Lūpų balzamai yra būtini kiekvienai moteriai. Jis drėkina lūpas ir palaiko jas minkštas ir elastingas. Komercinėje rinkoje yra įvairių markių lūpų balzamų. Galima rinktis iš daugybės skonių ir spalvų atspalvių, tačiau jei jūs ieškote kažko iš 100% natūralių ingredientų, tuomet jums labiausiai tinka naminiai lūpų balzamai..

Namų lūpų balzamai

Kitas puikus teigiamas dalykas yra tai, kad galite pritaikyti savo lūpų balzamą pasirinkdami skonį ir spalvą. Čia yra 9 geriausi namų lūpų balzamo receptai, kuriuos galite išbandyti.

Paprasti ir lengvi naminiai lūpų balzamai:

1. Kokosų ir rožių lūpų balzamas:

naminis lūpų balzamas

Jums reikės 1/8 puodelio kokosų aliejaus, ¼ puodelio bičių vaško, 1/8 puodelio taukmedžio sviesto, vieno arbatinio šaukštelio vanilės ar kokosų ekstrakto, ¼ puodelio šviežių arba džiovintų rožių žiedlapių, vieno šaukšto saldžiųjų migdolų aliejaus. Kaitinkite visus ingredientus puode ant silpnos ugnies, kol viskas ištirps. Baigę perkelkite juos į konteinerį. Leiskite jam visiškai atvėsti ir jūsų lūpų balzamas yra paruoštas. Jei norite tonuoto lūpų balzamo, galite pridėti šaukštelį natūralios spalvos, pavyzdžiui, burokėlių miltelių.

2. Taukmedžio sviestas ir levandų lūpų balzamas:

Taukmedžio sviestas ir levandų lūpų balzamas

Paimkite po vieną taukmedžio sviesto ir mango sviesto dalį su viena bičių vaško šaukšteliu alyvuogių aliejaus. Puode įkaitinkite visus ingredientus ant silpnos ugnies. Į skonį įpilkite šaukštą levandų aliejaus. Norėdami dažyti, galite pridėti bet kokios natūralios spalvos. Gerai išmaišykite ir supilkite mišinį į tuščius mėgintuvėlius. Leiskite atvėsti.

3. Pipirmėčių lūpų balzamas:

Pipirmėčių lūpų balzamas

Įkaitinkite šaukštą taukmedžio sviesto, du šaukštus saldžiųjų migdolų aliejaus, šaukštą susmulkinto bičių vaško, po penkis lašus vitamino E aliejaus ir pipirmėčių aliejaus į dvigubą katilą arba puodą ant vidutinės ugnies. Supilkite mišinį į tuščią indą ir leiskite jam atvėsti. Pipirmėtės lūpų balzamas atvers jūsų sinusus, kai peršalote.

4. Mėtų ir medaus lūpų balzamas:

Mėtų ir medaus lūpų balzamas

Norėdami pagaminti mėtų ir medaus lūpų balzamą, trisdešimt sekundžių mikrobangų krosnelėje šaukštelį vazelino ir įlašinkite tris lašus pipirmėčių ekstrakto. Gerai išmaišykite ir užpilkite šaukšteliu medaus. Išmaišykite ir supilkite mišinį į indą. Neuždengus dangčio, leiskite mišiniui sustingti per naktį. Kitą rytą mišinys turi būti visiškai sukietėjęs. Išbandykite naujai pagamintą balzamą ant lūpų ir uždėkite dangtelį.

5. Blizgus rožinis lūpų balzamas:

Blizgus rožinis lūpų balzamas

Paimkite du šaukštus tarkuoto bičių vaško, šaukštą kokosų aliejaus ir du arbatinius šaukštelius saldžiųjų migdolų aliejaus ir kartu pašildykite dvigubame katile. Į mišinį įpilkite nedidelį gabalėlį senų raudonų lūpų dažų ir pusę arbatinio šaukštelio žvilgančių akių šešėlių. Nukelkite nuo ugnies ir įpilkite dešimt lašų mėgstamo eterinio aliejaus, pavyzdžiui, apelsino ar citrinos, ir gerai išmaišykite. Perkelkite mišinį į tuščią indą ir leiskite jam atvėsti.

6. Mėtų šokolado lūpų balzamas:

Mėtų šokolado lūpų balzamas

Norėdami pagaminti šį skanų lūpų balzamą, kartu pakaitinkite du šaukštus tarkuoto bičių vaško, arbatinį šaukštelį kokosų aliejaus, šaukštelį migdolų aliejaus, šaukštelį kakavos sviesto, 3 ½ lašų vitamino E aliejaus, 2 lašus pipirmėčių ekstrakto ir 2 arbatinius šaukštelius tarkuoto šokolado. Gerai išmaišykite ir supilkite mišinį į mažą indą. Leiskite jam atvėsti.

7. Vanilinis lūpų balzamas:

Vanilinis lūpų balzamas

Sumaišykite du šaukštus tarkuoto bičių vaško, 1½ šaukšto vitamino E aliejaus, vieną šaukštą ypač tyro kokosų aliejaus ir 25 lašus vanilinio eterinio aliejaus. Norėdami pridėti lūpų balzamo atspalvį, galite pridėti gabalėlį senų lūpų dažų. Visus ingredientus pašildykite dvigubame katile. Supilkite ingredientus į tuščią indą ir leiskite jam atvėsti.

8. Citrinų liepų lūpų balzamas:

Citrinų laimo lūpų balzamas

Sumaišykite atitinkamai du šaukštus kokosų aliejaus ir alyvuogių aliejaus, du šaukštus bičių vaško ir penkis lašus citrinų eterinių aliejų ir kalkių eterinių aliejų. Mišiniui pašildyti naudokite dvigubą katilą arba vieną didelį puodą ir vieną nedidelį puodą. Leiskite jam ištirpti ant silpnos ugnies. Dažnai maišykite mišinį. Įtraukite bet kokio atspalvio lūpų dažus, kad jūsų lūpų balzamas įgautų šiek tiek spalvų. Supilkite mišinį į indus ir leiskite jiems atvėsti.

9. Kakavos gėlių lūpų balzamas:

Kakavos gėlių lūpų balzamas

Ant silpnos ugnies ištirpinkite du šaukštus tarkuoto bičių vaško ir kokosų aliejaus su pasirinkta džiovinta gėle. Įpilkite kakavos sviesto ir gerai išmaišykite. Išimkite iš smūgio ir supilkite ¼ arbatinio šaukštelio vitamino E aliejaus ir tris lašus norimo eterinio aliejaus. Perkelkite mišinį į mažą indą ir leiskite jam atvėsti.