Auksiniai papuošalai ir papuošalai gali nepaprastai pagerinti moters fizinę išvaizdą. Kiekviena moters kūno dalis gali būti papuošta auksiniais ornamentais, tokiais kaip auskarai, karoliai, žiedai, apyrankės, maang tikka ir kt. Kai mes kalbame apie aukso maang tikka dizainą, ji turi savo svarbą papuošalų papuošaluose. Jis naudojamas papuošti moters kaktą.

naujausi-maang-tikka-paauksuoti-juvelyriniai dirbiniai

Įvairūs „Maang Tikka“ aukso dizaino tipai:

Yra tiek daug stilių, o „Gold maang tikka“ yra įvairių veislių, peržiūrėkime 15 geriausių aukso maang tikka dizaino iš jų.

1. Negabaritinis auksas Maang Tikka:

Negabaritinis auksas Maang Tikka

Didelio dydžio auksinė Maang tikka geriausiai tinka nuotakai. Nuotaka, kuri savo vestuvių dieną nori atrodyti ypatingai ir išskirtinai, o tada gali išsirinkti bet kokio dydžio auksinę Maang tikką, nusagstytą akmenimis ar kristalais. Ši spalvinga maang tikka gali suteikti jūsų išvaizdai malonės ir išsiskirti kaip geriausia nuotaka.

2. Jhumar Maang Tikka dizainas:

Jhumar Maang Tikka dizainas

„Jhumar maang tikka“ yra vienas iš populiariausių dizainų, kuris šiais laikais yra paklausus. Jį galima dėvėti kairėje kaktos pusėje arba reguliariai nešioti prie kaktos centro. „Jhumar maang tikka“ yra įvairių dizainų ir stilių. „Jhumar maang tikka“ aukso dizainas gali papildyti jūsų išvaizdą turtingu patrauklumu.

3. Borla Maang Tikka auksu:

Borla Maang Tikka auksu

Borla Maang tikka yra labai populiari tarp Radžastano ir Haryanos moterų. „Borla maang tikka“ yra įvairių dizainų, išmargintų perlais, akmenimis ir kristalais. Tai suteikia spalvingą išvaizdą jūsų asmenybei. Tai atrodo gražiai, kai tobulas plaukų atsiskyrimas atliekamas nuo galvos centro.

4. Vienos pusės aukso „Maang Tikka“ dizainas:

Vienos pusės auksinis „Maang Tikka“ dizainas

Šoninis stilius „Maang tikka“ šiais laikais yra labai garsus, ypač tarp jaunikių. Jis puošia jus iš dviejų pusių, nes šoninės stygos patenka į vieną kaktos pusę, o centrinė – tradiciškai galvos centre. Tai gali dėvėti nuotakos ar kitos merginos, nes dėvėtojui tai visada suteikia didingą išvaizdą.

5. Pakabuko stilius Maang Tikka:

Pakabuko stilius Maang Tikka

Pakabuko stilių „Maang tikka“ plačiai naudoja visų amžiaus grupių moterys. Pakabuko stilius yra labai paplitęs „Gold Maang Tikka“ kategorijos dizainas. Geriausias šio stiliaus bruožas yra tas, kad jis tinka visoms veido formoms. Tai gali būti puikus papuošalas visoms progoms ir festivaliams.

6. Vienos pakopos auksas Matha Pattis:

Vienos pakopos auksas Matha Pattis

Dar vienas maang tikka stilius, valdantis ornamentų pasaulį savo madinga išvaizda, abi matha Patti stygos patenka į abi kaktos puses ir suteikia jums karališką išvaizdą elegantiškai. Tačiau dėvėtojas turėtų žinoti apie tokias matha pattis rūšis, kad liktų vietoje.

7. Daugiapakopis aukso spalvos Matha Pattis:

Daugiapakopis aukso spalvos Matha Pattis

Tai yra tas pats kaip vienos pakopos matha pattis, tačiau skiriasi tik grandinių stygų skaičius abiejose pusėse. Daugiapakopę matha Patti vestuvėse dažniausiai dėvi nuotakos, suteikiančios moteriai visišką nuotakos išvaizdą. Vestuvių dieną atrodykite geriausiai, papuošdami šią gražią matha Patti savo vestuvių kostiumais.

