Düğün takıları, her Hintli kadının en önemli parçalarından biridir. Küpeli tüm maang tikka arasında en sevilenler. İster düğün ister resmi bir etkinlik olsun, maang tikka ile mükemmel uyumlu bir küpe seti bazı bölgelerde bir trend haline geldi. Eski geleneksel tarzdan modern tasarımcıya kadar hepsinin kendi talep yerleri vardır. Maang tikkas takma konusunda yaygın olarak yanlış anlaşılan kavramlardan biri, kadınların çeşitli dini önemi nedeniyle onları yalnızca düğün günlerinde giymeleri gerektiğidir, bunun dışında bayanlar herhangi bir özel durum için Büyük Boy, Tek yorgun Kolye Tikka gibi farklı boyutlarda Maang tikkalar giyebilirler. güzel bir uzun lehenga veya sari. O zaman bir çift küpeli maang tikka, güzelliğinizi artırmanıza kesinlikle yardımcı olabilir..

Moda Kadınlar için Küpeli En Yeni ve Güzel Maang Tikka:

Küpe setli bazı özel maang tikka desenleri kısaca açıklanmıştır.

1. Tasarımcı Maang Tikka Küpe Setli:

Tasarımcı Maang Tikka Küpeli Set

Bir çift küpe seti ile bu güzel tasarımcı maang tikka seti, her türlü kıyafetle uyumludur. İnanılmaz derecede muhteşem görünmesini sağlayan donuk bir altın cila verilir. Tüm yüz şekillerine uyması için yuvarlak bir şekil verilmiştir..

2. Antik Maang Tikka ve Küpe Takımları:

Antik Maang Tikka ve Küpe Takımları

Bu antika tarzı altın maang tikka ve küpe seti, muhteşem kıyafetlerle tek kelimeyle harika görünüyor. Kıyafetinizin rengi ne olursa olsun, sizi inanılmaz güzel göstermede önemli bir rol oynar. Ağır giyinmeyi seven iri yüzlü kadınlar, küpe seti ile antika stil maang tikka’yı tercih ediyor..

3. Geleneksel Maang Tikka ve Küpe Takımları:

Geleneksel Maang Tikka ve Küpe Takımları

Maang tikka ile güzel tasarlanmış Hint Bollywood tarzı küpe seti harikalar yaratıyor. Bu geleneksel tasarımın üzerine işlenmiş göz kamaştırıcı kırmızı kristal, harika görünmesini sağlar. Basit kıyafetlerle bile gider ve görünümünüze çekicilik katar..

4. Çiçekli Maang Tikka ve Küpe Seti:

Çiçekli Maang Tikka ve Küpe Seti

Sevimli bir çift küpe seti ile basit bir çiçek desenli maang tikka. Bu sade ve nezih görünümlü küpe ve tikka seti bazı kadınların fevkalade güzel görünmesi için yeterli. Küçük yuvarlak yüzlerle iyi gider.

5. Kundan Maang Tikka ve Küpe Takımları:

Kundan Maang Tikka ve Küpe Takımları

Tikka ile güzel hazırlanmış bir küpe seti, tüm cilt tonları ve yüzleri için harika görünüyor. Güzel gömülü bir dizi beyaz kundan, harika görünmesini sağlar. Kundan çivili takılar ölümsüzdür. Yani bu güzel set için iki kez düşünmeye gerek yok.

6. Jadau Maang Tikka ve Küpe Takımları:

Jadau Maang Tikka ve Küpe Takımları

Geleneksel jadau tarzı maang tikka ve küpe seti inanılmaz derecede güzel görünüyor. Temel olarak, jadau tarzı takılar Gujarat ve Rajasthan eyaletlerinden kaynaklanmaktadır. Bunlar benzersiz bir şekilde hazırlanmış ve şimdi milyonlarca kalp kazandı. Bunu düğünlerde ve geleneksel işlevlerde süslemek, daha güzel görünmenizi sağlayan çekicilik katar..

7. Passa Maang Tikka ve Küpe Takımları:

Passa Maang Tikka ve Küpe Takımları

Pembe incilerle süslenmiş küpe setine sahip bu passa maang tikka tek kelimeyle harika görünüyor. Passa, yan kafalar için geleneksel Hint takısıdır. Eşsiz mücevherleri gelinlere ve dansçılara Babür veya Bollywood görünümü verir..

8. Gümüş Ton Maang Tikka ve Küpe Takımları:

Gümüş Ton Maang Tikka ve Küpe Takımları

Gümüş bir küpe ve maang tikka seti benzersiz bir görünüm sağlar. Daha açık ten tonuyla iyi uyum sağlar. Bunu süslemek, benzersiz görünmenizi sağlar. Daha fazla harcamak istemiyorsanız, gümüş kaplama bir set en iyi seçenektir..

9. Altın Maang Tikka ve Küpe Seti:

Altın Maang Tikka ve Küpe Seti

Bu gözyaşı şekilli altın alyans tikka ve küpe seti gelinlik giymek için tasarlanmıştır. Çekicilik katar ve gelinin göz alıcı görünmesini sağlar..

Bir takım tikka ve küpeler kulağa geleneksel gelse de moda dünyasında ayrı bir yeri var. Çarpıcı bir maang tikka seti ve küpe tasarımları, benzersiz bir şekilde geleneksel görünmenizi sağlar. Sadece gidin ve en iyi maang tikka ve küpe seti tasarımlarımızı arayın.