Ar puikiai naudojate lūpų balzamą? Ar kada nors nustebote, jei pertekliaus ar mažų lūpų balzamo? Todėl yra daugybė lūpų balzamo veislių, todėl čia yra keletas naudingų patarimų, kaip pasirinkti tinkamą ir kaip jį naudoti. Lūpų balzamas puikiai atpalaiduoja šiurkščią, sausą lūpų odą!

Esant sąlygai, šaltu oru rasite nepatikimą ir lupiančią odą. Jei tepate teisingai, nedidelis lūpų balzamas padeda pagerinti jūsų lūpų grožį. Todėl šiame straipsnyje aš jums paaiškinsiu, kaip tepti lūpų balzamą.

Kaip tepti ir naudoti lūpų balzamą

Tai gali būti ne pats įdomiausias grožio produktas, tačiau yra keletas priežasčių, dėl kurių lūpų balzamas yra pats nuostabiausias, ypač kai tik orai pradeda šalti ir oda pradeda sausėti. Grožio balzamas veikia kaip odelių kremas – tiesiog išlyginkite jį virš sausų nagų lovų ir jas sudrėkins!

Lūpų balzamas labai greitai išsipildys lūpoms, tiesa? Lūpų balzamas taip pat naudojamas daugeliui kūno dalių. Visada pasirinkite sau tinkamą lūpų balzamą. Pasirinkite tą, kuris turi puikų kvapą, gerai drėkina, be to, netgi galite pasirinkti jį pagal savo skonį! Yra daug prieinamų lūpų balzamų.

kaip tepti lūpų balzamą 1

Geriausi patarimai, kaip tepti lūpų balzamą:

1. Paimkite aukščiausios kokybės lūpų balzamą ir tinkamai laikykitės nurodymų. Jūs taip pat galite pasigaminti lūpų balzamą savo namuose.

2. Patikrinkite naudojamą aplikatorių. Daugelyje lūpų balzamų yra aplikatorių, kurie leidžia jums pasukti ratą. Šiek tiek lūpų balzamų galima įsigyti ir išspaudžiamuose mėgintuvėliuose, tačiau jie daugiausia skirti lūpų blizgesiui.

3. Nustatykite lūpų balzamą. Susukite ratą. Leiskite balzamui pakilti – ne žemai, ne per daug. Tik tiksliai.

4. Tepkite lūpų balzamą prie lūpų. Naudokite vieną ranką, kad pradėtumėte nuo apatinės lūpos kampo, taip pat stenkitės režimą papildomai. Priklausomai nuo drėgmės kiekio nuo lūpų balzamo, vėliau nei po vienos dangos, jūsų lūpos gali atrodyti švelnios ir lygios. Esant tokioms sąlygoms, jūsų lūpos nėra drėkinamos, dar kartą atlikite apatinę ir viršutinę lūpas.

5. Pradėti nuo lūpų kampučio yra naudinga. Su tavimi baigta! Jūs veiksmingai tepate lūpų balzamą prie lūpų.

6. Užtepkite lūpų balzamą. Dabar tai baigta.

Lūpų balzamo privalumai:

 • Įtrinkite jį į odeles, ypač prieš miegą. Pabudę jie bus minkšti ir lankstūs.

  Uždėkite skaičių ant Q patarimo, kad akies makiažą nuvalytumėte.