8. Perlų stygos Maang Tikka:

Perlų stygos Maang Tikka

Tokie perlų „Maang tikka“ dizainai auksu taip pat yra matha pattis dalis, vienintelis stygų skirtumas. Šiuo atveju centrą sudaro auksas, o stygos – perlų karoliukai. Dėvėtojui tai atrodo labai gražiai. Suderinus ją su įprastais drabužiais, žmonės gali pavydėti.

9. Chaand Baali Maang Tikka auksu:

Chaand Baali Maang Tikka auksu

Chaand Baali Maang tikka yra pusmėnulio formos. Šios rūšies maang tikka galima rasti įvairių stilių ir dizaino. Tai galima dėvėti bet kokiai ypatingai progai. Geriausias dalykas šiame chaand Baali maang tikka yra tai, kad nuotaka ir kitos merginos gali jį dėvėti.

10. Balto akmens dygliuotas Maang Tikka:

Balto akmens dygliuotas Maang Tikka

Dygliuota maang tikka su kundanais niekada neišeina iš stiliaus. Tai puikus papuošalas, ornamentas, pagerinantis jūsų išvaizdą, nes niekada neišblukęs dizainas. „Maang tikka“ turi gražų dizainą su gražiais skaidriais akmenimis. Būkite tradiciškai gražūs, dėvėdami šią akmeninę dygliuotą maang tikka ant kaktos bet kokioms vestuvėms ar socialinėms progoms.

11. „Meenakari Gold Maang Tikka“ mergaitėms:

„Meenakari Gold Maang Tikka“ mergaitėms

„Meenakari“ papuošalų dizainas yra plačiai paplitęs vestuvių kolekcijose. „Meenakari Work“ maang tikka modeliuose yra labai populiarus tarp moterų. Šis aukščiausios kokybės „Meenakari Gold tikka“ gabalas bus puikus pasirinkimas norint užbaigti jūsų tradicinę išvaizdą.

12. Perlų dygliuota Maang Tikka vestuvėms:

Perlų dygliuota Maang Tikka vestuvėms

Juvelyriniai dirbiniai, sukurti su perlais, turi savo svarbą. Mes galime pamatyti daug žmonių, kurie visada mėgsta dėvėti tik perlų papuošalus dėl blizgančios ir aukštos klasės išvaizdos. „Maang tikka“ aukso dizaino puikūs apdailos darbai, padengti perlais, pakaks jūsų išvaizdai pagerinti.

13. Lašai Maang Tikka:

Lašai Maang Tikka

Maang Tikka su lašais duoda galimybę apsimesti moters išvaizda. Kai lašai nukrenta ant galvos, jie prideda blizgesį prie veido. Galima rasti įvairių lašų, ​​tokių kaip perlų lašai, akmens lašai, aukso lašai ir kt.

14. Lakshmi Maang Tikka auksas vestuvėms:

Lakshmi Maang Tikka auksas vestuvėms

Auksiniai „Lakshmi Maang tikka“ dizainai yra labai retas „Gold Maang tikka“ stilius, tačiau turi savo skirtingą žavesį ir stilių, kad išsiskirtų iš kitų. Iš esmės šių „Lakshmi Maang Tikka“ centriniame pakabuke yra deivės Lakshmi auksinė piktograma, suteikianti jums drąsų ir gražų patrauklumą.

15. Borla su Chaand Bali Maang Tikka Gold:

Borla su Chaand Bali Maang Tikka Gold

Tai maang tikka stilius, puikiai derantis su Borla su chaand baali. Suporuodami jį su gražiu karoliu, galite užbaigti savo etninę išvaizdą. Puikus Borla ir chaand baali mišinys suteikia jūsų asmenybei etninio ir elegantiško patrauklumo.

Auksinė Maang tikka yra tipiškas indiškas ornamentas, kurį dažniausiai naudoja vestuvių moterys visoje šalyje. Kaip matome, šiandieninė modernaus amžiaus moteris nemėgsta kompromisų, ypač kai reikia atrodyti gražiai ir stulbinančiai, tačiau sujungus tobulą drabužį su nuostabiu aukso gabalu „maang tikka“ gali tai padaryti už jus.

Užteks auksinės maang tikkos ant kaktos, kad atkreiptumėte kitų dėmesį į save. Taigi, jei norite atrodyti kitaip nei kiti ir norite būti akį traukianti asmenybė, galite pasirinkti bet kurį iš aukso maang tikka dizainų ir būsite pasiruošę puikuotis nauju.