Maang Tikka yra neatskiriama vestuvių papuošalų dalis. Jis turi didelę reikšmę ir svarbą. Tai aksesuaras, suteikiantis nuotakos išvaizdai elegancijos. Šiuo metu nuotakos turi didžiulį pasirinkimą maang tikka, kurią ji gali dėvėti savo didžiąją dieną. Tai gražus ornamentas, kuris vystosi pagal stilių ir dizainą. Maang Tikka reiškia dviejų sielų sąjungą per santuoką. „Maang tikka“ pakabukas patenka į tą vietą, kur, kaip manoma, yra padėta „ajna čakra“, kurios simbolis yra šventa nuotakos ir jaunikio sąjunga.

Tradicinis ir gražus „Maang Tikka“ su grandinės dizainu moterims „Trend“:

Pažvelkime į 9 geriausius „maang tikka“ su grandine dizainus.

1. Chand Maang Tikka:

Chand Maang Tikka

Tai stulbinantis chand stiliaus maang tikka su grandine. Pakabukas turi apvalios mėnulio formos pavidalą ir kabo vienas raudonos ašaros lašo formos akmuo. Tikka grandinėje yra trys gėlių modeliai. Daugelis apvalių deimantų yra pritvirtinti ant tikkos.

2. Borla Maang Tikka:

Borla Maang Tikka

Tai nuostabi „maang tikka“ grandinė su „borla“ stiliaus pakabuku. Yra apvalus rutulys, papuoštas spalvingais akmenimis. Tarp jų yra didelis baltas akmuo. Tada yra apvalių spalvotų ir baltų akmenų serija. Mažos baltos perlų serijos yra padengtos rutulio viduryje.

3. Akmuo Maang Tikka:

Akmuo Maang Tikka

Ši tikka galvos grandinė šviečia kriaušės formos baltu deimantu ant galvos. Šis kriaušės formos deimantas yra padengtas auksu. Yra apvali grandinė su mažais perlais. Grandinė labai plona. Šis deimantas yra putojantis ir pastebimas kiekvienos akies.

4. Vienos stygos Maang Tikka:

Vienos stygos Maang Tikka

Ši maang tikka su grandine turi vieną akmeninę dygliuotą stygą. Taip pat yra dvi atskiros stygos iš abiejų pusių. Šioje eilutėje yra įspaustas baltas netikras akmuo. Pakabukas yra didelis, o ant jo kabo trys dideli žalios ir rožinės spalvos ašaros akmenys.

5. Dviguba styga Maang Tikka:

Dviguba styga Maang Tikka

Tai labai graži tikka grandinė su dviguba virvele. Vidurinėje grandinėje yra du gėlėti akmeniniai dygliuoti dizainai. Abiejose pusėse yra dvi akmenų eilės, kaip sluoksniai. Yra apvalios formos pakabukas su dideliu ovalo formos baltu akmeniu. Šis didelis akmuo yra padengtas mažų akmenų linija.

6. Kelios stygos Maang Tikka:

Kelios stygos Maang Tikka

Ši vestuvinė „maang tikka“ grandinė atrodo nuostabiai ir suteikia visišką išvaizdą. Abiejose pusėse yra keturios sluoksnių eilutės. Tarp jų yra akmeninis reljefinis gėlių raštas. Pakabukas nukrinta iki vidurinės akies srities. Tarp jų yra žalios spalvos akmuo. Visa tikka atrodo išskirtinai.

7. Auksinė Maang Tikka:

Auksinė Maang Tikka

Ši tikka galvos grandinė yra aukso spalvos su apvaliu pakabuku. Labai gražus dizainas sukurtas ant auksinio pakabuko. Pakabintas žalios ir rožinės spalvos akmuo ir du gražūs perlai. Vienas pakabukas yra didelis, apvalios formos, o kitas mažas – ovalo formos. Apvalios grandinės grandinė turi mažą gėlių raštą.

8. Maang Tikka be grandinės:

Maang Tikka be grandinės

Tai šiuolaikinė maang tikka be grandinės. Šiuo atveju ant kaktos yra tik pakabukas. Pakabukas turi ašarų lašo dizainą su trimis stygomis. Ant pakabuko pritvirtinti balti mažo dydžio deimantai, kurie šviečia. Tikka atrodo puošniai ir maloniai.

9. Parengti Maang Tikka:

Sudėtinga Maang Tikka

Tai tokia patraukli maang tikka su grandine. Iš abiejų pusių yra plati eilutė. Ant kaktos kabo puikus pakabukas. Tai suteikia nuotakai įmantrų vaizdą. Šioje didelėje maang tikkoje nuotaka atrodo tokia subtili. Ši didelė tikka patraukia žmonių dėmesį.

Maang tikka yra neatskiriama nuotakos papuošalų dalis. „Maang tikka“ galima dėvėti net atliekant kitas funkcijas, jei ji turėtų būti maža ir subtili. Jūsų „solah shringar“ yra neišsamus be „maang tikka“. Tai suteikia poniai etninę asmenybę. Šis aksesuaras staiga virsta paprastumu ir keri.