Lūpų dažai yra geriausias moters draugas. Kai kalbėsime apie „L’Oreal“ lūpų dažus, nebus neteisinga sakyti, kad jie sukuria labai nuostabius atspalvius! Spalvos iš „Color Riche“ kolekcijos ir „Infallible“ kolekcijos yra tikrai būtinos kiekvieno spintoje! Karštus rožinius, nuogas ir kreminius lūpų dažus mėgsta visi. Žemiau yra 9 populiariausi „L’Oreal“ grupės atspalviai.

L’Oreal Made for Me Naturals lūpų dažai: Nude 235:

Tai nuoga „L’Oreal“ spalva ir šiek tiek auksinės užuominos. Jis subtilus ir tiesiog sėdi ant lūpų, todėl jos spindi! Tai universali spalva ir vienu šlavimu galėsite pajusti sodrų kreminį efektą. Šie lūpų dažai taip pat gali būti naudojami kaip blizgesys virš kitų lūpų atspalvių, kad būtų pasiektas geresnis efektas! Taip yra todėl, kad jis suteiks blizgesio efektą, nebūdamas per viršaus. Šio lūpdažio kaina yra Rs. Tik 900.

L’Oreal Color Riche lūpų dažai: Crazy Fuchsia 370:

L Oreal Color Riche lūpų dažai Crazy Fuchsia 370

Šis atspalvis yra toks ryškus! Jis tikrai pigmentuotas ir daiktai gali lengvai išeiti iš rankų. Todėl, jei norite tobulos aplikacijos, naudokite labai mažesnį kiekį ant lūpų. Kitais būdais šį lūpdažį taip pat galima naudoti lūpų kontūrai. Šis atspalvis yra kreminis ir storas, todėl turi polinkį kraujuoti! Blizgesys ir lūpų dažų tekstūra yra tikrai gražūs ir, jei jie naudojami teisingai, jie tinka beveik visiems odos tonams! Šios lūpų spalvos kaina yra tik 825 rubliai.

„L’Oreal Color Riche“ lūpų dažai: klasikinis vynas 752:

LOreal Color Riche lūpų dažai klasikinis vynas 752

Tai būtina turėti kiekvieno spintoje. Šie lūpų dažai turi intensyvią hidratacijos formulę. Šešėlis yra gilus ir sodrus, tačiau ne per daug! Ši lūpų spalva yra kreminės tekstūros. Šis atspalvis gali būti jūsų už Rs. Tik 2865.

„L’Oreal Paris“ neklystantys lūpų dažai: „Enduring Berry 130“:

„L’Oreal Paris“ pristatė „Infallible“ lūpų atspalvių asortimentą, kurie yra ilgalaikiai, sodrios spalvos ir patogūs dėvėti. Šis lūpų atspalvis ant lūpų išlieka 10 valandų ir siūlo ryškių atspalvių. Lūpų atspalvio vitaminas E padeda drėkinti mūsų lūpas, išlaikant blizgesį ilgas valandas. Šio produkto kaina yra Rs. Tik 990.

„L’Oreal Color Riche“: šilkinė iris 381:

Šis „Color Riche“ asortimentas turi vitamino E ir Omega-3 aliejų. Tai apsaugo mūsų lūpas nuo sausumo. Intensyvi ruda spalva yra kreminės ir minkštos tekstūros, kurią lengva tepti. Šis lūpų atspalvis suteikia dramatišką apdailą! Šio lūpdažio kaina yra Rs. Tik 825.

„L’Oreal Paris Color Riche“: senoji rožė 123:

Šie lūpų dažai veikia kaip balzamas lūpoms, taip pat suteikia blizgantį efektą dėvint! Bičių pienelis yra ypatinga lūpų dažų sudedamoji dalis ir, tepant ant lūpų, suteikia blizgesį ir glotnumą. Šios lūpų spalvos sudėtyje taip pat yra taukmedžio sviesto, vitaminų A ir E. Šio lūpų atspalvio kaina yra Rs. Tik 825.

„L’Oreal Color Riche Intense“: tobula raudona 377:

Tai mėgstamiausia daugumos moterų lūpų spalva! Tai nuostabus atspalvis ir išlieka ilgą laiką. Šis lūpų atspalvis beveik išlieka 6 valandas. Jei prieš dengdami šią spalvą tinkamai nubrėžsite lūpas, ji niekada neišnyks! Šis atspalvis yra kreminės ir blizgios tekstūros. Šie lūpų dažai kainuoja Rs. Tik 825.

„L’Oreal Color Riche“: perlų rožė 265:

Tai patrauklus ryškiai rožinis lūpų atspalvis, kuris yra auksinio blizgesio. Šis lūpų atspalvis puikiai tinka toms ypatingoms progoms, kai norite atrodyti kaip princesė! Auksinis blizgesys yra labai lengvas ir susilieja su atspalviu. Šie lūpų dažai kainuoja Rs. Tik 825.

„L’Oreal Color Riche“: „Mulberry 710“:

Tai violetinės rožinės spalvos lūpų atspalvis, kuris tūbelėje atrodo labai ryškus, tačiau ant lūpų atrodo labai lengvai! Geriausias būdas taikyti šią lūpų spalvą yra naudoti lūpų šepetėlį, nes jis suteikia tolygų atspalvį visoms lūpoms. Ši lūpų lazdelė yra kreminės tekstūros ir išlieka šešias valandas. Šio lūpdažio kaina yra Rs. Tik 825.

Kalbant apie lūpų dažus, „L’Oreal Paris“ siūlo labai įdomių atspalvių. Galiausiai visada turite atsiminti, kad įsigytas lūpų atspalvis turėtų atitikti jūsų odos atspalvį ir dėvėti!