Düğün sezonu yaklaşıyor ve düzenlemelerden düğün kıyafetine ve takılara kadar her şey mükemmel olmalı. Mücevherden bahsetmişken, gelinin mükemmel görünmesi için her küçük ayrıntıya dikkat edilir. Söylemeye gerek yok, tüm bu mücevherler gelini daha da güzel gösteriyor. Ve Hint düğünlerinde, maang tikkas’ı gerçekten kaçıramazsınız. Gelini süslemenin yanı sıra, maang tikka’nın kolyesinin düştüğü nokta, ajna çakranın bulunduğu yer olmalıdır. Sembolik olarak, maang tikkas evli çiftin birliğini temsil eder..

Trenddeki Bayanlar için Armutlu Geleneksel ve Güzel Maang Tikka Tasarımları:

Burada bugünlerde talep gören inci maang tikkalarından bahsediyoruz. onlara bir göz atalım.

1. Çok Katmanlı İnci Matha Pattis:

Çok Katmanlı İnci Matha Pattis

Ağır mücevher parçası kesinlikle muhteşem görünüyor ve gelinin alnını mükemmel bir şekilde süslüyor. Bu inci maang tikka, daha zengin bir görünüm vermek ve ona kraliyet hissi katmak için kristallerle süslenmiştir. Daha ağır bir görünüm elde etmek istiyorsanız bu göz alıcı takıyı tercih edebilirsiniz. Tercihen uzun yüzler böyle maang tikkalara gidebilir.

2. Tek Katmanlı İnci Matha Pattis:

Tek Katmanlı İnci Matha Pattis

Düğünlerinde daha az ağır bir görünüm isteyen gelinlerin belki de en gözde tercihi budur. Çok katmanlı Matha patti’nin aksine, bu inci tikka takı sade, zarif ve daha az sofistike, ancak modaya uygun. Bu maang tikka yuvarlak yüzlere çok yakışacak.

3. İnci Avize Tasarlanmış Maang Tikka:

İnci Avize Tasarımlı Maang Tikka

Yuvarlak bir yüzünüz ve geniş bir alnınız varsa, görünümünüzü vurgulayacağı için tercihen avize tarzında güzel inci tikka tercih etmelisiniz. Bu incilerle süslenmiş ve her yerde kundan işi var.

4. Yandan Süpürülmüş İnci Maang Tikka:

Yandan Süpürülmüş İnci Maang Tikka

Bu güzel nawabi tarzı inci maang tikka, tercihen kalp şeklinde bir yüze sahipseniz yüzünüzün özelliklerini kesinlikle vurgulayacaktır. Ayrıca böyle maang tikkas anarkalis ile iyi gidecek.

5. Sindhi İnci Matha Patti:

Sindhi İnci Matha Patti

Sindhi tarzındaki bu inci tikka alnınızı kaplayacak ve size tamamen çarpıcı bir görünüm kazandıracak. Büyük gününüzde görünümünüzü tamamlamak için düğününüz için kesinlikle gidebilirsiniz. Sofistike stili, herhangi bir Hintli kızın güzel görünmesini sağlayacaktır..

6. İnci Jhoomar Tarzı Maang Tikka:

İnci Jhoomar Stili Maang Tikka

Bu maang inci tikka, bu düğün sezonunda ve ayrıca birçok Hintli ünlü arasında kesinlikle sıcak bir favori. Düğününüzde daha ağır görünmek istemiyorsanız, minimalist bir çekiciliği var..

7. Rajasthani İnci Bali:

Rajasthani İnci Bali:

Düğününüzde rajasthani bir görünüm istiyorsanız, bu güzel inci maang tikka veya bali’yi tercih edebilirsiniz. Bunlar farklı ve geniş tasarım yelpazesine sahiptir ve hemen hemen her yüz tipine uyabilir..

8. Çok katmanlı İnci Maang Tikka:

Çok katmanlı Pearl Maang Tikka

Pek çok Hintli gelin bu çok katmanlı tikkaları tercih ettiğinden, bu çarpıcı güzellikteki inci tikka takı bugünlerde trend oluyor. Tercihen yuvarlak yüzler, başları ve alınları için daha geniş bir his elde etmek için denemelidir..

9. Taç Tarzı İnci Maang Tikka:

Tiara Tarzı İnci Maang Tikka

Bu inci tikka, başınızı bir taç gibi yerleştirirken son derece çarpıcı görünecek. Bu, minimal tasarımıyla harika göründüğü için büyük günlerinde çarpıcı bir görünüm elde etmek isteyen sevimli yüzlere uygundur..

Maang Tikkas, görünüşünüzü tamamlayan ve aynı zamanda daha feminen görünmenizi sağlayan takılardan biri. Genel düğün görünümünüze zarafet katarlar ve çekici gelirler. Maang Tikka nın uyumlu kolyesi ve bilezikleri düğününüzü sarsacak.