Big maang tikka yra per didelis pakabukas su plaukų linija, o kartais ir su šoninėmis virvelėmis. Kartais pakabukas dengia pusę kaktos, o kartais ir visą. Big maang tikka skirta moterims su didele kakta. Jiems tai tinka. „Big maang tikka“ ypač nuostabiai atrodo su atvirais plaukais. Negabaritinė tikka patraukia žmonių dėmesį ir suteikia drąsų vaizdą. Didelio dydžio pakabuką tikkoje moterys naudoja nuo seniausių laikų. Musulmonės turi fantaziją dėvėti didelę maang tikką.

Tradiciniai ir stilingi „Maang Tikka“ dizaino dydžiai:

Turime pažvelgti į 9 populiariausius didelio dydžio „maang tikka“ dizainus moterims.

1. Daugiaspalvė „Big Maang Tikka“:

Daugiaspalvė „Big Maang Tikka“

Ši didžioji maang tikka turi daugiaspalvių akmenų pakabuką. Yra apvalus pakabukas auksinės spalvos su raudona ir žalia spalva. Ant pakabuko viršaus pritvirtinti keli maži perlai, o apačioje kabo maži baltos ir mėlynos spalvos karoliukai. Šis pakabukas dengia visą kaktą.

2. Didelis pusmėnulio lašas Maang Tikka:

Didysis pusmėnulio lašas Maang Tikka

Šis didelis tikka papuošalas turi pusmėnulio dizainą, pritvirtintą kriaušės formos baltais akmenimis. Žemiau balto akmens kabo apvalūs perlai. Pakabukas sujungtas su akmeninėmis gėlėmis ir yra pakabintas kriaušės formos akmuo su gėle.

3. Didelis suapvalintas Maang Tikka:

Didelė suapvalinta Maang Tikka

Tai didelė apvali maang tikka su smulkiai tekstūruotu dizainu ant pakabuko. Pakabuko viduryje yra didelis apvalus žalias akmuo, o po pakabuku pritvirtintas vienas raudonas akmuo. Šis apvalus pakabukas atrodo labai puošniai su raudonais ir žaliais akmenimis.

4. Big Maang Tikka su perlų stygomis:

Big Maang Tikka su perlų stygomis

Tai graži maang tikka didelėms kaktoms. Sėkla turi gėlių dizainą su įspaustu deimantu. Po pakabuku kabo vienas didelis kriaušės formos perlas. Abiejose pakabuko pusėse yra pritvirtinti trys perlų sluoksniai, sujungti su jūsų plaukais.

5. Didysis krištolo kratinys Maang Tikka:

Didysis krištolo kratinys Maang Tikka

Ši didžioji maang tikka turi nuostabų dizainą su deimantais. Yra gėlių dizaino pakabukas, įspaustas dideliais krištolo deimantais. Po pakabuku kabo vienas didelis kristalas. Abiejose pakabuko pusėse pritvirtintos trys krištolo akmens eilutės. Kristaliniai akmenys šviečia kaip tikras deimantas.

6. „Big Maang Tikka“ su gėlių menu:

„Big Maang Tikka“ su gėlių menu

Tai nuostabi maang tikka su popieriaus meno gėlių raštu. Šis „maang tikka“ dizainas yra unikalus ir turi tris perlų eilutes su rožiniu perlu tarp jų ir baltą iš abiejų pusių. Mažos baltų ir rožinių perlų linijos kabo alternatyviai.

7. Didysis deimantas & Pearl Maang Tikka:

Didysis deimantas & amp; Perlas Maang Tikka

Tai gana didelė apvali maang tikka su deimantais ir perlais. Ant šio apvaliojo pakabuko yra įvairių deimantinių darbų, padedančių papuošti jo dizainą. Tarp pakabuko yra vienas didelis perlas, o po pakabuku kabo keli perlai. Yra labai plona plaukų linija.

8. Didysis nuostabus Maang Tikka:

Puiki didinga Maang Tikka

Tai kundan darbas big maang tikka su didelio dydžio akmeniu. Viduryje yra didelis trikampio formos akmuo su mažu trikampio formos akmeniu. Po pakabuku yra trys akmenys nuo ašarų. Abiejose pusėse yra viena perlų eilutės eilutė, o plaukų linijoje – mažo dydžio perlai.

9. Big Maang Tikka su kelių plaukų linija:

Big Maang Tikka su kelių plaukų linija

Ši maang tikka, skirta didelėms kaktoms, turi keletą perlų plaukų linijų. Yra didelio dydžio deimantinis pakabukas su vienu dideliu perlu. Kelios perlų stygos yra šios maang tikka akcentas. Perlai šviečia labiau nei deimantai.

Big maang tikka visada yra garsi ir madinga. Tai suteikia jums žavingą ir mielą išvaizdą. Papuošalams veidui pakanka tik didelės maang tikkos. Jums nereikia jokių kitų veido aksesuarų. „Big Maang tikka“ dizainuose yra tiek daug įvairovės. Tačiau bendras dalykas yra deimantų ir perlų naudojimas. Jis apima nuostabų dizainą savo amžinai žaliuojančiu blizgesiu. Deimantai ir perlai yra mylimi ponios.