Juvelyrika visada buvo geriausia moterų draugė. Kiekviena moteris mėgsta pasipuošti unikaliu papuošalų dizainu. Kai mes kalbame apie unikalius ir geriausiai sukurtus papuošalus, papuošalus, tada mūsų galvoje sukasi tik tai, kad juvelyriniai dirbiniai „Kundan“. Tradiciniai kundano papuošalų dizainai yra labai populiarūs dėl savo etninės ir karališkos išvaizdos. Maang Tikka yra vienas iš svarbiausių papuošalų kolekcijos papuošalų, nes jis dedamas tiesiai ant moters galvos. Kundan Maang tikka yra labai populiari tarp moterų, nes suteikia moteriai karališką išvaizdą.

„Kundan Tikka“ papuošalų dizainas:

„Maang tikka“ gali būti paskutinis jūsų aprangos prisilietimas ir padės jums padaryti stiliaus pareiškimą, kurį norite padaryti. Čia yra 9 geriausi „Kundan Maang Tikka“ dizainai, kurie yra madingi.

1. Pusmėnulio Kundan Maang Tikka:

Pusmėnulio Kundan Maang Tikka

Jei Indijos nuotakos išvaizdoje kalbama apie honorarą, tada niekas negali paneigti kundano papuošalų naudojimo. Tobula pusmėnulio formos kundan maang tikka, turinti kundano kūrinį su paprastu perlų lašeliu pusmėnulio gale. Tai puiki tikka toms moterims, kurios nori ant kaktos nešioti lengvą maang tikka.

2. Akmens dygliuotas Kundanas Maang Tikka:

Akmens dygliuotas Kundanas Maang Tikka

Akmens dygliuotos Maang tikkos yra labai populiarios kundan tikka dizaino kategorijos tendencijose, nes jų yra įvairių dizainų ir stilių. Galima rasti skirtingos spalvos akmenis ir kristalus pagal jų aprangą. Gražūs, skaidrūs akmeniniai dygliuoti kundan tikka papuošalai puikiai tinka jūsų socialinėms progoms.

3. „Kundan Pearl Maang Tikka“:

„Kundan Pearl Maang Tikka“

„Pearl maang tikkas“ puikiai tinka bet kokiai progai. Galite sujungti jį su bet kokiais tradiciniais drabužiais ir būsite nusiteikę puikuotis nauju stiliumi. Šis nuostabus perlų maang tikka kundan gali paversti jus grakščia ir stilinga diva.

4. Kundanas Matha Patti:

Kundanas Matha Patti

Kundan Matha Patti, sudarytas iš dviejų pusių grandinių, kabančių žemiau moters plaukų linijos. Vidurinė grandinė veda prie pakabuko, kuris patenka į moters centrinę dalį. Tai daug kas gali atkreipti dėmesį į jūsų veidą, kai jis slypi moters veide. Jei norite suteikti jums karališkos moters išvaizdą ir norite, kad jūsų diena būtų įsimintina, šis kundan matha patti gali jums padėti geriausiai.

5. Gėlių Kundan Maang Tikka:

Gėlių Kundan Maang Tikka

Gėlių išvaizda ir formos yra labai populiarios tarp „Kundan tikka“ papuošalų. Gėlių Kundan Maang tikka, sukurta su akmenimis, gali būti jūsų stiliaus parašas. Suporuodami jį su kitais gėlių papuošalais, galite tapti dienos moterimi.

6. Dvigubas mėnulis Kundan Maang Tikka:

Dvigubas mėnulis Kundan Maang Tikka

Dvigubas mėnulis maang tikka kundan skirtas moteriai, kuri jį myli dviem būdais. Kaip ir dviejų pusmėnulio formų, grakščiai sėdinčių ant moters galvos. Nuostabi dviguba mėnulio tikka gali patraukti dėmesį žmonėms, kuriems patiks vertinti jos grožį.

7. Pakabuko stilius Kundan Maang Tikka:

Pakabuko stilius Kundan Maang Tikka

Pakabukas kundan tikka yra universalus pasirinkimas, kurį galima derinti su bet kokia suknele. Akmeninis pakabukas su ašariniu rožiniu perlu suteikia jums karališką pareiškimą, kuris gali suteikti jums aukštos klasės prisilietimų prie šiuolaikinės indės moters.

8. Didelis Kundan Maang Tikka:

Didelis Kundanas Maang Tikka

Didelė kundan maang tikka gali greitai padaryti unikalų stiliaus pareiškimą. Šis didelis kundano galvos apdangalas gali padėti jums sustabdyti pasirodymą. Tačiau yra vienas dalykas, susijęs su šia tikka, kad ji dažniausiai tinka dideliems ir platiems veidams, jei turite mažą veidą, siūlome pasirinkti kitus..

9. Kundan Borla Maang Tikka:

Kundanas Borla Maang Tikka

Įsigykite putojančios išvaizdos su šia gana apvalios formos „Borla maang tikka“, papuošta perlų karoliukais ir dygliuotais akmenimis. Nuostabi Kundan borla daro moters išvaizdą prašmatnų ir spalvingą. Taip pat galite paslėpti grandinę po plaukais, kad pabrėžtumėte vien tik boros grožį.

Niekas neįsivaizduoja Indijos nuotakos nuotraukos be maang tikka. „Maang tikka“ yra neatsiejama Indijos nuotakos papuošalų puošmena. Šiais laikais „maang tikkas“ yra įvairių stilių ir dizaino, kurie gali pakelti jūsų tradicinę išvaizdą. Šis gražus jūsų kaktos ornamentas jūsų išvaizdai suteikia karališkumo ir elegancijos. Puikus „Maang tikka“ derinimas su etnine apranga, tokia kaip „lehenga“ ir „saree“, gali jūsų asmenybei suteikti žavesio. Taigi, pasipuoškite savo ypatinga proga naudodami šiuos „Kundan maang tikka“ dizainus ir leiskite sau atrodyti nuostabiai.