Maang tikka yra esminė moterų papuošalų dalis. Tarp įvairių „maang tikka“ dizainų, pats brangiausias yra deimantinis dygliuotas maang tikka. Jis pasižymi įvairiais subtiliais dizainais ir spindi kaip tikri deimantai. Ponios lieka sužavėtos šio deimanto blizgesiu. Deimantai visada traukia moteris. Deimantinės dygliuotos maang tikka yra aukšto lygio ir atskleidžia jūsų aukštos klasės dizaino skonį. Deimantai jūsų veidui suteikia papildomo skonio.

Naujausi ir stilingi „Maang Tikka“ deimantų modeliai moterims „Trend“:

Pažvelkime į 9 populiariausių skirtingų stilių „maang tikka“ deimantus.

1. Deimantas Maang Tikka su perlų lašu:

Deimantas Maang Tikka su perlų lašu

Tai siaubingas maang tikka dizainas deimantu, kuriame taip pat yra perlų lašas. Yra lapų rašto grandinė su deimantais. Pakabuko viduryje yra didelis raudonas akmuo, padengtas deimantiniais reljefiniais piešiniais. Virš raudono akmens yra dar vienas apvalios formos perlas.

2. Amerikos deimantas Maang Tikka:

Amerikos deimantas Maang Tikka

Tai subtilus amerikietiškas deimantas „maang tikka“ su auksinės spalvos grandine. Dvi gražios kreivės pateikiamos su kriaušės formos deimantu virš kreivės ir trys kabančios žemiau kreivių. Yra du gėlių formos dizainai su šia sagtimi. Visa tikka yra papuošta deimantais.

3. Mango motyvo deimantas Maang Tikka:

Mango motyvas deimantas Maang Tikka

Tai sunkus deimantinis tikka dizainas su mango motyvu. Visas mango motyvas ir grandinė yra įspausti deimantais. Mango motyvo viduryje yra ašarinio dizaino rožinis akmuo. Ši maang tikka atrodo karališka ir klasikinė. Šis pakabukas padengs visą jūsų kaktą.

4. Unikalus deimantas Maang Tikka:

Unikalus deimantas Maang Tikka

Tai unikalūs deimantiniai tikka papuošalai su baltų deimantų linija. Nėra pakabuko ar plaukų linijos. Yra tik deimantų serija nuo mažo iki didelio dydžio. Ši maang tikka yra sidabrinė ir atrodo nuostabi tarp plaukų. Ši tikka yra mažo dydžio.

5. Deimantas Maang Tikka su rubino akmeniu:

Deimantas Maang Tikka su rubino akmeniu

Šis maang tikka deimantas turi gėlių raštą su rubino akmeniu. Plaukų linija turi deimantinį lapų raštą. Gėlės viduje yra vienas perlas, padengtas rubino akmenimis, tada linija baltų deimantų. Po šiuo gėlių pakabuku kabo vienas deimantinis rutulys.

6. Deimantas su žaliu smaragdu Maang Tikka:

Deimantas su žaliu smaragdu Maang Tikka

Tai nuostabi deimantinė tikka su žalios spalvos smaragdu. Yra apvalios formos deimanto plaukų linija. Tada yra saulės akinių formos dizainas su dviem smaragdais, apsuptais deimantais. Tada ateina pritvirtintas pakabukas didelis smaragdas viduryje ir baltų deimantų linija.

7. Gėlių dizaino deimantas Maang Tikka:

Gėlių dizaino deimantas Maang Tikka

Tai tradicinis deimanto „maang tikka“ dizainas su gėlių raštu. Kriaušės formos auksinis dizainas atliekamas plaukų linijoje su deimantais. Yra gėlių dizaino pakabukas su baltu deimantu. Žiedlapyje yra rausvas akmuo, apsuptas deimantais.

8. Povo dizaino deimantas Maang Tikka:

Povo dizaino deimantas Maang Tikka

Tai gražus dviejų povų deimantų „maang tikka“ dizainas. Tarp atvarto ir mažo dydžio baltų, žalių ir rožinių deimantų yra vienas didelis rožinis akmuo, išmargintas visu pakabuku. Apvalios plaukų linijos šonuose yra mažas deimantas. Šis povo motyvas atrodo kaip tikras.

9. Keičiamas akmens deimantas Maang Tikka:

Keičiamas akmens deimantas Maang Tikka

Tai naujausias deimantų „maang tikka“ dizainas su keičiamais akmenimis. Yra deimantinė plaukų grandinė su apvaliu pakabuku. Tarp pakabuko yra vienas įspaustas raudonas akmuo. Galite pakeisti šį raudoną akmenį ir įdėti kitos spalvos akmenį. Visa akmens aplinka yra deimantų.

Kadangi deimantais dygliuota maang tikka yra brangi, turite būti labai atsargūs. Norint, kad deimantų blizgesys išliktų ilgai, reikia tinkamai nuplauti. Deimantinis maang tikka iškart patraukia dėmesį. Naktinėse funkcijose turėtumėte dėvėti deimantinę tikką, kad šie deimantai galėtų daugiau spindėti. Deimantai visada buvo meilės simbolis. Tai bus geriausias pasirinkimas nešioti deimantinę tikką.