Ar priklausote kategorijai „Prekės ženklas geresnis“? Jei taip, šis straipsnis kaip tik jums! Kaip prekės ženklų mylėtojai, mes visada renkamės aukščiausios klasės etiketę, o ne vietinius pavadinimus, ar ne? Yra daug priežasčių, kodėl žmonės renkasi firminius daiktus, ypač drabužius. Kokybė, komfortas, ilgaamžiškumas ir, žinoma, tinka tam tikram socialiniam ir ekonominiam segmentui! Taigi, jei norite atnaujinti savo prekės ženklo žaidimą, turite patikrinti šiuos 15 prabangių drabužių prekės ženklų pasaulyje.

Nors „įprasti“ šių prekių ženklų marškinėliai gali jums kainuoti šimtus dolerių, kai kurie žmonės sako, kad jie to tikrai verti! Įdomu sužinoti, kokie yra šie vardai? Skaityk!

15 brangiausių pasaulio vyrų ir moterų mados prekių ženklų:

Dabar pažvelkime į brangiausius drabužių prekės ženklus pasaulyje, kuriuos daugelis žmonių sieja su prabanga, ūgiu ir aukščiausios kokybės:

1. „Louis Vuitton“:

Kai ant drabužio rasite inicialus „LV“, žinosite, kad tai kainuos ranką ir koją! „Louis Vuitton“ yra prancūzų prabangos mados namai, kurie yra gana populiarūs tarp turtingų ir elitinių visuomenės sluoksnių. Nors jis pradėjo veikti kaip bagažo gamintojas, LV greitai įsitraukė į drabužių pramonę ir padarė jį „dideliu“. Prekės ženklas siūlo platų kolekciją, skirtą tiek vyrams, tiek moterims. Nuo prabangių drabužių iki stilingų maudymosi kostiumėlių LV juos visus turi! Tačiau pasiruoškite išleisti mažiausiai 600 USD už pagrindinį „Tee“!

2. Gucci:

„Gucci“ yra dar vienas turtingiausias drabužių prekės ženklas pasaulyje, šokiruojantis savo klientus gana nemaža kaina. Italijos prabangūs mados namai, norėdami pagaminti visus savo gaminius, samdo geriausius pramonės talentus kartu su kokybiškų žaliavų šaltiniais. Dabar jūs žinote, kodėl klientai į „Gucci“ parduotuves plūsta šimtais, nepaisant siaubingų kainų! Idėja yra sukurti prekės ženklo išskirtinumo jausmą, kad klientai jaustųsi „aukščiau“. Kad būtų galima pamatyti, kiek kainuoja „Gucci“, languotų šortų kaina yra 880 USD!!!

3. Dioras:

„Dior“ yra vienas brangiausių drabužių prekės ženklų pasaulyje, kurio pradinė kaina yra 3000 USD. Taip, jūs perskaitėte teisingai! Tiesą sakant, tai buvo vienas iš ankstyviausių prekės ženklų, išpopuliarinusių terminą „haute couture“ ir netgi pristatęs garsiąją „karališkąją suknelę“ elitinėms moterims. Garsios įžymybės, įskaitant princesę Diana, pirmenybę teikė „Dior“ dėl išskirtinių rankų darbo drabužių. Yra chalatai, kurie užtrunka apie 100–200 darbo valandų, kad pamatytų, kodėl šio prekės ženklo kaina yra tokia didelė! Nors „Dior“ daugiausia rūpinasi moterimis, dabar jis tampa dominuojančiu žaidėju ir vyrų madoje.

4. Hermės:

Įsivaizduokite, kad turite užsisakyti suknelę ir laukti, kol ją dėvėsite mėnesius, jei ne metus! Tai jums Hermès! „Hermès“ yra prancūzų prabangus namas, gaminantis drabužius, krepšius ir aksesuarus. Tai vienas brangiausių pasaulyje dizainerių prekės ženklų, atsižvelgiant į tai, kad produktai yra visiškai rankų darbo. Kiekvienas nėrinys, kiekviena siūlė yra tobulai pagaminta rankomis vieno amatininko, kuris specializuojasi amate. Todėl labai mažai produktų patenka į rinką. Ši didelė paklausa ir maža pasiūla lemia pernelyg dideles kainų etiketes! Tiesiog norėdamas pranešti, kad pagrindinė „Hermès“ skara jums kainuos mažiausiai 400 USD!!

