Kai esi nuotaka, esi papuoštas nuo viršaus iki kojų. Juvelyriniai dirbiniai, dėvimi ant kaktos, vadinami maang tikka. Tai Rytų tradicija. Nuotakos visoje Indijoje dėvi maang tikka. Šis stilius neapsiriboja nuotakomis. Daugelis moterų jį dėvi per funkcijas. Dizainas ir stilius skiriasi priklausomai nuo regiono.

Naujausi ir gražūs „Maang Tikka“ dekoracijų modeliai moterims:

Čia yra keletas „maang tikka“ rinkinių dizaino stilių, kuriuos galbūt norėsite išbandyti.

1. „Maang Tikka“ rinkinys su grandine:

Maang Tikka rinkinys su grandine

„Maang tikka“ rinkinių dizainai paprastai turi porą grandinės. Grandinė yra iš abiejų pusių. Jis gali būti vienas iš abiejų pusių arba keli. Šis stilius yra labiausiai pageidaujamas, nes jis tvirtinamas ant galvos. Tai sumažina jo kritimo riziką. Dažniausiai ji turi paprastą grandinę. Taip pat yra kundano ir deimantų grandinės.

2. „Maang Tikka“ rinkinys be grandinės:

„MaangTikka“ rinkinys be grandinės

„Maang tikka“ rinkinio dizainas be grandinės turi tik pakabuką ir mažą grandinėlę, skirtą pritvirtinti prie kaktos. Jame yra kabliukas, skirtas jį pritvirtinti. Pakabukas kabo kitame gale. Šį stilių naudoja visi. Jis yra paprastas ir gali būti dėvimas visoms funkcijoms.

3. Vestuvių Maang Tikka rinkinys:

Vestuvių Maang Tikka rinkinys

Vestuvių maang tikka rinkinys yra šiek tiek sunkus. Ji turi plačias grandines. Jie yra sunkūs ir labai blizgūs. Pakabukas taip pat yra gana didelis. Nuotakos turi daug prisegti, kad per visą funkciją ji liktų ant kaktos. Kadangi jie yra didelių gabaritų, tikka rinkinys dažniausiai tvirtinamas virvelėmis.

4. „Diamond Maang Tikka“ rinkinys:

„Diamond Maang Tikka“ rinkinys

Deimantinis maang tikka rinkinys yra antras pagal populiarumą maang tikka rinkinys. Šis stilius taip pat dažniausiai yra be grandinės. Jie paprasti. Pakabukas dažniausiai yra spalvotas akmuo. Jis gali būti dėvimas vakarėliams ir sužadėtuvių funkcijoms. Jie yra elegantiški ir gali būti dėvimi su bet kokiais indiškais drabužiais.

5. Vienpusis „Maang Tikka“ rinkinys:

Vienpusis „Maang Tikka“ rinkinys

Vienpusis maang tikka rinkinys turi grandinės sluoksnius tik vienoje priekinės galvos pusėje. Jie yra stilingi ir labai skiriasi nuo įprasto „maang tikka“ rinkinio. Kadangi jie yra vienpusiai, prie plaukų stiliaus galite pridėti brūkštelėjimų ir kirpčiukų. Tai modernus stilius. Jį dėvi daugelis pamergių ir artimų giminaičių.

6. „Maang Tikka“ galvos juostos rinkinys:

„Maang Tikka“ galvos juostos rinkinys

„Maang tikka“ galvos juostos rinkinyje yra grandinėlė, pritvirtinta prie pakabuko. Jie yra kaip galvos apdangalas ar karūna. Šis stilius yra tradicinis ir senas. Tačiau dabar daugelis jaunų merginų sportuoja, kad atrodytų prašmatniai. Šis „maang tikka“ stilius turi paprastą ir sunkią grandinę. Jis naudojamas funkcijoms ir vakarėliams.

7. Sunkus Maang Tikka rinkinys:

Sunkus Maang Tikka rinkinys

Sunkus maang tikka rinkinys turi didelį pakabuką. Grandinės taip pat yra plačios. Šis stilius gerai atrodo plataus veido moterims, ypač jei kakta plati. Šio stiliaus maang tikka rinkinį dėvi tik nuotakos. Siūloma mažiau makiažo dėvėti naudojant šio stiliaus maang tikka.

8. Radžastano Maang Tikka rinkinys:

Rajasthani Maang Tikka rinkinys

Iš visų maang tikka stilių unikaliausias maang tikka stilius yra Rajasthani maang tikka. Jis turi vieną grandinę, kuri sujungiama į mažą pakabuką, panašų į pusapvalį rutulį. Šis pakabukas atrodo kaip skėtis. Šis stilius matomas daugelyje filmų. Tai atrodo labai turtinga ir stilinga.

9. Pakabuko stiliaus „Maang Tikka“ rinkinys:

Pakabuko stiliaus „Maang Tikka“ rinkinys

Visų maang tikkų centre yra pakabukas. Pakabuko stiliaus maang tikka rinkinys turi centrą kaip tinkamas pakabukas. Šis pakabukas yra šiek tiek didesnis ir yra pagrindinė atrakcija. Grandinė skirta tik palaikymui. Jie gali būti dėvimi tokioms funkcijoms kaip Diwali, sužadėtuvės ir viskas.

„Maang tikka“ rinkinį visi dėvi kartą gyvenime. Tai stilius, kuris daro kiekvieną moterį gražią. Tai tradicinis, bet labai stilingas. Galite dėvėti vakarėlio ir šeimos funkcijas. Tai paprasta ir labai madinga.