerai.

11. Tinklinė gimnastikos liemenė:

Tinklinė gimnastikos liemenė

Tinklas yra kryžminis pluoštas, iš kurio susidaro audinys. Tinklas gali būti plonas arba storas. Ši sporto liemenė yra skaidri ir labai gera parodyti savo aštuonių pakuočių abs. Ši juodos spalvos tinklinė gimnastikos liemenė yra puiki ir atrodo labai gerai.

12. Ilga treniruoklių liemenė be rankovių:

Ilga gimnastikos liemenė

Ilga gimnastikos liemenė suteikia hiphopo išvaizdą. Jei esate pop dainininkė ir norite pažvelgti į sporto salę, tai ši ilga gimnastikos liemenė. Šios ilgos gimnastikos liemenės ilgis iki klubų. Tai laisva, ilga gimnastikos liemenė, kuri yra labai patogi.

13. Terminė vyrų sporto liemenė:

Terminė sporto liemenė

Žiemą labai reikalinga vyriška vilnonė liemenė. Jei šią liemenę naudosite vasarą, tai bus naudinga jūsų kūnui. Tai leis jūsų kūnui deginti riebiau treniruotės metu.

14. Poliesterio gimnastikos liemenė:

Sportinė sporto liemenė iš poliesterio

Poliesteris yra labai lygus audinys, kurį geriausia pasiūti gimnastikos liemenę. Poliesterio audinio sporto liemenės yra ištemptos ir draugiškos odai. Tai leidžia odai kvėpuoti. Ant šio audinio galite gauti daugybę spaudinių.

15. Firminė didelės rankos skylės sporto liemenė:

Didelės rankos skylės sporto liemenė

Didelė rankų skylių gimnastikos liemenė yra labai skirtinga liemenė, palyginti su kita. Tai laisva liemenė ir turi dideles skylutes, kurios ilgis siekia vidurį ar net meilužį, tačiau kaklas yra trumpas, kaip ir kitų. Tai labai palengvina rankų judesius.

Visi vyrai nori sukurti šešias pakuotes arba aštuonias pakopas, tonizuoja bicepsus ir kitus, kad atrodytų drąsiai. Tai galima pasiekti atlikus tinkamą treniruotę sporto salėje, o kai kalbama apie sporto salę, norisi jai tinkamos aprangos, nes net svarbu ten nustebinti merginas. Rinkoje užplūsta daugybė vyriškų gimnastikos liemenių tipų ir stilių, tačiau treniruotės metu būtų gerai dėvėti patogiausią liemenę.