5. Prada:

Pradinė kaina už aprangą yra 2000 USD, „Prada“ neabejotinai yra vienas brangiausių drabužių prekės ženklų pasaulyje. „Prada“ yra itališkas prekės ženklas, garsėjantis kokybiškų odos gaminių gamyba. Tik 1999 metais šis prekės ženklas pateko į drabužių segmentą ir pirmą kartą parodė kilimo ir tūpimo taką. Daugelis populiarių įžymybių Taylor Swift, Jennifer Aniston ir kt. Pirmenybę teikia „Prada“ padažui ant raudonojo kilimo dėl žaismingų raštų ir įmantrių siuvinėjimų. „Prada“ yra žinoma dėl savo mados ansamblių, kuriais siekiama pritraukti jaunesnę minią (daugiausia)!

6. Chanel:

Kalbant apie prabangą ir „brangią“, kaip galima praleisti „Chanel“? „Coco Chanel“ įkurti prabangūs mados namai JK yra vienas didžiausių drabužių prekės ženklų pasaulyje, kuriame dirba apie 22 000 darbuotojų. Pradinė „Chanel“ kaina yra 3500 USD, todėl pagrindinei miniai ji yra nepasiekiama. „Chanel“ pripažįsta, kad 1920 -aisiais sukūrė ikoninę „mažą juodą suknelę“, kuri yra visur net šiuolaikiniame mados pasaulyje. Be jokios abejonės galime pasakyti, kad „Chanel“ yra vienas iš nedaugelio prabangių prekės ženklų, kurie atlaikė laiko išbandymus!

7. Dolce & Gabbana ?:

„Dolce and Gabbana“ yra italų prekės ženklas, kuris taip pat atsitinka vienam iš daugiausiai uždirbančių prabangių drabužių prekės ženklų pasaulyje! Populiarumas D.&G yra toks, kad elitas skrenda į Italiją vien tam, kad nusipirktų mėgstamų kūrinių iš išskirtinių prekės ženklų parduotuvių ir mėgautųsi „premium“ patirtimi. „Dolce and Gabbana“ priklauso italų dizaineriams Domenco Dolce ir Stefano Gabbana. Prekės ženklas yra žinomas dėl to, kad gamina pagal užsakymą siluetus vestuvėms ir vakarėliams, kurie yra tikrai unikalūs. Tavo spėjimas teisingas! Pasipuikuoti D kainuos mažiausiai tūkstančius eurų&G apranga!

8. Givenchy:

Jei esate pasirengęs sumokėti 1000 USD už pagrindinius marškinėlius, tada „Givenchy“ yra kaip tik jums! „Givenchy“ yra vienas garsiausių drabužių prekės ženklų visame pasaulyje, siejamas su prabanga ir aukščiausios klasės prekėmis. Prekės ženklas akimirksniu išpopuliarėjo aprengus Audrey Hepburn legendiniame filme „Pusryčiai prie Tiffany“. „Givenchy“ yra vienas iš per brangių prekės ženklų, parduodančių brangiausius drabužius mados pasaulyje. Jei esate pasiruošęs mažam širdies priepuoliui, perskaitykite tai! Prekės ženklas pardavė savo mažą juodą suknelę už nepaprastai 923 187 USD! Ne toks jau „mažas“!

9. Balenciaga:

Balenciaga, kurios grynoji vertė siekia 10,24 milijardo dolerių, užima aukščiausią poziciją brangiausių pasaulio drabužių prekių ženklų sąraše. Prancūzijos aukščiausios klasės dizainerių etiketė yra dominuojantis moterų drabužių žaidėjas, vertinamas daugelio įžymybių ir žvaigždžių. „Balencia“ savo klientams sukėlė grubų šoką, kai 2018 m. Pristatė savo brangiausius marškinėlius. Atspėk kainą? 1290 USD už paprastus marškinėlius, ant kurių kabo marškinėliai ilgomis rankovėmis. Keista, bet prekės ženklui tai pavyko! Jei vis tiek norite turėti „Balenciaga“, būkite pasiruošę turėdami kelis tūkstančius dolerių savo banko sąskaitoje.

10. „Versace“:

„Versace“ yra vienas garsiausių aukščiausios klasės drabužių prekės ženklų, kurį kiekviena įžymybė būtinai turi turėti (keliolika) kūrinių! Tai italų prabangos mados namai, įkurti Gianni Versace ir beveik visuose savo produktuose yra simbolinis „Medusa Head“ logotipas. Be to, prekės ženklas yra žinomas dėl to, kad gamina grynos odos kostiumus, raudono kilimo chalatus ir pritaikytą aukštąją madą. Svarbus „Versace“ drabužių aspektas yra barokinis raštas, kuris suteikia nesenstantį vintažinį patrauklumą. Daugelis įžymybių yra matomos besipuikuojančios „Versace“ garsiuose renginiuose, tokiuose kaip „Oskarai“, „Metgala“ ir kt.

