Zincir madalyon, normal bir kayış yerine bir zincire bağlı bir madalyondur. Kolyelerde kullanılan sıradan basit askıların aksine oldukça trend ve farklı bir görünüme sahiptir. Daha önce zincir madalyonlar genellikle altından ve gümüşten yapılırdı, ancak bugünlerde metalden de yapılıyorlar..

zincir madalyonlar-tasarımlar

Altın ve Gümüş Zincir Madalyon Tasarımları:

Zincir madalyonlar bugün oldukça moda. Bunlar erkekler, kadınlar ve çocuklar için yapılır. İşte son derece popüler gümüş ve altın zincir madalyon tasarımlarından birkaçı

1. Madalyonlu Altın Zincir:

Madalyonlu Altın Zincir

Bu Chantilly bağcıklı, altın kaplama madalyon, en güzel altın zincir madalyon tasarımlarından biridir. Altın çiçeklerle süslenmiş büyük bir yuvarlak madalyonlu altın bir zincire sahiptir. kadınlara çok yakışacak.

2. Madalyon Altınlı Basit Zincir:

Altın Madalyonlu Basit Zincir

Bu, altın zincir madalyon tasarımlarının en temel kategorisine aittir. Yuvarlak madalyonlu zarif bir zinciri vardır.Her şeyin üzerine giyilebilir. Günlük olarak düzenli olarak kullanılabilen basit bir aksesuardır..

3. Harfli Madalyon Zinciri:

Yazılı Madalyon Zinciri

Bu çok yaygın bir zincir madalyon türüdür. Zincir, kişinin veya sevdiklerinin adının ilk harfine göre seçebileceği bir harfe eklenir. Basit ama sevimli görünüyor. Çocuklar tarafından da giyilebilir.

4. Küre Madalyonlu Zincir:

Küre Madalyonlu Zincir

Bu güzel ve benzersiz bir zincir madalyon tasarımıdır. Metalik bir küre madalyonlu gümüş bir zincire sahiptir. Bu, gençlerin yanı sıra kadınlar tarafından da giyilebilir ve batı kıyafetleri üzerinde harika görünecek..

5. Kuş Madalyonlu Eşsiz Zincir:

Kuş Madalyonlu Eşsiz Zincir

Bu zarif ve sevimli bir parça. Bir kuş ve yaprak madalyonunun asılı olduğu hafif altın bir zincire sahiptir. Hafif ve güzeldir ve hem çocuklar hem de kadınlar tarafından giyilebilir. Bu akıllı bir ifade parçasıdır.

6. Kadınlar için Yan Madalyon Zincirleri:

Kadınlar için Yan Madalyon Zincirleri

Bu altın zincir, yaygın olan ortasından ziyade yana düşecek güzel bir madalyona sahiptir. Bu, geleneksel bir kıyafetle eşleştirildiğinde çok hoş görünecek..

7. Gümüş Zincir Madalyon Tasarımı:

Gümüş Zincir Madalyon Tasarımı

Kalp madalyonlu bu gümüş zincir, günlük kullanım için basit bir aksesuardır. Herhangi bir kıyafetin üzerine ve çocuklar ve yaşlılar tarafından düzenli olarak giyilebilir. Madalyon küçük bir fotoğraf tutabilir. Sevdiğin biri için güzel bir hediyedir.

8. Kabuk Madalyonlu Zincir:

Kabuk Madalyonlu Zincir

Bu kabuk madalyon, en zarif zincir madalyon tasarımlarından biridir. Çift gümüş zinciri ve kabuk madalyonu vardır. Küçük eşyaların yanı sıra bir anahtar veya fotoğraf tutabilir. Gerçekten moda ve onu giyen kişiye havalı bir görünüm veriyor..

9. Saat Zinciri Madalyonu:

Saat Zinciri Madalyon

Bu antika bir tasarım ve bir madalyon zinciri ve bir saatin benzersiz bir kombinasyonudur. Bu, dakik olmayı sevenler için güzel bir hediye olabilir! Bu, giyen kişiye görkemli bir görünüm verir. Siyah bir üst gibi batı giyiminde iyi görünüyor.

Zincir madalyonlar son birkaç yılda çok moda oldu. Madalyonlu altın zincir uzun zamandır yaygındır, ancak düşük bütçeli olanlar için, yan madalyon zincirleri ve metalik zincir madalyonlar gibi seçim yapabileceğiniz birkaç zincir madalyon tasarımı vardır..