Šiuo metu vyrauja tendencija nešioti maang tikka vienoje pusėje. Anksčiau buvo maang tikka su grandine galvos viduryje. Bet dabar yra šoninė maang tikka. Tai yra šių dienų paklausa. Su fantazija tai taip pat sukelia susidomėjimą. Tiesą sakant, visos įžymybės dėvi šį dizainą. Tai būdinga Mogolų moterims. Jie padėjo Jhumar panašų dizainą į galvos pusę. O šoninės maang tikka idėja yra kilusi iš to mogolo Jhumaro. Tai tam tikras išplėstinis galvos aksesuaras.

Šoniniai „Maang Tikka“ dizainai

Naujausi ir gražūs „Maang Tikka“ dizainai vienoje pusėje moterims madoje:

Čia yra geriausi „maang tikka“ dizainai su šoninėmis stygomis.

1. Perlų stygų pusė Maang Tikka:

Perlų stygų pusė Maang Tikka

Tai tokia žavi šoninė tikka su perlų stygomis. Vienoje pusėje yra mažų perlų stygų sluoksniai ir vienas didelis pusmėnulio dizainas ant kaktos. Šie perlų sluoksniai atrodo charizmatiškai ir balkšvai. Tai sustiprina jūsų bendrą veido švytėjimą.

2. Šoninis Jhumar Maang Tikka:

Šoninis Jhumar Maang Tikka

Tai Mogolų įkvėpti šoniniai papuošalai. Vienoje galvos pusėje kabo didelis jhumar tipo dizainas. Jame yra keletas mažų grandinių, sujungtų su pakabuku viršuje. Naudojant šias grandines, yra mažų spalvingų akmenų.

3. Šoninė šluota Maang Tikka:

Šoninė šluota Maang Tikka

Tai karališkasis maang tikka dizainas su šoninėmis stygomis. Yra vienas didelis apvalus pakabukas su vienu oranžiniu akmeniu. Šis didelis pakabukas yra sujungtas su trimis mažomis virvelėmis ir mažu apvaliu pakabuku. Šis pakabukas turi trijų eilučių eilutes su įspaustais akmenimis.

4. Šoninis mogolas Maang Tikka:

Šoninis mogolas Maang Tikka

Tai yra viena pusė maang tikka su krūva apvalios nuorodos. Pritvirtintas įvairių kriaušių formos baltas akmuo. Yra vienas gėlių dizainas su akmeniu viduryje. Tikkos pabaigoje kabo kriaušės formos perlai. Balto akmens ir perlų mišinys atrodo pribloškiantis.

5. Viena pusė sunki Maang Tikka:

Viena pusė sunki Maang Tikka

Tai tokia sunki šoninė tikka su raudonų karoliukų eilėmis. Yra trys raudonų karoliukų linijos. Viduryje yra sunkus pakabukas su daugybe dizaino. Ant pakabuko yra balto ir raudono akmens kūrinys. Šis didelis pakabukas apima beveik visą galvą. Viduryje taip pat yra viena grandinė.

6. Kundanas Matha Patti:

Kundanas Matha Patti

Tai tiesiog nuostabi maang tikka su šoninėmis virvelėmis. Yra trys apvalios perlų serijos ir viena papildoma auksinė styga su mažais aukso karoliukais. Yra atviras mėnulio formos pakabukas su baltu akmeniu ir perlu viduryje. Perlų linija yra sujungta su pakabuku liustra formatu.

7. Deimantinis dygliuotas Matha Patti:

Deimantinė dygliuota Matha Patti

Ši šoninė tikka yra įspausta deimantais ir vienu baltu akmeniu. Yra trys gėlių rašto eilutės. Ant šio gėlių modelio yra įspausti nedideli deimantai. Vienas vidutinio dydžio gėlių dizainas yra pakabuke su deimantu. Prie šio pakabuko kabo vienas baltas akmuo.

8. Šoninis sluoksnis Maang Tikka:

Šoninis sluoksnis Maang Tikka

Tai keturių sluoksnių akmeninės šoninės stygos. Ši eilutė šukuosenai suteikia švytėjimo. Jis dekoruotas baltais akmenimis. Šios stygos yra pritvirtintos gėlėmis iš abiejų pusių. Šis gėlių dizainas yra dekoruotas baltu akmeniu, kuris šviečia kaip veidrodis.

9. Stulbinanti vienos linijos Maang Tikka:

Stulbinanti vienos linijos Maang Tikk

Ši šoninė tikka turi storą vieną eilutę. Ši viena eilutė savo dizainu atrodo nuostabiai. Kriaušės formos baltas akmuo pritvirtintas ant vienos eilutės pusės. Ši viena eilutė „maang tikka“ jūsų įvaizdžiui suteikia žavesio. Jo subtilus dizainas suteikia modernumo.

„Side maang tikka“ tampa žinoma kiekvieną dieną. Jis įgauna populiarumą ir šlovę, nes įžymybės naudoja daugiau. Vis dėlto tai yra senovės maang tikka. Jaunos ponios naudoja šį modernų šoninį maang tikka. Naudodamos šoninę maang tikka, ponios gali puikuotis savo išvaizda. Tai atskleidžia ponios skonį ir pasirinkimą. Tai taip pat gali būti naudojama su vakarietiškomis suknelėmis. Kai kurie dizainai atrodo kaip diadema, rodanti etninio ir modernaus dizaino derinį.