11. Armani:

Giorgio Armani yra garsaus italų dizaino Giorgio Armani to paties pavadinimo etiketė. Šis pasaulinis mados prekės ženklas turi didžiulį populiarumą tarp visuomenės atstovų, kad išlaikytų „išskirtinumą“. Jo sėkmės paslaptis? – Būkite priekyje tendencijų ir laikų! Kiekvienas ansamblis, kilęs iš šios linijos, yra tikras Armani estetinio ir madingo pojūčio atspindys. Nors „Giorgio Armani“ yra pagrindinis prekės ženklas, gaminantis „Oskarų“ chalatus ir brangius kostiumus, grupėje yra dar trys antriniai prekės ženklai. Tai „Emporio Armani“, „EA7“ ir „A/X Armani Exchange“.

12. Balmain:

„Balmain“ yra prancūzų mados kompanija, kuri garsėja tuo, kad gamina brangiausias drabužių linijas pasaulyje. Prekės ženklas yra dominuojantis prabangos prekių sektoriaus veikėjas ir yra daugelio garsenybių raudonojo kilimo renginių etiketė. Nors pradiniai „Balmain“ dizainai buvo minimalūs ir įmantrūs, šiuolaikiniai modeliai pasižymi garsiais spaudiniais ir raštais, kurie pritraukia jaunimą. „Pigiausia“ prekė, kurią galite nusipirkti iš šio prekės ženklo, yra marškinėliai, kurie jums kainuos 1600 USD. „Balmain“ suknelės gali kainuoti daugiau nei 20 000 USD, o tai aiškiai rodo tikslinę prekės ženklo klientų bazę!

13. Fendi:

„Fendi“ gali būti mažiau girdima kompanija nei „Gucci“ ar „Armani“, tačiau jos grynoji vertė rinkoje siekia 640 mln. Šis italų prabangos mados prekės ženklas garsėja rankinėmis ir gatavų drabužių kolekcija. Bendrovė tiki, kad investuodama į tinkamas medžiagas siūlo savo klientams kokybiškas ir prabangias prekes. Po to, kai Karlas Lagerfieldas užėmė kūrybinio direktoriaus pareigas ir sukūrė firminį FF logotipą, prekės ženklas labai pasikeitė. „Fendi“ yra žinoma dėl plataus gyvūnų kailių naudojimo visuose savo produktuose, dėl to kilo nemaža diskusija su gyvūnų mylėtojais!

14. Salvatore Ferragamo:

„Salvatore Ferragamo“ yra italų prekės ženklas, kurio specializacija yra prabangūs batai, drabužiai ir aksesuarai. Prekės ženklas yra kūrybiškumo, elegancijos ir naujovių įsikūnijimas. Vyrams ir moterims skirtoje gatavų drabužių kolekcijoje yra daug dramatiškų atspaudų, spalvų pjesių, tekstūrų ir technikų. Kaina prasideda nuo 500 USD ir gali siekti dešimtis tūkstančių, priklausomai nuo sudėtingų dalykų. „Salvatore Ferragamo“ taip pat yra vienas iš nedaugelio aukščiausios klasės drabužių prekės ženklų, kurie atvirai kalba apie tvarumą. Prekės ženklas nori naudoti perdirbtas medžiagas ir paversti jas šedevrais.

15. Ralphas Laurenas:

„Ralph Lauren“ yra amerikiečių mados prekės ženklas, garsėjantis savo firminiu „Polo Pony“ logotipu ir polo marškinėliais. Įmonė patenka į prabangių prekių segmentą, kuris siūlo gatavų drabužių ir avalynės kolekcijas. Daugelis žmonių susiejo RL su aukščiausios klasės sportine apranga, nes ji siejama su Vimbldonu kaip oficialia apranga. Kita vertus, prekės ženklas pasirūpino neprarasti ryšių su glamūro pasauliu, sukurdamas įspūdingiausias raudonojo kilimo sukneles. Taip pat yra visas skyrius, skirtas vestuvių ir vakarėlių drabužiams.

Tai yra 15 brangiausių drabužių prekės ženklų pasaulyje, kurie milijonams žmonių liks „svajonė“. Šios įmonės yra pavyzdys posakiui „kokybė ateina su kaina“! Kai jums priklauso vienas ar du kūriniai iš šių didelių vardų, pasitikėjimo jausmas juos dėvėti yra neapsakomas. Ar tu taip nemanai?