Šį pavasarį akcentuojama devintojo dešimtmečio nostalgija. Reikšmingiausias stilius tuomet buvo dramatiška tamsi lūpa. Bauginantis atspalvis puošė kiekvieną veidą, kol iš naujo atradome savo meilę spalvoms. Devintojo dešimtmečio išvaizdos paslaptis yra lūpų kontūras. Pradėkite ir baigkite matiniais pamušalais, kad gautumėte aštrią, purią spalvą. Bet jei norite to paties pasiekti lūpų dažais, tada mes pasirenkame geriausias alternatyvas.

Gražūs rudi lūpų dažai ir atspalviai:

1. Dior’s Rouge Dior Nude Lip Blush Voluptuous Care lūpų dažai – Nr. 618 Twilll

Diors Rouge Dior Nude Lip Blush Voluptuous Care lūpų dažai Nr. 618 Twilll rudos spalvos lūpų dažai

Iš esmės lūpų dažai, tačiau dėl savo ypač drėkinančios formulės jie dažnai lyginami su lūpų balzamu. Tai turi rudą atspalvį, dėl kurio jūsų veidas spindi. 2013 m. „Dior“ prieš „Oskarą“ vakarėlio aktorė Jessica Chantain pasipuošė žavinga malone.

2. „Dior Addict“ lūpų dažai „New York 714“ – rudi:

„Dior Addict“ lūpų dažai „New York 714 Brown“

Drėkinanti lūpų spalva iš pažangiausių „Dior“ kilimo ir tūpimo tako madų. Jame yra antioksidantų ir drėkiklių, kurie maitina ir apsaugo lūpas. Tai rausvai žvilganti ruda spalva, dėl kurios lūpos išsiskiria. Geriausiai tinka tiems, kurie visada mėgsta rausvą atspalvį ant lūpų.

3. M.A.C. „Pro“ lūpų paletė- „Modern Browns“:

„MACs Pro“ lūpų paletė „Modern Browns“

Galutinis stiliaus gelbėtojas MAC sugadino mus šia nuostabia lūpų palete. Puikiai tinka maišyti ir derinti pagal mūsų nuotaiką, jis turi šešis skirtingus atspalvius:

a. „Paramount“ ir „Peachstock“ satine;

b. Taupe, Matte;

c. „Fresh Brew“, „Luster“;

d. Frenzy, Frost ir

e. Pusiau pusė, sustiprintas kremas.

4. Revlon Super blizgi lūpų spalva – aštrus cinamonas:

Revlon Super blizgi lūpų spalva - aštrus cinamonas

Nuostabus cinamono-rudos spalvos atspalvis su oranžinės spalvos užuomina išlaiko šią rudą spalvą ir neleidžia atrodyti gotikiškai. Drėkinantys ingredientai ir žvilganti spalva padarys jūsų rudas lūpas tikrai geidžiamas.

5. Burberry lūpų aksomas- #312 Hawthorne Berry:

Burberry lūpų aksomas- #312 Hawthorne Berry

Tai burberry šokolado ruda spalva iš lūpų. Tai matinis paviršius, ilgai nešiojantis lūpų spalvą, kuri papildo kiekvieną odos toną. Aksominė apdaila su gausiai drėkinančiomis medžiagomis, tokiomis kaip taukmedžio sviestas ir laukinių rožių ekstraktai, puikiai tinka dėvėti visą dieną.

6. Ženklai & „Spencer Autograph Color Intense“ -šokoladas:

Ženklai & amp; Spencer Autograph Color Intense -šokoladas

Šis turtingas, kreminis atspalvis gaunamas iš „Marks“ & Spenseris. Tai atrodo brangu ir yra devyniolikos įkvėptos išvaizdos tendencija. Spalva yra nepermatoma, matinė ir sodraus atspalvio. Panašus atspalvis galimas ir po M lazdelėmis.

7. The Body Shop Color Crush lūpų dažai- 325 Darling Blush:

Body Shop Color Crush lūpų dažai- 325 Darling Blush

Kūno parduotuvė yra tinkamo mineralinio makiažo sinonimas. Šie lūpų dažai nėra išimtis. Jis turi ryškų atspalvį, daug drėgmės, antioksidantų ir subtilų rožinį kvapą, kuris paskatins jus jį naudoti vėl ir vėl..

8. Estee Lauder gryna spalva- ruduo:

Estee Lauder gryna spalva- ruduo

Ruda spalva yra labai nepastebima neutrali ir, kai dėvite gilų atspalvį – kaip ir čia – tai suteikia tikro rafinuotumo. Jis išlieka gana ilgai ir nesausina lūpų. Šis spalvingas atspalvis puikiai tinka visiems žiemos vakarėliams ir devyniasdešimties mados atgimimui.

9. „Lancôme Rouge“ įsimylėjęs kakavoje:

„Lancome Rouge In Love“ kakavos „Couture“

Skaniai rudos spalvos lūpdažis, atspalvis yra tamsiai raudonos ir rudos spalvos mišinys. Sodri ir šilta tekstūra pridėjo prekės ženklo sklandų slydimą. Itin lengva, antros odos tekstūra suteikia labai ryškią spalvą. Jis išlaiko nuostabų blizgesį iki 4 valandų, be didinamojo efekto.

Tai gali būti sudėtinga spalva žaisti. Taigi labai svarbu rasti tinkamą rudą. Jei tamsūs atspalviai jums netinka, pabandykite eiti į smėlio spalvos spektro pusę. Priešingu atveju galima sukurti blizgesį primenantį efektą su daug blizgesio. Dešimtojo dešimtmečio stilius kurį laiką čia, todėl sužinokite, koks jūsų parašas yra rudas.