 • Nepamiršti rankų losjono? Paimkite balzamą ant iš tikrųjų sausų lopų, panašių į tą vietą, įstrigusią tarp nykščio ir rodomojo piršto. Masažuokite rankas kartu, kad sušiltų, ir surinkite papildomą tepalą.
 • Šiek tiek pataikykite į akių sritį, kad drėkintumėte ir sumažintumėte smulkias raukšleles.
 • Kada peršalote, panaudoję servetėlę, patepkite nosį lūpų balzamu, kad apsaugotumėte odą nuo raudonumo ir sudirginimo.
 • Išgydyti įtrūkusius pirštų galiukus žiemos metu; bet kuriuo metu tepdami balzamą prie lūpų, įtrūkusią vietą taip pat padenkite storu sluoksniu, kad uždarytumėte drėgmę ir apsaugotumėte.
 • Po dienos nuvalykite skruostikaulius, kad oda būtų blizgesnė ir atrodytų švytinti.
 • Pasinaudokite juo, kad tvirtos valios antakių plaukai liktų vietoje, panašūs į šventyklos gelį.
 • Sujunkite daugybę akių šešėlių, kad sukurtumėte akių blizgesį, kai ruošiatės rasotai.
 • Sutramdykite plaukuotus plaukus, naudodami šiek tiek lūpų balzamo.

kaip tepti lūpų balzamą

Kada naudoti lūpų balzamą:

 • Oro kondicionavimo aplinkoje: ilgos valandos oro kondicionavimo zonoje gali išsausinti lūpas. Drėkinantys lūpų balzamai tiesiog išlaisvins lūžusias lūpas nuo sausumo.
 • Po lūpų dažais: tepkite ant lūpų balzamo anksčiau nei prieš lūpų dažus. Minkštos lūpos padės lūpų dažams lengviau slysti ir išlikti ilgiau. Lūpų balzamas taip pat apibūdins jūsų lūpų apsauginį sluoksnį nuo netikros spalvos.
 • Anksčiau nei saulė: dėl kenksmingų UV spindulių lūpos taps sausos, įtrūkusios, pasenusios ir nuobodžios. Kadangi plonoje lūpų odoje trūksta melanino, jos lengvai spindi kaip saulė. Taigi visada eikite į lūpų balzamą su SPF apsauga, kai einate į lauką.
 • Kiekvieną dieną: tiesiog minkštos, lygios lūpos galbūt bus gražios ir žavios. Taigi, jei norite turėti žavingas lūpas, naudokite lūpų balzamą, kad apsaugotumėte lūpas visada, kasdien ir kiekvieną vakarą.
 • Prieš einant miegoti: lūpos gali išdžiūti visą naktį, ypač jei kvėpuojate iš vienos pusės į kitą, o miegate kitaip, jei miegate oro kondicionavimo kambaryje. Patartina kiekvieną naktį anksčiau nei einant miegoti patepti lūpų balzamo sluoksnį, kad visą naktį lūpoms būtų suteikta drėkinamoji apsauga. Tai taip pat padeda sukurti naujas odos ląsteles ir sukurti lūpų drėgmės barjerą, taip padarant lūpas minkštas, lygios ir lanksčios.
 • Sausoje ar šaltoje aplinkoje: kontaktuojant su vėju, saule ir šaltu sausu oru, lūpos suskilinėja, išsiurbia drėgmę ir pažeidžia odą. Venkite ekspozicijos, gindami lūpas lūpų balzamu, anksčiau nei eidami į lauką, ir dažnai tepkite iš naujo. Lūpų balzamas palengvins drėgmės atkūrimą ir pašalins iš nemalonios aplinkos.
Ką reikia žinoti prieš perkant lūpų balzamą:
 • Venkite tokių ingredientų kaip mentolis, fenolis ir salicilo rūgštis. Visos šios šaknys sustos, kad kūnas nesukeltų natūralios drėgmės lūpų srityje.
 • Apribokite lūpų balzamų, kuriuose yra kvapiųjų medžiagų ar kvapiųjų medžiagų, naudojimą.
 • Kvapuose yra cheminių medžiagų, o papildomos kvapiosios medžiagos gali erzinti jūsų odą, kitaip sukelti alergiją. Jie išdžiovina odą ir po to ji gali patirti papildomą įtrūkimą.
 • Pirmenybę teikia be problemų, naftos pagrindu pagamintiems želė gaminiams. Tai padeda išlaikyti lūpas drėgnas ir ateityje išvengti įtrūkimų, nes tai yra alternatyva.