Gümüş en değerli metallerden biridir. Alaşım, pil, ayna ve idol yapımında kullanılır. Ayrıca tıbbi değeri vardır. Zamanın başlangıcından beri gümüş madeni para yapımında kullanılmıştır. Günümüzde gümüş takı yapımında kullanılmaktadır. Pahalı bir metal olduğu için gümüş takılar pahalıdır. Gümüş madalyonlar yakın geçmişte popülerlik kazanmıştır..

Gümüş Metalde Farklı Madalyon Çeşitleri:

İşte kızlar ve erkekler için en moda gümüş madalyonlardan bazıları:

1. Kadınlar için Düz Gümüş Kalp Madalyon:

Kadınlar için Düz Gümüş Kalp Madalyon

Bu, genç kadınlara hediye edilebilecek çok zarif bir madalyon. Bu madalyonu çekici kılan sadeliğidir. Bu madalyonu basit bir üstte bile giymek kıyafetinizi güzelleştirebilir. Hafiftir, günlük kullanım için daha uygun hale getirir.

2. Çiftler için Gümüş Fotoğraf Madalyonu:

Çiftler için Gümüş Fotoğraf Madalyonu

Bu eşsiz gümüş madalyon, en karmaşık şekilde işlenerek ona muhteşem bir görünüm kazandırılmıştır. Her iki tarafa da iki fotoğraf sığdırmak için yeterli alana sahiptir. Bu sevdikleriniz için mükemmel bir hediye olabilir. Mükemmel bir görünüm vermek için altın veya gümüş bir zincire takabilirsiniz..

3. Kadim Madalyon Gümüşü:

Antik Madalyon Gümüş

Gümüş bir zincir ve karmaşık bir gravür ile basit bir yuvarlak madalyon, eski bir gümüş madalyon için mükemmel bir kombinasyon oluşturur. Üzerine oyulmuş ağaç, barış ve gizliliğin sembolü olarak kabul edilebilir. Bir fotoğraf veya mesaj gibi küçük bir öğeyi sığdırmak için geniş bir alana sahiptir..

4. Kadınlar için Tasarımcı Büyük Gümüş Lockets:

Kadınlar için Tasarımcı Büyük Gümüş Lockets

Gümüş bir zincire takılan bu madalyon karmaşık bir yapıya sahip olmakla birlikte oldukça zarif bir görünüm vermektedir. Yuvarlak çerçeve, taç benzeri bir tasarımla tepesinde merkezde bir fotoğraf taşıyabilir. Bu, kadınlar için en iyi gümüş madalyonlardan biridir..

5. Kızlar için Kanatlı Gümüş Madalyon:

Kızlar için Kanatlı Gümüş Madalyon

Bu madalyon korkak ve havalı bir görünüme sahiptir. Gençler ve genç kadınlar tarafından en iyi şekilde taşınır. Bir kalp şekli oluşturmak için iki kanat bir araya getirilmiş gibi görünüyor. Her iki kanat, depolama için küçük bir alan ortaya çıkarmak için zıt yönlerde açılır.

6. Kızlar için Gümüş Lockets Kolye:

Kızlar için Gümüş Madalyon Kolye

Bu sevimli madalyon, gümüş kaplı bir madalyona bağlı bir köle ile ilginç. Masumiyeti ifade eder ve genç kızlara çekici gelir. Madalyon kasası küçük bir eşya veya fotoğrafla doldurulabilir..

7. Erkekler için Son Gümüş Madalyonlar:

Erkekler için Son Gümüş Madalyonlar

Bu çivili madalyon dini bir öneme sahiptir. Gamalı haç olarak bilinen sembol Hindular arasında kutsal kabul edilir. Tanrı’ya inananlar, önce değerli bir metal olan gümüşten yapıldığı için, ikincisi de kutsal bir sembol olduğu için bunu giymekten hoşlanacaklardır..

8. Gençler için Gotik Gümüş Madalyon:

Gençler için Gotik Gümüş Madalyon

Antika görünmesini sağlayan gotik bir görünüme sahiptir. Aynı zamanda bir muska veya pomander gibi görünüyor. Genç erkekler ve kızlar tarafından giyilebilir. Küresel yapısı nedeniyle bu madalyon bir yüzük gibi bir fotoğraftan fazlasını saklayabilir..

9. Şeffaf Gümüş Madalyon:

Şeffaf Gümüş Madalyon

Bu gümüş madalyon zincir, bir fotoğrafı büyütülecek ve fotoğrafın kendisi madalyonmuş gibi görünen şeffaf bir madalyona takılır. Gümüş sadece jantlarda ve zincirde kullanılsa da fotoğraflı madalyon oldukça asil ve zarif bir görünüm kazandırıyor..

Günümüzde popüler hale gelen gümüş fotoğraf madalyonu, kadınlar için gümüş madalyon, erkekler için gümüş madalyon, kızlar için gümüş madalyon ve gümüş kalp madalyon gibi çeşitli madalyon türleri vardır..