Pakraščio stilius neapsiriboja tik šukuosena, bet taip pat galite puikuotis dėl savo aksesuarų, drabužių ir batų. Atrodykite žaviai ir drąsiai, kol išeinate pasipuošę pakraščiuose. Stilius akimirksniu grąžins jus į 20 -ųjų erą. Ši unikali ir senovinė tendencija yra geriausias komforto, stiliaus, blizgesio ir žavesio derinys. Taigi, palik savo fantaziją pačiai drąsiausiai! Eikite į kaskadinius pakraščius ant viršaus arba suknelę, kad ji atrodytų nervingai moteriška. Šis stilius tikrai netikėtas, bet tuo pačiu metu visiškai nešiojamas.

Unikali tendencija leis jums išsiskirti iš minios ir gauti papildomą žvilgsnį! Laimei, pakraščių tendencija neleidžia laukti geriausio sezono, kai galėsite pradėti dėvėti. Bet kuris sezonas yra puikus laikas tiesiog pradėti nuo pakraščio karštinės ir priversti jį dirbti jums.

Geriausias „Fringe“ stilius, norint išlikti madinga:

Čia mes išvardijome keletą būdų, kaip suformuoti pakraščius.

1. Pareiškimo gabalas:

pakraštinis stilius madoje

Savo stiliaus kūriniui galite pasirinkti pakraštį ar apatinę suknelę. Pridėjus keletą minimalistinių aksesuarų su neutraliais atspalviais, tokiais kaip balta, smėlio, juoda, pilka, pakraštys galės kalbėti. Žiemai galite pasirinkti pakraštį su sijonu, sujungtu su juodu džemperiu ir aptakia odine striuke.

2. Fringed švarko darbai:

Veikia švarkas su briaunomis

Striukės yra labai prieinamas būdas būti madingam. Pasirinkite gerą švarką su pakraščiais ir dėvėkite juos su garsiais ir drąsiais kūriniais, tokiais kaip leopardo atspaudai ir smeigės. Atrodykite ypač stilingai su odine švarkeliu, dėvima ant džinsų batų. Kita alternatyva būtų turėti žavingą šilkinę striukę su pakraščiais, kad vasarą pademonstruotumėte savo vėsią pusę.

3. Priedo kraštas:

Fringe prie priedo

Ar norite šią tendenciją šiek tiek lėtai pridėti prie savo drabužių spintos? Nesijaudinkite, kol galėsite įsisavinti šį stilių su kraštiniu krepšiu ar net pakraščiais, kad atrodytumėte madingai ir universaliai. Jūsų karoliai yra pagrindinis žvilgsnio taškas su neabejotinai kvapą gniaužiančia suknele. Taigi pridėkite keletą kutų, iššokančių netikėtumo elementui, ir sukurkite žaismingumą.

4. Odinis sijonas:

Odinis sijonas

Dėvėkite trapų baltą odinį sijoną su pakraščiais, kad rampai atrodytų. Žiūrovai tikrai įsimylės šį stilių ir sulauks nuostabių komplimentų! Tai taip pat suteiks bohemiškos nuotaikos, kai suporuosite su prašmatniu vėjeliniu viršumi ar sagute, rudais akiniais nuo saulės ir muliais. Odinis sijonas atrodo geriausiai net su batais per kelius, kad būtų galima žvilgtelėti.

5. Mini suknelė:

Mini suknelė

Padarykite šią šauniausią mados kūrinį sau su pakraštinėmis mini suknelėmis. Kartu su spalvingais karoliukais tai suteikia sportiško ir švelnaus stiliaus & juostelės.

6. Kodėl ne megztinis: Kodėl ne Cardigan

Turi turėti juodą nėriniuotą megztinį ir įmantrų raštą su plonomis pakraščių stygomis. Padarykite tai savo stiliaus pareiškimu, kad atrodytumėte elegantiškai.

7. Sumaišykite medžiagas:

Sumaišykite medžiagas

Nebijokite derinti ir maišyti medžiagų. Galite laikytis neutralių atspalvių ir atrodyti glostantys. Jūs galite suporuoti zomšinį kutais pagamintą arbatos sijoną su odine rankinine sankaba.

8. Kojos batai: Kutiniai bateliai

Kodėl tik neutralus, tuščias ir baltas kraštinis stilius? Prie savo stiliaus pridėkite keistų, linksmų ir spalvingų kulniukų.

9. Fringe maudymosi kostiumėliai:

Fringe maudymosi kostiumėliai

Įsibėgėkite net įžengę į baseiną ar paplūdimį. Pasirinkite liemenėlės viršų, kuriame yra ilgų pakraščių perdanga.

10. Jauskitės Vintage su diržu:

Jauskitės derliaus su diržu

Suderinkite savo aprangą su pakraščio diržu ir žmonės tikrai negali atitraukti akių. Rinkitės puošnias odos, zomšos, spaudinius, kad apranga įgautų daugiau dramos.

Apsėstas pakraščio stiliaus? Šį sezoną pasiimkite sau tikrą stiliaus tendenciją ir išlikite madinga.