Çocuklar genellikle tasarımcı tipi veya narin kolye tasarımlarını sevmezler. Erkek çocuklar pürüzlü ve sert tasarımlardan hoşlanırken, kızlar ise yumuşak tasarımları tercih ediyor. Çocuklar kolyeyi taktıklarında muhteşem görünüyorlar. Minik boyun çizgisi güzel görünüyor. Çocuklar genellikle çizgi film yaratıklarının tasarımlarını, süper kahraman tasarımlarını, masalları vs. severler. Kendileri için hep böyle şeyler seçerler..

En İyi ve Sevimli Çocuk Lockets:

Çocuklarınızın harika bir görünüm elde etmesi için gösterilen farklı tipte madalyonlarla burada bulalım.

1. Çocuk Çiçek Madalyonu:

Çocuk Çiçek Madalyonu

Çocuklar için bu madalyonlar sevimli kızlar için çok şaşırtıcı. Altın sikkeler üzerinde çiçek desenleri çeşitleri vardır. Bu kolye ucuna boncuklu bir mala takılır. Bazı kolyelerde üzerinde kabartma resim bulunurken, bazılarında da seramik ile yapılmış tasarımlar var..

2. Fil Tarzı Çocuk Madalyonları:

Fil Tarzı Çocuk Madalyonları

Bu, Elephant tasarımının çok hoş bir çocuk madalyonu. Çok yaratıcı bir şekilde tasarlanmış ve çok küçük görünüyor. Büyük kulakları ve güzel gözleri var. Bu kolye, erkek çocuğunuz için iyi bir hediye olabilir. Bu kolye Altın renginde ve bir oyuncak gibi görünüyor.

3. Oyuncak Ayı Tarzı Çocuk Madalyonları:

Oyuncak Ayı Tarzı Çocuk Madalyonları

Bu sevimli çocuk madalyonu oyuncak ayı tasarımına sahip. Kalp şeklinde mavi bir taş tutan büyük bir oyuncak ayı yerleştirilir. Ayıcığın ayaklarında yuvarlak bir beyaz taş çivilidir. Bu taşlar bu oyuncak ayıya cazibe katıyor ve onu daha çekici hale getiriyor.

4. Melek Çocuk Madalyonları:

Melek Çocuk Lockets

Angel ile kişiselleştirilmiş bir çocuk gümüş madalyonu. Kanatlı güzel bir melek yaratık kolye var. Melek üzerinde, beyaz pırlantaların yardımıyla çapraz bir tasarım oluşturulur. Bu melek kolye, çocuklar için bir nimettir. Çocuğunuzu her zaman kötülüklerden koruyacaktır..

5. Çocuklar için Barbie Figür Lockets:

Çocuklar için Barbie Figürlü Lockets

Bu büyüleyici çocuk madalyonuna Barbie figürü işlenmiştir. Oval şekilde bir Barbie figürü çizilir ve çevresinde kırmızı renkli bir taş bulunur. Çocukların Barbie bebeklerinin arkasında büyük bir çılgınlığı var. Bu Barbie resmi çok ince çizilmiş.

6. Çiçekli Prenses Çocuk Madalyonları:

Çiçekli Prenses Çocuk Lockets

Bu çiçek tasarımlı çocuklar için harika bir madalyon. Arada bir gülen yüz var ve yarısı gül yapraklarıyla kaplı. Yarısının geri kalanında, birlikte bir çiçek prensesi gibi görünen fiyonklu bir tasarım yapılır. Küçük kızların boyun çizgisinde gerçekten iyi görünecek.

7. Tiara Cut-out Tarzı Çocuk Madalyonları:

Tiara Cut-out Tarzı Çocuk Lockets

Bu çocuğun madalyonu taç şeklinde bir kolyedir. Bu, bu kolyede yapılan yarım taç kesme tasarımıdır. Tiara, her kızın giymeyi sevdiği bir şeydir. Bu yüzden bu kolyeye büyüleyici bir şekil verildi. Bu şekil üzerinde dört küçük yuvarlak salon yapılır ve bir düz katman da vardır..

8. Küçük Prenses Kolye:

Küçük Prenses Kolye

Bir babanın kızına verebileceği en güzel kolye olabilir. Çocuklar için bu madalyon, çocukların aile fotoğraflarını ekleyebilecekleri bir fotoğraf madalyonudur. Kolyenin üzerine, Kızların Babasının Prensesi olduğu güzel bir satır yazılmıştır ve bu da doğrudur..

9. Karikatür Kaplan Çocuk Lockets:

Karikatür Kaplan Çocuk Lockets

Bu komik çocuğun madalyonu Tiger gibi kızgın bir hayvan çiziyor. Siyah bir arka plana sahip dairesel gümüş bir kolye var ve üzerinde kaplan görüntüsü parlıyor. Turuncu kaplan resmi çok masum ve huzurlu görünüyor.

Böyle sevimli tasarımları görünce, ben de bir tane giyip yeniden çocuk olmak istiyorum. Çocuklar, onlar için çok şey ifade eden böyle korkak tasarımlar elde edebilir. Bu tasarımlar çocuklar için çok değerli ve onları çok seviyorlar. Çocuk madalyonları, onların seçimi göz önünde bulundurularak özenle tasarlanmıştır..