Liemenės iš esmės yra drabužiai be rankovių, dėvimi virš viršutinės kūno dalies. Jie yra dėvimi virš marškinių ir marškinėlių, šiek tiek panašių į striukes, kad pridėtų jiems panašumo. Liemenių dėvėjimo tendencija sparčiai populiarėja mūsų šalies mados industrijoje, ir tai yra populiarus ir labai stilingas drabužių pasirinkimas šiais laikais.

Naujausi ir madingi pilkų liemenių modeliai vyrams ir moterims:

Turime pažvelgti į 9 geriausius pilkų liemenių dizainus.

1. Kostiumo stiliaus pilka liemenė:

Kostiumo stiliaus pilka liemenė

Tai klasikinė vyrų oficiali kostiumo liemenė. Paprastai jis dėvimas virš kostiuminių marškinių ar nusagstomų marškinių, o sagos nusileidžia vidurio priekyje, o diržas jį laiko ir gali būti reguliuojamas gale. Nors šiais laikais dėvima be švarkelio ir kaklaraiščio, klasikinės pilkos spalvos kostiumėlio liemenė paprastai yra su panašios spalvos švarkeliu, o jos viduje galima užsisegti kaklaraištį.

2. Pilka ilga liemenė:

pilka ilga liemenė

Tai klasikinis oversize drabužis moterims, norinčioms atrodyti stilingai patogiai. Tai be rankovių ir paprastai ilgesnė už jūsų dėvimą viršutinę dalį, tai slenkanti pilka liemenė, kurią galima laikyti sagutę arba atsegti. Perpildyta šios paprastos, tačiau puošnios liemenės išvaizda suteikia žavingai patogią išvaizdą.

3. Kasdienė pilka liemenė:

Kasdienė pilka liemenė

Paprastai tai yra kaip kostiumo liemenė, tačiau jie atrodo patogesni ir labiau dėvimi nei krakmolingas ir oficialus jausmas, kurį suknelė suteikia. Jie gali būti dėvimi ant marškinėlių, V formos kaklo ar net megztinių. Tiesiog mesti šviesiai pilkas liemenes su vyriškais marškinėliais ir laikykite jį atsegtą dėl žavios berniuko išvaizdos.

4. Oficiali dėvėjimo pilka liemenė:

pilkos liemenės

Kita klasikinė liemenė, kuri buvo populiari jau gana seniai, oficiali pilka moteriškų drabužių liemenė gali būti dėvima tiek prie sijonų, tiek prie kelnių ir atrodo taip pat protingai ir seksualiai.

5. Puffer stiliaus pilka liemenė:

Puffer stiliaus pilka liemenė

Pilka puffer liemenė yra populiarus dviračių striukės pakaitalas, kuris pastaruoju metu yra populiarus vyrams. Lengvas liemenės pojūtis leidžia lengvai dėvėti ir suteikia jums abi dviračio striukės apsaugą, taip pat liemenių stiliaus išraišką.

6. Pilka tvido liemenė:

Pilka Tvido liemenė

Liemenės tvido pamušalas suteikia jai charakterio ir suteikia stilių kitiems jūsų drabužiams. Šis yra skirtas moterims, ir tai yra vienas iš populiariausių pasirinkimų, susijusių su moteriškomis liemenėmis ir striukėmis.

7. Asimetriška plona pilka liemenė:

Asimetriška plona pilka liemenė

Tai sukilėlių kostiumo liemenė. Viena liemenės pusė yra asimetriškai raštuota, todėl peržengia kitą pusę ir yra užsegama į šoną, o ne per vidurį kaip klasikinė kostiumo liemenė. Asimetriška šviesiai pilka liemenė atrodo puikiai oficialiai ir puošniai ant kostiumo, o geriausia yra tai, kad jums nereikia dėvėti kaklaraiščio.

8. Moterų įprasta dėvėti pilka liemenė:

Pilka moteriška liemenė

Moteriška pūsta liemenė labiau primena striukę, dėvimą ant įprastų drabužių. Į parašiutą panaši audinio tekstūra suteikia jam paburkimą, taigi ir liemenių tipo pavadinimą. Jie atrodo protingi, kai dėvimi prie atsitiktinių gėrimų ir vakarienių paplūdimyje ar kitoje lauko vietoje.

9. Unisex odos pilka liemenė:

Unisex odos pilka liemenė

Tai yra geriausios liemenių rūšys. Pagaminti iš odos, blizgūs ir visiškai naujo stiliaus bei išraiškos, jie gali būti tiek vyrų, tiek moterų. Nors apskritai odinės liemenės yra populiaresnės juodos spalvos, pilkos vyriškos ar net žalios vyrų liemenės atrodytų taip pat gerai, jei būtų derinamos su kontrastingais ir šviesios tekstūros marškinėliais..

Liemenės yra marškiniai be rankovių, dėvimi ant įvairių drabužių, Anksčiau liemenės dėvėjimas buvo laikomas oficialiu drabužių pareiškimu, nes joje vyrai dėvėjo tik savo kostiuminius marškinius. Tačiau liemenės tapo nauju mados ženklu, jas dėvi vyrai ir moterys.