Lockets, stili tanımlayan sanat eserleridir. Birisi tarafından verilen bir madalyon çok özeldir. Birine hediye edebileceğiniz birçok çeşit madalyon vardır. Bir arkadaş kardeş gibi olduğunda, En İyi Arkadaş olarak bilinir. Şimdiki zamanda, en iyi arkadaşlara sahip olmak bir şans meselesidir.

En iyi arkadaşla, ebeveynlerimizle paylaşamadığımız her şeyi paylaşabiliriz. Ve en iyi arkadaşlarınız için duygularınızı ifade etmek için bu tür madalyonlar yaratılır. En iyi arkadaşınıza hediye etmek için en iyi arkadaş madalyonları mevcuttur.

Şık Best Friend Lockets:

En iyi arkadaşınıza hediye vermek için size fikir verebilecek en iyi arkadaş madalyonlarını burada bulalım..

1. Arkadaşlar Kuş Madalyonu:

Arkadaşlar Kuş Madalyonu

En iyi arkadaş için bu madalyon tek kelimeyle harika. Her iki madalyonda da boncuklu bir zincire asılı güzel kuşların tasarımı var. Bir madalyonda “en iyi”, diğer madalyonda “arkadaşlar” yazılıdır. Madalyon üzerinde zikzak tasarım bulunmaktadır..

2. Anahtar Bulmaca En İyi Arkadaşın Madalyonu:

Anahtar Bulmaca En İyi Arkadaşın Madalyonu

Bir madalyonu kalp şeklinde, diğeri anahtar şeklinde olan benzersiz tasarım dostluk madalyonu. Kalp şeklindeki madalyon üzerinde, bu diğer anahtar madalyonun sabitleneceği bir yan kesim vardır. Anahtarın kalbin kilidini açtığını gösterir..

3. En İyi Arkadaşlar Baykuş Kolye:

En İyi Arkadaşlar Baykuş Kolye

Arkadaşlar için çift renkli sevimli baykuş tasarım madalyondur. Her iki baykuş madalyonu da küçük ve güzel. Bu madalyon boyunda muhteşem görünecek. Bu baykuşun üzerinde küçük bir kalp tasarımı var. Ayrıca küçük gözleri ve uzun kulakları vardır. Bütün bunlar bu madalyonu harika yapıyor.

4. Eşleşen BFF Locke:

Eşleşen BFF Locke

Bu madalyonların ikisi de dairesel şekilde eşleşiyor. En iyi arkadaşın madalyonlarının üzerinde bir fiyonk var. Madalyonda en iyi arkadaşın sözlerini gösteren bir bardak var. Cam kısım, büyüleyici görünen çiçek tasarımıyla kaplıdır..

5. Pizza Parçası Şekli En İyi Arkadaşlar Madalyonu:

Pizza Parçası Şekli En İyi Arkadaşlar Madalyon

Bu en iyi arkadaşın madalyon kolyesi nadir bir tasarım içeriyor. Madalyon, pizza parçası tasarımına sahip bir kolyeye sahip. Her iki pizza parçasında da ‘arkadaş’ olarak yazılmış güzel bir not var. Bunu Pizza’yı seven arkadaşınıza hediye edebilirsiniz..

6. Yarım Kalp En İyi Arkadaş Madalyonu:

Yarım Kalp En İyi Arkadaş Madalyonları

İçinde boşluk olan yarım kalpli bir dostluk madalyonudur. En iyi arkadaşınızın küçük boyutlu fotoğraflarını eklemek için alan verilir. Bu madalyonla bir alfabe bile asılı duruyor. Bu yarım kalp madalyon ile arkadaşınızın adının baş harfini asabilirsiniz..

7. Deniz Kaplumbağası Arkadaş Madalyonları:

Deniz Kaplumbağası Arkadaş Madalyonları

Bu, deniz kaplumbağası şeklinde bir kolyeye sahip deniz dünyası arkadaşının madalyonu. Bu kırmızı ve mavi renkli kaplumbağalar tatlı görünüyor. Bu kaplumbağa madalyonu ile BFF olarak tanımlanıyor, bu da madalyonun en iyi arkadaşınız için olduğu anlamına geliyor. nefis görünüyor.

8. Bisküvi & Kahve Desenli Madalyon:

Bisküvi & Kahve Desenli Madalyon

En iyi arkadaşlar için olan bu madalyon, fast food kolyesini ifade ediyor. Bisküvi tasarımlı kolye ucu ‘EN İYİ’ ve kahve tasarımlı kolye ucu ‘Arkadaşlar’ olarak belirtilir. Bu kolye, akıllı zihinlerin yaratıcılığıdır. çekici görünüyor.

9. En İyi Arkadaş Yüzük Madalyonu:

En İyi Arkadaş Yüzük Madalyon

Bu dostluk madalyonun yüzük kolyesi var. Bu zincirlerin her ikisinde de bir yüzük asılı ve üzerinde ‘sonsuza kadar arkadaş’ yazıyor. Üzerinde siyah renkli yazılar olan altın bir yüzük var. Bu ortak bir en iyi arkadaşın madalyonu.

Hayatınızın her gününü en iyi arkadaşınızla kutlayın ve ona böyle bir madalyon hediye edin. Böyle bir madalyon hediye etmek, en iyi arkadaşınızı özel hissettirecek. Kalplerinde özel bir yer yaratacaktır. Bu aranızdaki bağı güçlendirecek.