Šių dienų mados pasaulis moterims siūlo keletą drąsių ir jausmingų geriausių dizainų, kurie yra gana plačiai pripažįstami. Liemenių viršūnės yra viena iš jų. Prioritines liemenių viršūnes dėvėjo tik vyrai, ypač kariškiai. Tačiau dabar liemenių viršūnės moterims užkariavo didelę rinką nei vyrų. Dažniausiai liemenių viršutinės dalys yra pagamintos iš medvilnės, tačiau yra ir nedaug iš poliesterio. Indijoje liemenių viršūnės taip pat gaminamos namuose iš grynos medvilnės medžiagos, pritvirtintos prie drobės, o vidinė dalis nusagstyta Jodhpuri ar Kašmyro kūriniu, žinomu kaip bandi.

9 geriausios kasdienio mados liemenių tendencijos 2017 m

Stilingi ir modernūs liemenių marškinėliai moterims:

Toliau pateikiami keli liemenių viršūnių dizaino tipai, kuriuos plačiai atrenka moterys visame pasaulyje.

1. Pritaikykite Zebra juostelių liemenės dizainą:

„Zebra Strips“ liemenės dizainas

Moteriškų liemenių viršutinių dalių dizainą gana dažnai mato kolegijos merginos. Jie nešioja jį ant džinsų ir „Capri“ su džinsiniu paltu, kad atrodytų stilingai. Liemenėje yra baltos ir juodos juostelės, panašios į zebros iš medvilnės.

2. Sportinių liemenių viršūnės:

Sportinės liemenės viršus

Norite turėti tinkamą liemenės viršūnę bet kokiai sportinei veiklai! Įsigykite paprastą liemenę su įvairių spalvų gama, pagaminta iš tamprios medvilnės. Liemenė suteikia kitokį dizainą nei nugara, kur rankovės derinamos viena su kita.

3. Ilgos liemenės, skirtos moterims:

Ilga liemenė

Ieškote gražių liemenių marškinėlių vakarėliui ar reguliariai dėvėti namuose! Gaukite ilgą liemenės viršutinę dalį, kurios ilgis yra iki kelių. Liemenė taip pat yra įvairių spalvų ir dizaino. Tai tinka odai, kuri suteikia jūsų figūrai puikią formą datoms.

4. Dizainerio palaidų liemenių viršus:

Laisva liemenė

Moteriškos liemenės taip pat yra iš laisvos medvilnės medžiagos. Paprasti liemenių viršūnės yra be rankovių ir laisvi, o tai naudinga kaip naktiniai drabužiai. Jį taip pat gali lydėti gūžtelėjimas pečiais ir jie taip pat naudojami mankštos tikslais.

5. Profesionalus liemenės viršus:

Profesionalus liemenės viršus

Norite atrodyti stilingai ir profesionaliai žiūrėti į savo klientus! Išbandykite aksominę liemenės viršutinę dalį, kuri puikiai tinka jūsų pasirinkimui. Liemenės viršutiniam kostiumui taip pat suteikiama apykaklės išvaizda su plačiomis rankovėmis, kad būtų užtikrinta tobula drąsi išvaizda. Jie yra plačiai dėvimi įmonių susitikimams ir renginiams arba oro šeimininkei ir pan.

6. Trumpų džinsų liemenės viršus:

Džinsų liemenės viršus

Gana madinga liemenės viršutinė dalis apima džinsinio audinio medžiagą. Geriausiam liemenių viršūnių dizainui suteikiama berankovė išvaizda, o ilgis taip pat nurodomas iki juosmens, todėl jis tampa švelnesnis. Jis gali būti dėvimas prie džinsų, švarkelių, šortų, sijonų ir pan.

7. Funky Liemenės viršūnės mergaitėms:

Funky Liemenė Topas

Norite turėti spalvingą, bet vis dar gremėzdišką išvaizdą! Išbandykite įmantrų atviros liemenės dizainą. Liemenė pagaminta iš poliesterio medžiagos, kuri taip pat turi keletą trūkumų iš abiejų pusių. Liemenės nugarėlė pagaminta iš tinklinių ir gėlių kreivių, megztų ant jos. Jis plačiai dėvimas ant džinsų ar kitų kasdienių drabužių.

8. Stilingas odinės liemenės viršus:

Odinė liemenė

Vienas iš gražiausių liemenių viršūnių dizaino, kuris suteikia jums drąsią ir liepsnojančią išvaizdą, yra pagamintas iš odos. Liemenės viršuje taip pat yra keletas žavesių, kad jis būtų stilingas ir atrodytų kaubojus. Tokios liemenių viršūnės gana dažnai matomos žiemą.

9. Tinklinė nugaros liemenė:

Tinklinė nugaros liemenė

Norite pasipuošti kažkuo seksualiu savo pasimatymui ar vakarėliui! Paimkite moteriškų liemenių viršutinių dalių dizainą, kuris yra tinklelio ir medvilnės derinys. Vidutinio ilgio autobuso, pagaminto iš medvilnės, priekinėje pusėje, o užpakalinėje pusėje – megztas tinklelis, suteikiantis jausmingą išvaizdą jūsų nugarai. Modelis yra plačiai prieinamas įvairiomis spalvomis, kurias galima rinktis su džinsais ar trumpomis kelnėmis.

Liemenių viršūnės keliose šalyse taip pat žinomos kaip viršūnės. Kai kurios šalys taip pat vadina jį nuslysti per liemenę, megztinį, liemenę, liemenę, vienetą ir daug daugiau. Daugybė moteriškų liemenių viršūnių taip pat suteikė naują modelį, tinkantį bet kokiam naudojimui. Šiuo metu ilgos suspaudžiamos liemenės taip pat yra labai populiarios tarp paauglių.